Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Moto GP: Počinje nova sezona

Recommended Posts

Markes ne zna za poraz, osvojio i Italiju

 

114308-mark-markez.jpg

 

Vozač Repsol Honde Mark Markes ostvario je šestu pobedu zaredom u Moto GP šampionatu, trijumfom na Velikoj nagradi Italije. Markes je u Muđelu slavio u vremenu od 41:38.254 minuta i tako ostao neporažen od početka sezone. Drugo mesto, sa jednom desetinkom zaostatka, osvojio je Horhe Lorenco na Jamahi, dok se na trećem stepeniku pobedničkog postolja našao Valentino Rosi, koji je u Muđelu vozio 300. trku u karijeri. Posle lošeg starta i gubitka vođstva, mladi Španac se probio, a potom čekao pravi trenutak da napadne Lorenca. Kada je to učinio, usledila je velika borba, koju je dobio u poslednjem krugu. U prvim trenucima se činilo da bi i ''Doktor'' mogao da se umeša u tu borbu, ali je on posle odlične vožnje u uvodnim trenucima gubio na vremenu, ali je jubilarnu trku proslavio podijumom.

 


Share this post


Link to post
Share on other sites
Rosi: Danas su trke teže nego ranije

 

114375-Valentino-Rosi.jpg

 

Devetostruki svetski šampion Valentino Rosi je presrećan što se vratio na podijum u Muđelu, pošto je trku za Veliku nagradu Italije završio treći. Rosi je kroz cilj prošao iza branioca titule Marka Markesa, koji je ostvario šesti trijumf zaredom u kraljevskoj klasi Moto GP šampionata, i timskog kolege Horhea Lorenca. Ipak, bio je u prvom planu i nekoliko desetina hiljada navijača napravilo je invaziju na stazu i sa njim proslavilo podijum na 300. trci u karijeri.

 

''Danas su trke mnogo teže nego ranije, strategija je drugačija. Zbog toga je bilo zaista teško doći do podijuma, trudio sam se da ostanem iza Marka i Horhea, da ne napravim grešku. Jer, znao sam da to može mnogo da me košta. Zbog toga ovo jeste bio jedan od mojih najtežih podijuma ovde, u Muđelu, ali je osećaj sjajan, jer je vredelo'', rekao je ''Doktor''. Rosi je od početka karijere devet puta slavio u Muđelu, poslednji put 2008. godine, dok se prethodni put na podijumu našao godinu dana kasnije, kada je takođe bio treći, iza Kejsija Stonera i Lorenca. Na tom mestu doživeo je i jedan od najtežih trenutaka u svojoj karijeri, pošto je 2010. godine tokom treninga slomio potkolenicu.

Ovogodišnji Moto GP šampionat nastavlja se trkom za Veliku nagradu Katalonije na stazi ''Katalunja'' 15. juna.

 


Share this post


Link to post
Share on other sites
Markes pobedio i u Holandiji

 

markes1.jpg

 

Mark Markes nastavlja da dominira Moto GP šampionatom, ostvario je osmu uzastopnu pobedu! Ovaj 21-godišnji Španac dominirao je i na Velikoj nagradi Holandije i izjednačio rekord Đakoma Agostinija star 43 godine od osam uzastopnih trijumfa. Markes se odlično snašao u veoma promenljivim vremenskim uslovima u Holandiji, ne dozvolivši konkurentima da mu se primaknu i bar malo ga ugroze. Drugi na Asenu bio je Andrea Doviciozo, ispred Markesovog timskog kolege Danija Pedrose. Kao četvrti je stigao Valentino Rosi, iako je krenuo kao 12. dok je razočarao Horhe Lorenco stigavši tek kao 13.

 


 

Share this post


Link to post
Share on other sites
VN Nemačke: Markes je stvarno najbolji!

 

markes%202014.jpg

 

Mark Markes je nastavio da dominira u Moto GP šampionatu. Branilac titule je u devetoj trci, za Veliku nagradu Nemačke upisao devetu pobedu u sezoni i tako nastavio savršeni niz. Na stazi Zahsenring motociklista Repsol Honde zabeležio je vreme od 41:47.664 minuta i sada ima maksimalnih 225 bodova. Na pobedničkom podijumu su se našli i Markesov timski kolega Dani Pedrosa i Horhe Lorenco iz Jamahinog fabričkog tima. Valentino Rosi bio je četvrti.

