Jump to content
FAS Goran
Sirius9

P: autodijagnostika ELM327 V1.5 (Bluetooth) MINI

Recommended Posts

Nova, neotpakovana ODBII autodijagnostika, radi sa Torque aplikacijom na Android telefonima.

cena: 2600 din

cxca10406.jpg

Isporuka putem post expresa ili još bolje ako vam Stara Pazova nije daleko, dođete, probate, kupite :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta može da se radi preko te dijagnostike? Airbag, abs? U pitanju je Punto 2.<br /><br />Sent from my ST17i using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi od godišta i motora ali generalno airbag i abs zahtevaju modifikaciju uređaja (kod svih modela), ostalim stvarima koje nudi ECU možete pristupiti.

Najviše se koristi za brisanje raznoraznih grešaka, resetovanje servisnih intervala, čitanje podataka koje ECU obezbeđuje ali nisu prikazani na komandnoj tabli isl...

 

poz

Edited by Sirius9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li moze u multiecuscan-u da iscita body sekciju i da limoze da pristupi i odradi CAN Setup/proxy alignment?

Fiat Stilo dizel je u pitanju.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

valjda je napredovala tehnologija u zadnjih godinu dana otkad je ovaj oglas ,,, :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuujeee, ja nisam ni primetio da je neko postovao u ovoj temi, dobijam obaveštenja na mail ali sam pomislio da je to ona druga, velika tema o dijagnostici.

Elem, ja ih više nemam a nakon što je došao paypal carinici su počeli da se mnogo bune na dijagnostike, radio stanice i slične stvari, sad da li je koincidencija ili

korelacija ne znam ali kome odgovara cena bolje da je kupi kod nas.

 

Znači za sva pitanja ima jedna velika tema o dijagnostici za fiat vozila, mislim da je neka domaća firma vodi, uvoze na tone dijagnostika pa znaju i sve odgovore

na pitanja :)

 

poz...

 

P.S. jel ima neka fora da se tema zaključa ili još bolje pošto je oglas istekao može admin i da ga ukloni...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...