Jump to content
FAS Goran
Malisha85

P: Stilo MW 1.9 JTD

Recommended Posts

Pocinjem da tripujem da na ovom foruma ima likova koji vole tudje autice !

Mislim da trebas da promenis dobavljaca :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ovi automobili nisu bili oglašeni i na još nekoliko sajtova za prodaju automobila, da forum nije vidljiv neregistrovanim korisnicima i da su uopšte bili u pitanju automobili predstavljeni na forumu imalo bi smisla..ovako zaista ne. Ali mnogo mi ima smisla da ima ljudi koji prate polovne automobile pa da lepo izaberu neki koji im treba, uzmu adresu i pokupe ga kada nema nikog u blizini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

.....Ali mnogo mi ima smisla da ima ljudi koji prate polovne automobile pa da lepo izaberu neki koji im treba, uzmu adresu i pokupe ga kada nema nikog u blizini.

 

 

Za ovo si 100% upravu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na svu zalost, ali Igor je u pravu...Ima raznih ljudi, pa cak i tih koji prate oglase, ne bi li nasli zrtvu koju ce da ostave bez auta :blink:<br /><br />Sent from my PMP7074B3G using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je što ljudi kače suviše informacija na oglase i onda bude veselo. Ne bih nikog sad da vređam zbog izgleda oglasa ili da mu kažem da je pogrešio, ali su po meni suvišne stvari unos adrese, slikanje dvorišta sa sve psom čuvarom ispred kola, pisanje kada da se zove jer sam na poslu od tad i tad, stavljanje  marke alarma, napominjanje da ima zeder i ostale stvari. 

Takođe mislim da je greška i povezivanje Facebook profila sa oglasiom što ljudi posebno vole da rade. Većina nesveseno piše na Facebooku kuda ide, šta radi, šta sluša i gomilu drugih stvari koje takođe mogu da se zaloupotrebe i mnogo nas koštaju. 

Jeste se zamisilli nekad zašto vam reklame na Facebook-u iskaču baš za ono što ste tražilli na Guglu? :)

 

A što se oglasa tiče najbolje je naći neki kompromis između davanja što manje informacija i truda da oglas ne izgleda neozbiljno. Mada je opet mnogo gora varijanta kada vidim da neko prodaje mnogo lepo auto, uđem njemu na profil na Facebook-u, a tamo slike kako ga gazi do kraja crvenog, ide 200+ ili vozi 400m  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takvo vreme, ljudi lako odaju sve informacije a oni zli samo čekaju, ko na tanjiru.

Perionice, pumpe, servisi i ostala mesta ko stvorena za zloupotrebe. Ključ nikome ne dajem i kad treba čekam (odvojim ceo dan i nema nervoze).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je mnogo čudno i kad ti traže tako da ostaviš auto,a  prvi put odeš u servis. Zbog toga sam ja 8 sati proveo sa limarom, prvi put odem kod njega i kaže čovek ostavite auto i dođete sutra ili kad stignete..

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pocinjem da tripujem da na ovom foruma ima likova koji vole tudje autice !

Mislim da trebas da promenis dobavljaca :smoke:

 

 

:smoke:  brate lik je proveren od iskusnih korisnika na trzistu :harhar:

 

Tako su i Fandju maznuli Stila pre par godina u Vojvode Stepe, baja ostavio kljuceve u autu i na minut da ilzeti do farbare samo da uzme neki materijal kad je izasao nema auta !

 

Pored profi lopova, tu su i narkici, slucajni prolaznici koje eto tako vide nesto na izvolte, pa do navedenih koji chekiraju po netu koji auto da zapale !

 

Zato dobra zastita ili vise njih u jednom autu i cao !

I naravno pamet u glavu, nikad kljucevi u autu ni na sekund al bukvlano !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ortak je tako ostavio Stila sve ženom i decom. U mraku sam video kako je prebledeo kada nije mogao da nađe auto gde ga je ostavio. Misterija je da li se više uplašio za auto ili za ......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj rodjak tako planirao da ostavi brata u kolima dok ode po nesto za jelo, a brat klinac bio i trazio da ide u wc, bili su u nekom trznom centru, uglavnom oni otisli i kad su se vratili nema audi-ja na cg table punog robe za butik 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...