Jump to content
FAS Goran
Malisha85

P: Stilo MW 1.9 JTD

Recommended Posts

I niko ništa nije ni video ni čuo???

Kod mene u Malom Orašju jesenas čoveku iz dvorišta oterali pick-up neki reno valjda. Što oterali auto, nego auto pun voća bio spreman za kvantaš!!!

Nisu neki 'lokalni mangupi'?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam,juce sam kod te zene predavao za LK,jer mi je i torbica sa svim mogucim dogumentima bila u autu!

Njoj su uzeli renault kangoo i neku gajbicu sa jabukama...

Katastrofa,ja jos uvek ne mogu da se opasuljim,pijem lekove za smirenje po ceo dan...inace bih prsao!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazili su otkup od 900e,naravno ja sam pristao,odneo pare,pratio uputsva i sve bilo OK,dok nisam stigao do parkinga gde je trebao da bude parkiran moj auto,ali k...

Najeb... sam kao zuti....poludecu vise...

JAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebao si odmah da prijaviš policiji celu stvar, najbolje ako imaš tamo nekog prijatelja kome veruješ pa da sa njim sve obaviš. Dobra stvar je što ima šanse da je tvoj auto još u jednom komadu.

Sad pravac u policiju i da ti istresu pozive, prate i ostalo, ima nade za sve.

Samo bez nerviranja, biće još kola, a život je jedan.

Inače, jesu pare i dalje kod tebe?

Naravno, nažalost postoji i opcija da je neko video oglas na polovnim automobilima i hoće da se naslađuje nad tuđom nesrećom..

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravac policija, sad odmah. Da ti pretresu telefon. Saznace i ko te je zvao (mislim na koji broj telefona), i kada te je zvao i odakle te je zvao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za takve akcije zaduzen je SBPOK, Cukarica kod Ade (Ada Ciganlija). Provereno 100%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolege forumaši, nemojte baš sve da mu pišete ovde. Ko zna ko sve ovo gleda. Pošaljite mu privatnu poruku, sa svim informacijama kojima raspolažete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dao pare i ostao i bez auta i bez para!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A gde da prijavim,sta ce policija uraditi kad je on bacio karticu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bi ipak trebao da prijavis policiji jer pored broja I kartice mogu se saznati jos neke stvari. Najbolje bi bilo da imas nekoga u policiji.

Sent from my GOCLEVER using Xparent Cyan Tapatalk 2

Edited by Branko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sto ne rece da su ti trazili pare, trazili su i mom drugu. To sigurno nisu bili lopovi vec je neko iz policije dojavio za kradju, na osnovu izvestaja koji je napravljen. Video tvoje podatke. Uvek treba da pitas da ti kazu neke detalje u vezi auta, tako znas da drze tvoj. Mog drugara su zvali sa neke govornice iz okoline Beograda ako se dobro secam, na otvorenom putu gde je tesko postaviti zasedu.

Po savetu prijatelja iz policije nije ni pokusavao da se dogovori, tj spustio je cenu otkupa, pa pitao za neke detalje a oni nisu znali tacno da odgovore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek sad nista ne razumem, ostavis otkljucan auto, bas tad lopovi znaju da dodju i da ga ukradu, posle te jos navuku da im das pare, a ti ne odes da prijavis policiji, nego kao u americkim filmovima odes das im i pare, pa dodjes ovde da se zalis. Ti ili si jako mali, pa si otisao sam da resavas ovakav problem, ili jednostavno pravis pricu ovde

Share this post


Link to post
Share on other sites

@beli_Puno

Ako neces da m pomognes, nemoj da mi stajes na muku....

Nemoj tebi nesto tako da se desi pa cu da te pitam.

Ne znam bas kako bi ti postupio da su te pozvcali ,trazili 900e za otkup ,jer za toliko mogu da ga prodaju na otpadu....I jos su naznacili da ne zovem policiju i da dodjem jednim autom i sa samo jos jednom osobom.Vozali su me od Krsne do Gazele,pa preko Pecoianaca u Rumu,pa u Sabac,a iz sabca u OBrenovac.................itd

Edited by chikavili
Obratite paznju na nacin ophodjenja na forumu. Razumem da si nervozan, ali razumi i ti sve ostale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Žao mi što ovo čujem i čitam. Neke kockice su se poklopile i to na tvoju veliku štetu.

Sad je već gotovo ali gledam u oglas na Polovnim automobilima i prvo što mi je upalo u oko jeste tvoja adresa i link ka Facebook profilu. Po mom mišljenju pretjerano otkrivanje privatnih podataka.

