Jump to content
FAS Goran
neshaoct

15. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

Evo i ja da se prijavim da dolazim iz NS-a sa Milutinom (svako sa svojim autom) :smoke:  

Da se napokon upoznam sa Edom, a i ostalom ekipom! 

Jedino mi krivo sto je auto jos na zimskom setup-u! :thumbdown:

Steta, pokazao mi Edo Stila i prelijepe felge. Nisam skontao da je tvoj (znamo/culi se na BHT). Vidimo se sutra!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stata, steta...uvek je lepo videti trovratnog stila gewindiranog i sa velikim felnama.
Jos Skora sada ofarbao felne...u zanimljivu boju :D

Vidimo se tamo Gile...ne znam da li jos neko sem Skore i mene ide iz NS...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno dolazim sutra sa burazerom i kumom, znači tri muške glave, keš ćemo dati na licu mesta, nisam uspeo da uplatim na račun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na moju zalost, od mene ovoga puta nema nista! :no

Previse obaveza a vikend prekratak :thumbdown:

Zao mi je sto ovoga puta necu videti deo ekipe sa foruma!

Zelim vam lep provod i druzenje!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Evo i ja da se prijavim da dolazim iz NS-a sa Milutinom (svako sa svojim autom) :smoke:  

Da se napokon upoznam sa Edom, a i ostalom ekipom! 

Jedino mi krivo sto je auto jos na zimskom setup-u! :thumbdown:

Steta, pokazao mi Edo Stila i prelijepe felge. Nisam skontao da je tvoj (znamo/culi se na BHT). Vidimo se sutra!

 

jbg, sve je spremno, ceka me u garazi, ali nisam isao kuci ovaj mjesec, tek' za 10ak dana...  :coffee:   A na skup prvenstveno idem da upoznam sarajevsku raju a i ostale forumase (iako ne pisem nesto puno, vise sam za citanje i skupljanje informacija), posebno Edu s kojim se redovno cujem a nikad da se sastanemo i upoznamo po starinski uz stisak ruke! :)

 

Stata, steta...uvek je lepo videti trovratnog stila gewindiranog i sa velikim felnama.

Jos Skora sada ofarbao felne...u zanimljivu boju :D

Vidimo se tamo Gile...ne znam da li jos neko sem Skore i mene ide iz NS...

 

 

Uh, sto je najgore jos nisam dobio ni fotku kako su ispale... cale me drzi u neizvjesnosti, a prijatelj koji je farbao zaboravio fotkati! :realmad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gde je to na Kosutnjaku, male one slike pa ne vidim mapu :) Sad sam blizu Kosutnjaka pa mozda dodjem pravo tamo.



Ili da krenem odozdo pored cesme pa desno ka restoranu i difu, verujem da necu promasiti toliko ljudi i Fiat-Lancia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja dolazim sutra sa drugarom i devojkom...samo vidim da se jako malo ljudi prijavilo sa Lanciama,pogotovo Lybrama,uglavnom sve Fiatisti?!?  :help:  :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma blizu sam brankovog mosta a ovdje ce dosta toga biti blokirano hahhaha hajd vidjecu sa Neshom veceras kako cu doci do parkinga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako povedem drugara, umesto devojke, plaća li on? :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gde je to na Kosutnjaku, male one slike pa ne vidim mapu :)

 

Sredih slike sada, bile su velike ali posle upgrade foruma su se nešto smanjile. :thumbup:

Iz pravca Topčiderske zvezde, samo pravo...do pumpe, onda u onaj podvožnjak desno od pumpe, ulaziš tako u Košutnjak i posle 200 metara, videćeš sa leve strane kod česme, prvi veliki parking asfaltirani i livada pored odmah. :thumbup:

Ako povedem drugara, umesto devojke, plaća li on? :smoke:

 

Trebao bi, ali 'ajde, putujete iz daleka, iskombinovaćemo nešto. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ RazoR

 

Ako ti je drugar devojka sto da ne ali moras nam dokazati da je on tebi devojka a ne ti njemu :harhar::laughing:

 

HAHAHAHAHA :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke:

Dokazacemo ako treba :harhar:

 

Drago mi je da dolazi sto vise ljudi... vidimo se sutra... ako stignem, dolazimo do intera, ako ne, eto nas posle na kosutnjaku...

Pozdrav

Edited by RazoR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, dolazim sa Pančevačkog mosta, došao bih prvo na parking, ali čujem da večeras zatvaraju dosta ulica zbog maratona, pa da li je neko upućen, da li zatvaraju rutu između pančevačkog mosta i brankovog mosta i do parkinga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zatvara se... najbolje ti je da ideš preko Slavije, da se spustiš Nemanjinom do Železničke stanice pa preko starog mosta ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao jaoo, što mora uvek da ima nekih komplikacija u životu, zašto baš danas taj maraton :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...