Jump to content
FAS Goran
Malisha85

P: Stilo MW 1.9 JTD

Recommended Posts

Auto je u extra stanju,bez dinara ulaganja. 2003. godiste.

Uradjen kompletan trap sa amortizerima,sve 4 nove gume,uradjen kompletan veliki servis,zamenjen nosac motora,termostat,senzor radilice,nov akumulator.

Ja sam vlasnik.

Auto vuce kao da ima 200 konja,ne dimi ni malo.

Ne trosi ulje.Zamenio sam sve ono sto je boljka kod stila,a to kosta poprilicno.

AUTO JE U PRVOJ BOJI 100%

Kilometraza je prava,moze svaka provera.

cxca10402.jpg

http://www.polovniau...t_stilo_19_jtd/

Prodajem ga zbog kupovine drugog,naravno novijeg auta.

Cenim ga 2700e,moguc mali popust za clanove foruma.

Tel: 061/600-5-700

Share this post


Link to post
Share on other sites

16-ice sa novim zimskim gumama!!!

Prave kao strela,vulkanizer se odusevio kad ih je balansirao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc ukraden fiat stilo iz dvorista ,registarskih tablica SD028FB....Nalazacu sledi nagrada!!!

Edited by Malisha85

Share this post


Link to post
Share on other sites

NE MOGU DA VERUJEM!!! Šta je ovo, više nisi siguran za fiat stilo, u dvorištu, u Smederevu!!! Pa šta da kažu ljudi koji voze golfove i parkiraju u sred beograda na neosvetljenim parkinzima..

Najiskrenije se nadam da će biti pronađen, mada je već verovatno raskupusan.. Bar su felne retke, ako se negde pojave u prodaji mogle bi biti trag..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da ja hteo za felne da pitam, super su, ako se pojave negde odma su trag, bas su retke i lepe ....

Bas steta druze, ne mogu da verujemsta se desava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema nista od toga da ga ikako pronadjem,ali se ipak nadam pomalo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima fabricki alarm,ali ga ja sinoc nisam zakljucao!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebemticudo, ja X puta zaboravim da zakljucam auto... ccc, a i ovo sto mi slikamo i kacimo slike gde god stignemo uopste nije zabavno, moracu mnogo vise da pazim. druze, srecno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa se jos onako lepo izlista sta imas od opreme ili zastite na predstavljanju auta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tome i služe teme o predstavljanju automobila.Ako se lopov namerači,nema tu mnogo pomoći,bar ja tako mislim.Nadam se da će ga policija brzo naći,i polomiti mu sve koske,da mu više ne pada napamet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo vi predstavljajte, pogotovo sta ste nasvirali od opreme - meni auto dzedzi na parkingu...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi nemoj da neko pomisli nesto pogresno, ali da ga nekim slucajem nadjem da mi vrslja oko auta, tu bi ostao, mada malo su mi neke stvari nelogicne ... Woodoo je pisao da je njegovom drugaru ukraden Stilo, a da je pre toga izgubio torbicu, sad se covek ovde zali da mu je nestao auto koji je zaboravio da zakljuca, jel je i kljuc ostao unutra ili je tako lako upaliti i oterati auto bez kljuca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, meni nije jasno o cemu se ovde radi tj sta je ukradeno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kljuc mi je jedino ostao kao uspomena od auta,nista drugo vise nemam od njega!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosto ne znam na koji nacin su ga mogli oterati. Znaci , verovatno su ga izgurali onako nezakljucanog i odslepali ili vec nekako... Strasno ! Ne verujem , bar ne znam, da su uspeli da "razbiju" sifru racunara ?! :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Znaci , verovatno su ga izgurali onako nezakljucanog i odslepali ili vec nekako... :question:

Tipujem na ovo.

Tuga, druže. Iskreno se nadam da će ga nekako pronaći.

Ja mog zaključavam i na pumpi dok uđem da platim gorivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako li se to sve namesti kada covek ne zakljuca zeder ili ne aktivira alarm i sl.? Mom drugu pre par godina ukrali ispod prozora sobe audi a6. Covek je imao i zeder( u kog se kleo inace) i alarm i fabricko ali bas te veceri nije nista od toga koristio, samo ga je zakljucao...jos je tog dana stavio sve zimske gume i sipao nafte za 20e...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MS PK verovatno mu bas za tih 20€ žao

@Sreten i ja isto, sipam iskljucivo sam, onda sve zakljucam, sta znam kakvih ima, kriza...

@Malisha Brate gde živiš, u Smederevu ili Krsni, tj odakle je nestao auto?

Ovo je strasno! Moram jednog Staforda u auto da stavim!

Edited by kolega.jankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno strasno sta se desava. Drzava je kriva za sve, kada uhvate nekoga ko se bavi kradjom kola kazne moraju biti drakonske, ali ne u zatvore nego da se razreze par hiljada sati teskog drustveno korisnog rada...eto odmah boljih puteva...eto besplatne radne snage, sta bi se sve moglo uciniti sa njima.

Nisu ga gurali sigurno, mozda ga jesu izgurali iz dvroista napolje, ali posle su mu zamenili ECU, originalni izbacili, stavili drugi, ociscen od sih kodova, kontakt bravu polomili, upalili i oterali auto najnormalnije. Bila je jedna ekipa koja je po NBGD-u, cele prosle godine tako operisala, za celu akciju im nije trebalo vise od 2-3 minuta, bili su se specijalizovali za JTD i MJET motore. Kola su rasturali na UB-u, delove prodavali na Bubanj potoku.

U takvim slucajevima jedino pomaze dobar alarm ili zeder, mada ni LK nije losa zastita.

Edited by Ivan BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

@kolega.jankovic

Zivim u Maloj Krsni,najduza ulica u selu Karadjordjeva ex Prvomajska.Brojevi idu do 100.a ja sam 93,na kraju ulice koja se zavrsava slepo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...