Jump to content
FAS Goran
neshaoct

15. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

daj popust za clanove... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da cu i ja doci po prvi put, ali ovaj put ne sa GTom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vjerovatno otpadam ovaj put :( nazalost iako sam htjeo doci ali finansije me *ebu :( ako se sta promjeni javicu :)

Ja koliko znam da si kompenzirao za vozacki sto ti je ostalo da se plati. Medjutim pravi je problem sto nema nas "budala"da te vodimo sa nama pa ti je onda moglo biti 25 eura sa poneses sa sobom da ides na okupljanje u BG.

Vozacki je druga stvar sto je placena a druga je stvar sto sam imao troskova od plate tako da me nema nigdje :( vidjecemo mozda dodjem samo nedjelju preko dana i navece nazad za sarajevo...a uvijek sam imao 100 KM uz sebe i ne znam odakle ti da sam isao sa 25 eura ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

NESO! smanjuj cenu 'el vidis da niko nece da dodje....

Ma, za sada ''samo'' oko 20 prijavljenih... :D

I kakve veze ima cena (600 kinti) uopšte... ;) , za prošli roštilj je bilo i malo skuplje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko moze i hoce da dodje nije to frka :)

Edited by miske17

Share this post


Link to post
Share on other sites

kazem ja da treba okupljanje da se organizuje i po drugim gradovima...vidis da nemaju ljudi "vremena" :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ponedjeljak cu predat za neke pare zahtjev i nadam se da ce biti dostupne do skupa u Srbiji pa makar dosao samo u nedjelju na skup :);) i dolazim sa mojim Puntisom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja najverovatnije ko i zadnja dva puta samo slaba komunikacija medju ljudima koji dodju a nikog neznaju tu je moja zamerka sve ostalo je super jedino ko je ok to je lik sa plavim stilom mislim da se zove nese malo poradi te po tom pitanju imam dosta drugara koji bi dosli ali se uglavnom zale na losu komunikaciju sa ostalim clanovima koji se znaju i privatno toliko od mene ali jacu doci svakako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam na skup uvek dolazio sa nekim od mojih dobrih drugara i tamo se, naravno, najvise druzio sa ljudima koje znam i sa kojima se ovde najvise kuckam... Ali hocu da napomenem da uvek u prijatnoj, drugarskoj atmosferi upoznam nove ljude... Evo, u septembru sam po prvi put ostao do mraka.

Tako da ne verujem da je u pitanju neka "odbojna" atmosfera, to nikako nije u duhu ovog foruma, vec kako se ko snadje medju ljudima koje ne poznaje ;) . Sto kaze Nesa u uvodnoj reci, svako od nas je nekada dosao prvi put :) .

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis, nema komunikacije bez interpunkcije :) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih vrlo rado došao, ali tog dana idem na već dosta ranije dogovoren Ford skup na Mišeluku. :)

A svi navališe na taj 21. april... I Hyundai club pravi skup istog dana :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari, sto se tice komunikacije, ne mozete ocekivati da ce neko sam da vam pridje dok stojite sa strane i pasivno i nezainteresovano posmatrate ceo dogadjaj s pivom u ruci i cevapom u lepinji. Svima nama je jednom bio prvi put i to je normalna stvar. Vidis neki zanimljiv autic, cujes zanimljivu temu, pridjes ljudima, udjes u pricu, itd ... nista strasno. Svaki vlasnik je i vise nego raspolozen da do detalja objasni sta je sve radio na kolima, imajte i to u vidu. Znaci samo opusteno i uzivancija ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atmosfera na prošlom okupljanju je bila takva da bukvalno nije moglo da se ne priča sa nekim :) Ja sam prošli put prvi put bio na okupljanju i nikog nisam znao pre toga. Dolazimo devojka i ja zajedno sa Nešom sa kojim smo se već ispričali kod Continnentala i sa drušrvom iz Bosne i dok sam se parkirao spazim Ivana i predstavim mu se, ispričamo se malo sa Noletom i njim, posle dođe Bane sa kojim smo se sjajno ispričali kao i sa Ivanom.ik i onda nailazi prelepi Stilo sa potpuno novim farovima, pitam čoveka šta je radio sa njima, devojka se raspriča sa njegovom ženom i dok smo malo prodiskutovali kola i odlazak na more već je bilo 3 sata i svo belo meso je otišlo :laughing: :realmad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

i dok sam se parkirao spazim Ivana i predstavim mu se, ispričamo se malo sa Noletom i njim

Evo, sad ovde pred svima mozes slobodno da kazes kako smo te Nole i ja maksimalno iskulirali ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam hteo da ti rušim reputaciju druželjubive osobe, ali kad već vučeš za jezik .. :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni je prvi put bio prosle godine na proljetnom skupu i tada smo svi prepoznati od strane ostalih clanova i naravno popilo se i koje picence sa njima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam hteo da ti rušim reputaciju druželjubive osobe, ali kad već vučeš za jezik .. :laughing:

Niti sam druzeljubiv, niti volim da pomognem :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voleo bih doci ali porodila mi se zena 04.04 tako dacu verovatno do tad i posle toga vezbati presvlacenje :scooter::unworthy::guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oce to kad imas zenu, i meni se to desilo pre nekoliko godina :) Cestitam covece novopeceni tata!

Nesto na mom digitronu ne radi link za prijavu, ali racunajte na mene. Smenu sam pomerio i sve rascistio.

Ko god se plasi da nece imati sa kim da prica, ne mora da se plasi, samo neka se javi meni. Ja volim da pricam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...