Podsetimo, Markes je u Holandiji izjednačio rekord Đakoma Agostinija od osam uzastopnih pobeda u sezoni. S obzirom na sadašnji učinak, realno je očekivati nove rekorde fenomenalnog Španca. Sada sledi letnja pauza, a šampionat će biti nastavljen 10. avgusta u Indijanapolisu. Tačno na polovini sezone Markes ima 225 bodova, Pedrosa 148, Valentino Rosi 141...

 


Share this post


Link to post
Share on other sites

bravo za marka markeza,svaka mu cast i mislim da nema oravog protivnika,9 trka 9 pobeda,sta reci vise,neka tako i nastavi do kraja sezone

Share this post


Link to post
Share on other sites
Markez: Hoću 10 od 10

 

113722-markes%202014%20le.jpg

 

Mark Markez namerava da posle letnje pauze nastavi sa dominacijom u Moto GP karavanu. Pošto će gotovo sigurno odbraniti titulu, Markez sada može da polako okrene knjigu rekorda i vidi šta bi eventualno mogao da obori. ''Imao sam sjajno leto, stigao sam i da se lepo odmorim i da testiram čak i motor za narednu godinu. Naravno da želim 10 od 10 ali sada će iz trke u trku biti sve teže'', rekao je Markez. On vodi 77 bodova (više od tri cele trke) ispred Danija Pedrose u generalnom plasmanu, a trku u Indijanapolisu, koja delom prolazi i kroz Indy 500 stazu, moći ćete da pratite na Sport Klubu.

 


Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo vise nije zanimljivo kolko markez pisa po ostalima :D smorio je mali :( zanimljiviji Moto3

Edited by stefankmn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pedrosa je bas prso, ovu trku nije mogao da se sastavi,a markez sabija kako vozi... Treba tu malo da se promene vozaci po timovima, da umesto pedrose i lorenca dodje neko drugi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mark Markez pobedio i na trci u Indijanapolisu
 
117168-mark-markez.jpg
 
Koliko je dominantan u Moto GP šampionatu aktuelni prvak Mark Markez dokazao je i na trci u Indijanapolisu na kojoj je zabeležio i deseti uzastopni trijumf u ovoj sezoni na ukupno 10 voženih trka.
Mladi Španac je na svojoj Repsol Hondi trijumfovao ispred dvojca jamahe Horhe Lorenca i Valentina Rosija, dok je četvrto mesto pripalo njegovom klupskom kolegi Danuiju Pedrosi. Bodove su još osvojili Pol Espargaro, Bredli Smit, Andrea Doviciozo, Kal Kračlou, Skot Reding i Hiroši Aojama.
U generalnom plasmanu Markez ima maksimalnih 250 bodova, a prate ga dani Pedrosa sa 161, Valentino Rosi koji je skupio 157 i Horrhe Lorenco sa 117. Do kraja šampionata ostalo je još osam trka, a prva sledeća je na programu već sledeće nedelje u Brnu za Veliku nagradu Češke.
 
 
----------------------------------------------------

Markez: Biće teško da dobijem sve trke
 
marc.jpg
 
Sada je već pitanje na svim usnama: Može li Mark Markez da dobije svih 18 trka u Moto GP šampionatu i učini nemoguće?
''Svaki vikend kažem sebi, dobro, ovo je možda vikend kada ćeš biti drugi ili treći. Ali, osećam se tako jako i dajem sve od sebe.'' Markez se osvrnuo i na trku u Indijanapolisu, koja je bila njegov 10. trijumf na isto toliko trka. ''Borba je bila tako uzbudljiva, kao što sam već navikao, malo lošije sam startovao, ali sam uspeo da pobedim. Uvek je poseban osećaj voziti u Indijanapolisu i već se radujem trci u Brnu'', zaključio je 21-godišnji Španac.
 
