Jump to content
FAS Goran
neshaoct

15. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

NEDELJA 21.04.2013. u 10:30h na parkingu kod hotela Inter Continental


image.jpg


Čim se skupimo, a najkasnije do 11:00 krećemo do Košutnjaka gde će biti organizovan roštilj.


Tačna lokacija na Košutnjaku:


image.jpg


 

cxca10919.jpg  cxca10920.jpg

 

Nije važno da li ste nekada bili na Okupljanju, niti je važno da li vam je i koliko sređen auto. Dođite da upoznate ljude sa kojima kuckate na Forumu, da nick-ovi sa Foruma dobiju lica. Eventualni ''strah'' tipa ''nikoga ne poznajem, sa kim ću da pričam tamo...ostaću dugo, a nikoga ne znam'' i sl. nije na mestu, jer ćete već kod Intera upoznati ljude...a, razgovor uvek ide lakše uz jelo i piće. Pričaćete o vašim automobilima, a pričaćete kasnije i o ostalim stvarima, videćete...svi smo mi nekada došli prvi put.

Ovako je bilo krajem Septembra 2012. na prošlom okupljanju:


image.jpg image.jpg


image.jpg image.jpg


image.jpg image.jpg image.jpg

  • Dogovorite se (možete i u ovoj temi) za zajednički dolazak u Beograd kako bi podelili trošak goriva. Tražite one koji imaju ugrađen plin... :)
  • Ako imate neku malu stolicu, možete je poneti.
  • Svi koji dolazite pravo na Košutnjak, od 11 sati treba da ste tu. Naravno, nije nikakav problem i ako dođete u 11 i 10, 15 minuta.
  • Skup traje do...nemamo pojma. Dokle god budete hteli, dokle god ljudi ostanu, a ostaće.
  • Kao i uvek biće i više nego dovoljno roštilja, i opet prasence na ražnju.
  • Biće i promo FLCS ramova za tablice.
  • Dva moguća načina plaćanja, tj. skupljanja novca koji pokriva deo troškova oko organizacije, odnosno hrane, pića...svega što nam treba. Pre, ili na sam dan održavanja roštilja.
  • Sve što treba da uradite je uplata od 600 dinara na račun Kluba, odnosno na broj 265-1040310001355-67. Nema poziva na broj, ništa drugo, kao svrhu uplate slobodno napišite ''okupljanje'', sve ide preko klasične opšte uplatnice. Tu uplatnicu onda ponesite na roštilj i kada ostali budu davali novac, vi samo date tu uplatnicu.
  • A, upravo je plaćanje na licu mesta drugi način. Kao i uvek do sada, po dolasku na Košutnjak časkom se prikupi novac. Iznos je isti, odnosno 600 dinara.
  • Devojkama ne treba novac, što znači slobodno možete doći sa suprugama, devojkama, sestrama...nećete plaćati za sve.
  • Bacite negde u memoriju telefona broj Kluba ako Vam zatreba: 069/111-FLCS (069/111-3527)

Prijaviti se možete klikom na ovaj link:
http://www.fiat-lancia.org.rs/skup
Ohrabrujemo vas da se upišete kako bi mogli okvirno da znamo broj ljudi, a onda tako lakše organizujemo okupljanje.
Naravno, možete doći i da se ne upišete, kao što možete i ne doći iako ste se upisali (jer vam je nešto u međuvremenu iskrslo ili šta već...)






--------------------------------------------


Sva pitanja, svi dogovori, sva pojašnjenja koja vam trebaju, slobodno pišite, pitajte u ovoj temi. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikako da dodjem na neko okupljanje, mada nisam puno aktivan na forumu, al eto, radi druženja... :) Ako ima neko zainteresovan iz okoline Kraljeva, Trstenika, mogli bi da se dogovorimo zajedno da dodjemo... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš je nezgodno vreme..meni je to u sred kolokvijumske nedelje tako da ću nažalost morati da propustim :no