Ivan je u pravu, mnogo se mi ovde zanosimo predstavljajući svoje automobile u "sitna crevca". Danas opreza nikad dosta.

Čuvaj zdravlje i živce, Ovo je strašno što se desilo ali moraš da ostaneš pribran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemogu da verujem!!!!!! Kakva drskost (ako su uopste ti likovi koji su ga ukrali, ako nije neko ko je slucajno procitao na oglasu) ne znam sta da kazem, nedao Bog nikome, mislim da bih pozvao policiju pa bih onda isao na otkup, ne znam....

Share this post


Link to post
Share on other sites

@beli_Puno

Ako neces da m pomognes, nemoj da mi stajes na muku....

Nemoj tebi nesto tako da se desi pa cu da te pitam.

Ne znam bas kako bi ti postupio da su te pozvcali ,trazili 900e za otkup ,jer za toliko mogu da ga prodaju na otpadu....I jos su naznacili da ne zovem policiju i da dodjem jednim autom i sa samo jos jednom osobom.Vozali su me od Krsne do Gazele,pa preko Pecoianaca u Rumu,pa u Sabac,a iz sabca u OBrenovac.................itd

Muka je velika.

Sam si je napravio i sam kopas jos dublju rupu.

Dao si 900 evra za komad lima koji kosta 2x vise realno.

Sa tih 900e si trebao da odes u banku ,polozis kao ucesce i kupis drugi polovnjak na kredit.Naravno prvo povadis sva dokumenta :-)),jer su tih i njih maznuli.

Prijavis policiji kradju i zavrsis pricu.

Verovatno bi bio rastrojen jedno mesec dana,pio po koji smiric,dok ne bi seo u "novi"auto....

Naravno,lako je pricati iz ove perspektive i pametovati,ali treba imati plan za sve....

Koliko imas godina?Zar nemas nikog starijeg,iskusnijeg da te posavetuje???

Opet,dati 900 evra "na nevidjeno" za polovnjak koji vredi mozda malo preko 2000e---->suludo,druze,suludo....

Ako su ti ga ukrali jednom,ukrasce ga i drugi put,bez obzira sto bi ga zakljucao...

Ajd sad pravac policija.Nemam nista vise "pametno" da kazem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupiš pitona i pustiš u kola preko noći, nema druge. Ne mogu da verujem. Meni Croma leži u dvorištu ispred garaže, mrzi me da je uterujem, i samo je sa terase zaključam. Nema toga više, ovo nema smisla. Časnije je da sedneš u bulevaru na karton i prosiš, nego da kradeš tako ljudima. Ima ljudi koji toliko ulažu u kola, da im vrede više od stana nekad, i neka budala, neradnik bez dinara, hoće neki keš bez znoja, i tako dođe i ukrade. I posle "upucao lopova, ide u zatvor" , "pretukao na ulici, zatekao ga da se vrti oko kola" itd. Teraj ih sve u majčinu, ko završi vojsku, nek vadi dozvolu za nošenje vatrenog oružija na skrivenom mestu. Nema druge bre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si brate,ali sta da radim.

Osede u svojih 27 godina....

Share this post


Link to post
Share on other sites

a reci mi koliko dugo je kod tebe (bio), odakle je uvezen? pitam, zato sto, ja sam nedavno uvezao libru, samo sa jednim kljucem, na dijagnostici mi rekose da za nju postoje 4 aktivna kljuca. odmah sam ugasio postojeca 3 kljuca i narezao 1 novi - za svaki slucaj. Rade i stranci svasta, jer kad prodaju auto, automatski imaju sve podatke vlasnika, mozda uopste nije obijen... :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ga kupio u Zemunu,auto plac Export car system,ustvari to i nije plac ,vec covek u malom skucenom dvoristu prodaje vozila uvezena iz Italije!

Ima ih na polovnim automobilima,uvek imaju vozila jeftinija za par stotina evra u odnosu na druge.

Sad sumnjam u svakoga,naravno i u na taj auto plac,ali dzaba mi sve...od auta nema nista ,mogu samo uzalud da se nadam!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sefe nemoj da se zivciras, nista ne dobijas...  Kao sto je neko rekao, pokreni postupak, zovi policiju, neka ga oni traze, a ti uzmi nesto drugo, i prati desavanja mozda naletis na nekim oglasima i prepoznas ... Nece oni da daju kola na otpad ako mogu da uzmu 3x vise na delovima.... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pocinjem da tripujem da na ovom foruma ima likova koji vole tudje autice !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...