Može li neko da zaustavi Markeza?
Ono što se do sada menja bar kad su trke Moto GP u pitanju su države i staze na kojima se vozi, ali pobednik je samo jedan. Vozač Honde Mark Markez je tako i po 10. put bio najbrži, i sada ima skor deset  od deset. Ovom pobedom on je izjednačio rekord legendarnog Mika Duana iz 1997.godine. Iako je Španac loše startovao, dobrom vožnjom je nadomestio ovaj propust i ponovo se popeo na pobedničko postolje.
''Bilo je teško na početku,temperatura je bila viša nego prethodnih dana. Bio sam sporiji na startu dok nisam zagrejao pneumatike, i na početku sam radio na tome da pratim Rosija. Znao sam da će Lorenco da bude dobar na stazi, ali imao sam dovoljno brzine, i stekao dve sekunde što je na kraju bilo dovoljno za pobedu'', rekao je Mark Markez.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
VN Češke (kvalifikacije): Novi pol za šampiona

 

113722-markes%202014%20le.jpg

 

Mark Markes će u nedelju u trci za Veliku nagradu Češke u Moto GP šampionatu startovati sa prvog mesta. Španski motociklista i član Repsol Honde upisao je devetu pol poziciju (najbrži krug - 1:55.585) uoči 11. ovosezonske trke u šampionatu, a iza njega će u nedelju (14:00) krenuti dva Italijana koja voze Dukatijeve motocikle. Andrea Doviciozo iz Dukatijevog tima krenuće sa druge, a njegov imenjak Janone (Pramak rejsing) sa treće pozicije.

Iz drugog startnog reda krenuće Bredli Smit (Monster Jamaha Teh 3), Dani Pedrosa (Repsol Honda) i Horhe Lorenco iz Jamahinog fabričkog tima. Sa sedmog mesta krenuće Lorencov timski kolega Velentino Rosi koji je u kvalifikacije ušao sa lakšom povredom prsta, posle pada na treningu. Treći startni red kompletirali su Štefan Bradl iz LCR Honde i Pol Espargaro iz Monster Jamahe Teh 3. Uoči trke, branilac titule Markes ima maksimalnih 250 poena, a slede ga Pedrosa sa 161, Rosi sa 157, Lorenco sa 117...

 


Share this post


Link to post
Share on other sites
Pedrosa okončao Markesov niz

 

ceska.jpg

 

Prvi put u Moto GP-u 2014. godine Mark Markes nije uspeo da trijumfuje. On trku za Veliku nagradu Češke nije završio ni na pobedničkom postolju, a prvi put ove sezone neko je osim njega uspeo da oseti slast pobede. Dani Pedrosa je konačno uspeo da prekine Markesov pobednički niz, a 22 kruga odvezao je za 42:47.800. Drugi je kroz cilj prošao Lorenco (42:48.210), a treći još jedan vozač Jamahe Valentino Rosi (42:53.059). Markes je bio četvrti s vremenom 42:58.254.

Interesantno je da je ovo prvi put da Markes završi trku, a da se ne nađe na pobedničkom postolju, što do sada nije bio slučaj. Međutim, u Češkoj nije bio u prvom planu, pa su borbu za prvo mesto vodili Pedrosa i Lorenco. Nakon ovog trijumfa Pedrose pitanje je da li će trka za titulu biti neizvesnija, ali možda hoće interesantnija, jer je prekinuo monotoniju u kojoj su uživali samo Markesovi navijači. Nakon Češke Markes ostaje prvi u generalnom plasmanu sa 263 boda. Naredna trka će se voziti 31. avgusta u Velikoj Britaniji.

 


Share this post


Link to post
Share on other sites
Silverston: Mark Markez ponovo osvojio pol poziciju

 

Markez-Mark.jpg

 

Možda je ovo poslednja godina u kojoj će Moto GP karavan doći u Silverston. Ali dok se dvotočkaši ne prebace na novu još neizgrađenu stazu, uzbuđenje u pravom domu moto-sporta na Ostrvu se nastavljaju. Možda su se ljubitelji brzine ponadali da će se Jamahe umešati u borbu za pobedu i uzdrmati aktuelnog šampiona kako bi umesto njega osetili ukus šampanjca na postolju, ali je Mark Markez nezaustavljiv. Iako je pre dve nedelje iznenadio sve, ne pobedivši u Brnu, 21godišnji Španac je današnjom vožnjom razuverio one koji su mislili da je njegova dominacija okončana. Kvalifikacije je završio kao vodeći a za sobom je ostavio Italijana, Andrea Dovicioza i Španca, Horhe Lorenca.

