Jump to content
FAS Goran
neshaoct

15. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

Definitivno dolazim sa ženom po prvi put na ovakvu vrstu druženja. Pošto nikada nisam bio u Košutnjaku, dolazimo pred sava centar, pa ću se uz nekog šlepati. Nadam se dobrom provodu, a izgleda da će i vreme definitivno da posluži. pozdrav svim forumašima i vidimo se u nedelju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosao :thumbsup: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas popodne polazimo iz Skoplja moj drug  i ja, pa do Nedelje stizemo :scooter:

Vidimo se Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vreme ce izgleda posluziti... Sad sve zavisi da li cu imati kola do nedelje... Na sta se nadam da hocu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ima prijavljenih?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja veceras/ujutru oko 03h idem za kraljevo,tu sam mislio provesti citav dan,pa onda kuci,ali kad sam vidio da ima ovaj skup,vjerovatno cu se potruditi da sutra navecer dodjem do beograda,nadjem smjestaj,izadjem,i onda da dodjem u ned ujutru..ako moze neko da mi ostavi svoj kontak broj da mi moze objasniti gdje da dodjem,i tu sam sa svojim cupeom :D..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala..

Edo,idem u kraljevo da pravim svoje auto,crkla mi turbina,pumpa goriva..itd..nadam se da cu ga osposobiti sutra preko dana,a onda pun gas za beograd :)..nadam se da cu se pojaviti na ovom okupljanu,i vjerovatno se vidimo gore,i onda se mozemo svi zajedno vratiti..ako neko nema prevoza na relaciji kraljevo-beograd,moze sa mnom u jednom smjeru..:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa eto :) javi se sms-om na broj koji cu ti poslat privatnom porukom :) zbog rominga da me ne odere :D a sto se tice povratka nikakav problem :D zajedno za Sarajevo i usput negdje stajat popiti kafu i tako to :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja veceras/ujutru oko 03h idem za kraljevo,tu sam mislio provesti citav dan,pa onda kuci,ali kad sam vidio da ima ovaj skup,vjerovatno cu se potruditi da sutra navecer dodjem do beograda,nadjem smjestaj,izadjem,i onda da dodjem u ned ujutru..ako moze neko da mi ostavi svoj kontak broj da mi moze objasniti gdje da dodjem,i tu sam sa svojim cupeom :D.

 

 

okreni edo_sa oni dolaze sutra i imaju ovde negde smestaj vidi sa njima 

Edited by Boki

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ja brinem samo za punta gde ces ga sakriti,cuo sam price da te cekaju vec na granici ... :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dogovorili smo se vec,nadam se da cu probleme oko auta zavrsiti sutra najdalje do 18-19h..a prije toga cu kontaktirati edu za smjestaj..vidimo se :D..

Share this post


Link to post
Share on other sites

AneHGT

Druze ajde videcemo pa mozda odemo i sa dva kupea,u istoj boji. :smoke:

Samo ako ja budem mogao da se izorganizujem.

Videcemo vec sutra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze prijatelju moj,to bi bilo idealno..naravno sutra cemo se vidjeti i dogovoriti..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sad ostavih auto kod majstora, pa cekam da vidim koliko ce da me kosta popravka serva i da li cu da se skrpim da dodjem u nedelju... Sad prodjoh pored Bojketove garaze, vidim kuje neku zaveru sa Bobanom, Jugic je parkiran ispred  :turned: Ako ispretice neki sivi Punto te vase Coupe-e usput da znate da sam to ja krenuo na skup  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@SikterBre  Ja se razmisljam da idem, mozemo zajedno ako se odlucim, pa podelimo gorivo, ja sam ionako plin :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam na plin dogovoricemo se lako, evo i dragan777 isto hoce, mozemo da izdelimo trosak, time bolje, samo da ja pokupim auto danas i javljam konacno sta i kako..

Share this post


Link to post
Share on other sites

@SikterBre  Ja se razmisljam da idem, mozemo zajedno ako se odlucim, pa podelimo gorivo, ja sam ionako plin :)

Ajde vidite pa javnite  :smoke:

 

 

 

Bolje sa pljeskavicom nego sa viršlom :D

Ahahahahaha  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...