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ću da budem na čekanju, taj vikend sam sigurno u Kg-u što mi više odgovara da dođem jer mi je bliže, samo da vidim ko će sve da dolazi, da ne dolazim ako nema ovih aktivnih koji najviše kucaju :turned: ^^jedan je već otpao :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko iz Panceva i blize okoline da zeli da idemo zajedno??? :D Imam plin :thumbsup: Al' ne znam put do tamo ahahaha :help:

P.S. Niste promenili sat na forumu :p

Edited by TachkaTattoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najpre dobro jutro svima. :D

Pa da počnemo :)

Pa Nesho, fkt si nasao vrijeme kad sam se istrosio totalno :( ja sam planirao maj mjesec :( fuck !

To je on namerno sedeo i razmišljao kako da njegov Stilo bude zapaženiji od tvog Punta. Nije valjda da ćeš mu dozvoliti da uspe u tome? :D

Baš je nezgodno vreme..meni je to u sred kolokvijumske nedelje tako da ću nažalost morati da propustim :no

Pa 21.4. je nedelja, kako onda može da bude u sred nedelje?! :D

Neko iz Panceva i blize okoline da zeli da idemo zajedno??? :D Imam plin :thumbsup: Al' ne znam put do tamo ahahaha :help:

P.S. Niste promenili sat na forumu :p

Do Intera ne možeš da ne znaš da dođeš. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoce li biti neka muzika u pozadini? Ne bi bilo lose da se to organizuje...

Racunajte na mene naravno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dovla nažalost meni kolokvijumska nedelja traje nekad i jače od nedelju dana :wallbash:

Evo i rasporeda, moji su Programski jezici, Pravne osnove, Modelovanje, Teorija Odlucivanja i operaciona 2, baš nema nikakve šanse da dođem :wacko:

http://fon.rs/vesti/2013/01/KolokvijumiLetnjiSemestar2012-13.pdf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa organizuj se Igore, zašto studiraš organizacione nauke :D Šalim se.

Ja isto ne znam dok se ne primaknemo makar 5 dana datumu skupa. Jeste gledali prognozu vremena? Šta kažu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolazimo nas troje + Bravo! :fun:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dovla:

Zavrsavam ovo vozacka fazoni i na to su potrosene pare :( znas da sam zadnja dva puta bio na skupu i da mi je uvijek drago doci al jbg sad nemam kesha :( osim ako ne posudim od nekoga za gorivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao i prošli put, ubo usred monsuna. Za sad ovako, videće se tačnije oko 17. 18. .

prognoza.jpg

Potvrđujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj put najverovatnije i bez mene, posto vec imam isplaniran taj vikend. Mozda je trebalo malo ranije da se najavi, kao ranije. I ja sam ocekivao, posto se niko nije oglasavao, da ce biti posle praznika u maju... Mada, iskreno, s obzirom na ovo ocajno vreme, tesko da moze toliko unapred da se planira, da ne budemo zakerala.

Nadam se da ce druzenje biti bar kao zadnji put :thumbsup: , sa jos vise prisutnih forumasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vjerovatno otpadam ovaj put :( nazalost iako sam htjeo doci ali finansije me *ebu :( ako se sta promjeni javicu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probacemo da napravimo neku organizaciju sa juga, kontaktiracu ljude, samo nam je rano jos (barem meni) da bi potvrdili dolazak. Racunam ako budemo bili slobodni da cemo moci da napunimo makar jednog punta, ili neku lybru npr :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje taj kombi iz avatara ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako stvari stoje, ja cu se pojaviti po prvi put na skupu, al sto rekose ljudi jos je rano za konacnu potvrdu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vjerovatno otpadam ovaj put :( nazalost iako sam htjeo doci ali finansije me *ebu :( ako se sta promjeni javicu :)

Ja koliko znam da si kompenzirao za vozacki sto ti je ostalo da se plati. Medjutim pravi je problem sto nema nas "budala"da te vodimo sa nama pa ti je onda moglo biti 25 eura sa poneses sa sobom da ides na okupljanje u BG.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NESO! smanjuj cenu 'el vidis da niko nece da dodje....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...