 

Dani Pedrosa, koji je uspeo da prekine fantastičan niz od deset uzastopnih pobeda španskog asa, u nedelju će krenuti sa pete pozicije dok se između njega i Lorenca, našao Aleks Espargaro. Valentino Rosi kreće sa šeste pozicije tako da će morati dosta da se potrudi kako bi zapretio najmlađem svetskom šampionu, kako je obećao pred samu trku. Od domaćih vozača, Bredli Smit je zauzeo 7. poziciju dok je Skot Reding druge kvalifikacije završio tek na 11. mestu. Andrea Ianone je više uspeha imao na jučerašnjim treninzima dok je kvalifikacije završio tek kao 10. jer je pao kada je bio na brzom krugu koji bi mu verovatno obezbedio prvi startni red. Nemac, Štefan Bradl, koji je takođe u petak imao zapažen učinak, danas je upotpunio prvih deset, završivši kvalifikacije na devetom mestu.

 

Iako je Markez izuzetno dominantan, mnogi se nadaju novim uzbuđenjima. Nakon što je Pedrosa dokazao da su čuda moguća, možemo da očekujemo uzbudljivu trku i veliku neizvesnost. Vozači će dati sve od sebe da i ovoga puta svrgnu Španca sa postolja a na njemu je da se, kako mnogi komentarišu, osveti za poraz na trci za VN Češke. Ova trka ima i posebnu čar jer je kao što smo rekli možda poslednja koja će se voziti u Silverstonu pa će zato pobeda sigurno biti još slađa.

 


 

-------------------------------------------------------

 

Markes do 11. pobede posle sjajne borbe sa Lorencom

 

markez%20s.jpg

 

Malo je nedostajalo da Mark Markes ostane bez najvišeg pobedničkog postolja drugu trku u nizu. Posle deset uzastopnih pobeda, pre dve nedelje u Češkoj je bio četvrti, dok je ovog vikenda na legendarnom Silvertonu vodio veliku bitku sa Horheom Lorencom. Na kraju, vozač Repsol Honde odoleo je napadima rivala i zabeležio 11. pobedu u sezonu sa vremenom 40:51.835. Iza Lorenca (40:52.567) kroz cilj je prošao Valentino Rosi (41:0.354), četvrti je bio Pedrosa (41:0.529), a Doviciozo peti (41:1.073).

Lorenco je u sedmom krugu pogrešio i dozvolio Markesu da ga odmeni na prvom mestu. Tada je počela ''ludnica'', smenjivali su se na prvom mestu jedan i drugi, ali je Markes na kraju ipak uspeo da sačuva prvu poziciju. Vozač Honde je pogrešio u petom krugu, kada je dozvolio Lorencu da ga pretekne, ali je grešku ispravio dva kruga kasnije i do kraja uspeo da odoli stalnim Horheovim napadima.

 

- Horhe je bio jači nego što sam očekivao. Bio je veoma dobar. Vodili smo veliku bitku. kada sam ga pretekao napravio sam grešku, koju sam kasnije ispravio, borba je bila sjajna - rekao je Markes. Lorenco priznaje da je vozač Honde bio favorit.

- Imali smo dobar početak, vozili smo maksimalno i bili najbrži. Ali, Honda je tako dobra. Mi smo dosta radili i znatno napredovali, borio sam se s Markom i na kraju izgubio za pola sekunde - rekao je vozač Jamahe. Markes je u generalnom plasmanu prvi sa 288 bodova, Perdosa je drugi sa 199, a treći Rosi sa 189. Naredna trka je 14. septembra u San Marinu.

 


Share this post


Link to post
Share on other sites

VN San Marina: Lorenco na polu, Markes kreće iz drugog reda

 

111266-lorenco.jpg

 
Sa prvog mesta na startu trke za Veliku nagradu San Marina u Moto GP šampionatu krenuće vozač Movistar Jamahe Horhe Lorenco. Na stazi u Mizanu, Španac je najbrži krug odvozio u vremenu od 1:33.238 minuta. Iz istog startnog reda krenuće i dva Italijana - Andrea Janone iz Pramak rejsinga (+ 0.051) i Valentino Rosi (+ 0.064), koji kao i Lorenco vozi za Jamahin fabrički tim. Zanimljivo je da će Mark Markes krenuti tek sa četvrtog mesta. Vozač Repsol Honde nije navikao svoje navijače da ove sezone kreće iz drugog startnog reda, pošto su u pitanju uglavnom bile pol pozicije.
Iza branioca titule i lidera u šampionatu će krenuti timski kolega Dani Pedrosa, kao i Andrea Doviciozo koji vozi za Pramak tim. Prvih deset na startu će kompletirati braća Espargaro, Pol i Aleš, kao i Bredli Smit i Štefan Bradl. Pre 13. trke u sezoni u generalnom plasmanu vodi Markes sa 288 bodova, a prate ga Pedrosa sa 199, Rosi sa 189, Lorenco sa 157...
 
preuzeto sa - Auto Blog
 

----------------------------------------------------


 Pobeda Rosija na VN San Marina
 

118772-rosi.jpg

 
Vozač Jamahe Valentino Rosi trijumfovao je na 13. trci u sezoni koja je vožena za Veliku nagradu San Marina. Italijan je nakon 15 meseci zabeležio prvi trijumf i to praktično kod kuće, jer se staza Marko Simončeli u Mizanu, nalazi na samo 20 km od njegovog doma. Odmah iza njega bio je njegov klupski kolega Horhe Lorenco, dok se vozač Honde Dani Pedrosa našao na trećem mestu. Popularni Doktor je već na startu došao u vođstvo pretekavši Lorenca u drugom krugu. Rosi je vozio besprekorno i stigao do 107. trijumfa u karijeri. Ovom pobedom i novim osvojenim bodovima italijanski vozač je prvi u istoriji koji je prešao broj od 5.000 osvojenih bodova u kraljevskoj klasi.
Vodeći u generalnom plasmanu Marka Markez trku je završio tek na 15. mestu, on je napravio najveću grešku ove sezone, pošto je izgubio kontrolu nad svojom Hondom baš u trenutku kada je pokušavao da izazove Rosija. Svi u Italiji su očekivali pobedu domaćeg vozača, tribine su bile potpuno obojene u žuto a  prilikom dodele pehara hiljade ljudi je zajedno sa Rosijem pevalo italijansku himnu i slavilo uspeh vozača Jamahe. U Moto GP šampionatu ostalo je još pet trka do kraja, Markez i dalje vodi u generalnom plasmanu, dok je na drugom  Pedrosa smanjio zaostatak na 73 boda. Iza njega sa samo bodom manje nalazi se Rosi. Sledeće trka vozi se za Veliku nagradu Aragona 28. septembra.
 
preuzeto sa - Auto Blog

 
http://www.youtube.com/watch?v=xuYd0t2EAwU

Share this post


Link to post
Share on other sites
Valentino: Ovo je najbolji Rosi u mojoj karijeri

 

rosi%20m.jpg

 

Valentino Rosi je oduševio publiku u Italiji pobedom u Mizanu, ali je oduševio i sam sebe. ''Mislim da je ovo najbolji Valentino Rosi u mojoj karijeri. Osećam se brže nego ikad, kao da je na ovoj 11. ili 12. trci sezona tek počela sezoni. Juče sam pomislio da možda imam šansu za pobedu, ali nisam hteo da se opterećujem time.'' Rosi je uporedio svoju sa nadolazećom generacijom. ''Oni su mlađi i brži, mnogo su ozbiljniji i fokusiraniji na to što rade. Kada je moja generacija dolazila, mi smo videli Moto GP kao zabavu, a oni ga vide kao posao. Mislim da je to najveća razlika'', zaključio je Rosi.

 


Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako su kiksnuli Hondaši kada je počela kiša, što su hteli da voze umesto da zamene motore, pogotovo Marquez, samo što je prošao ulaz u boks na prvoj krivini pao..

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nije vise ni on tako mocan ko na pocetku, stizu jamahe honde sad bez vece muke, steta sto je Doktor pao inace bi bio haos po stazi, covek je rodjen za kisu ali napravi pocetnicku gresku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaista bila jedna od najboljih trka, kiša  :D u glavnoj ulozi:

 

Kiša promešala karte u Aragonu: Lorenzo slavio, Rossi u bolnici
 
119556-moto%20gp%20aragon.jpg
 
Yamaha je stigla do druge pobede u sezoni - nakon Valentina Rossija u San Marinu pre dve nedelje, danas je slavio Jorge Lorenzo. Da pobeda Španca bude dvostruka pobrinuo se drugoplasirani Aleix Espargaro (Yamaha Forward), dok je treće mesto osvojio Britanac Cal Crutchlow na Ducatiju. Vodeći čovek u ukupnom poretku Španac Marc Marquez krenuo je sa pol pozicije, a nakon što se šest krugova pre kraja konačno dokopao vodeće pozicije počela je da pada kiša i sve se promenilo. Svi su odlučili da odu u boks po motocikle podešene za kišu i sa kišnim gumama, osim vozača iz Repsol Honde kojima se to vrlo brzo obilo o glavu, bukvalno. Prvo je pao Dani Pedrosa, a zatim i Marquez koji je dva kruga pre kraja bio prisiljen da ode u boks pa je na kraju završio na razočaravajućoj 13. poziciji, osvojivši tri boda. Dodajmo da je u prvoj fazi trke nezgodno u jednoj krivini pao Valentino Rossi koji je odmah prevezen u obližnju bolnicu kako bi se utvrdilo da li je ozbiljnije ozlijeđen. Prema poslednjim informacijama italijanski vozač je dobro prošao, ali ostaće u bolnici zbog detaljnih analiza.
 
Velika nagrada Aragona:
 
1. Jorge Lorenzo 44:20.406
2. Aleix Espargaro +10.295
3. Cal Crutchlow +10.312
4. Stefan Bradl +11.718
5. Bradley Smith +29.483
 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rosi: Dobro sam, ne brinite

 

119637-rosi.jpg

 

Horhe Lorenco je slavio na dramatičnoj trci u Aragonu, ali pitanje koje je svima bilo na usnama je ''kako je Valentino Rosi nakon pada?'' Italijan je otkazao konferenciju za medije u nedelju iz očiglednih razloga, ali se zato obratio javnosti preko svog tima.

''Dobro sam, ne brinite. Sve je u redu, imao sam samo jak udarac u glavu, ali nema nikakvih posledica osim glavobolje i nekoliko modrica'', rekao je za zvanični sajt Jamahe po mnogima najbolji vozač u istoriji. Rosi je probao i da objasni pad: ''Išao sam na veštačku travu kao Janone, Pedrosa i neki drugi vozači. Znate da je to brži put, ali znate i da nosi određenu opasnost sa sobom. Na žalost ovaj put je bio red na mene da izgubim kontrolu'', zaključio je Italijan.

 


Share this post


Link to post
Share on other sites
I Loris Baz u Moto GP

 

loris.jpg

 

Još jedna zvezda Superbajk karavana preseliće se u Moto GP vode naredne sezone.

Francuz Loris Baz biće od 2015. novi vozač Forvard Jamahe. Iako je trebalo da pređe u Aspar Hondu, oni su se u poslednjem trenutku odlučili za Judžina Lavertija. Ipak, Bazu nije bilo potrebno previše da pronađe novi posao u kraljevskoj klasi. ''Zadovoljstvo je voziti najbolje motore na svetu. Srećan sam zbog nove avanture i zahvaljujem svima iz Forvard Jamahe koji su imali poverenja da me dovedu. Takođe, hvala i ljudima iz mog Superbajk tima što su imali razumevanja za moje ambicije i pustili me da idem'', rekao je Loris. 21-godišnji Baz je za tri Superbajk sezone uspeo da pobedi na dve trike i da se 13 puta popne na podijum.

 

Laverti u Aspar Hondi

 

Britanski vozač Judžin Laverti od sledeće sezone biće u Aspar Hondi, potvrdio je Horhe Martines Aspar. ''Engleska konstantno proizvodi vozače svetske klase i Judžin je jedan od njih. On je definitivno spreman za Moto GP i nadamo se da će ova saradnja biti korisna po obe strane.'' 28-godišnji Laverti je trenutno jedan od najboljih Superbajk vozača, i on je uzbuđen zbog dolaska u kraljevsku klasu. ''Jedva čekam da se pridružim svom bratu i da probam da ga pobedim. Imaćemo dobru Hondu, koja bi trebalo da bude u konkurenciji za bodove na svakoj trci i ne mogu da nađem reči kojima bih dostojno opisao uzbuđenje koje osećam'', zaključio je Laverti.

 


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...