Jump to content
FAS Goran
Kuvalja

Stilo mjet 140hp Abarth

Recommended Posts

On 6/11/2016 at 4:15 PM, Kuvalja said:

Sto se tice ulja presao sam sa HX7 na ULTRA, isto 5w40

 

Mislim da je ovaj prelaqzak pun pogodak.HX7 5w40 je odlicno ulje i ja ga koristim vec 2 godine,ali je na sintetickoj bazi dok je ULTRA full syntetic.

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 hours ago, Kuvalja said:
@Sava, sta cu kad se kurvestija namece stalno, uvek je nesto fali...

 

Toplije ti oko srca kad sredjujes pravi auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toliko mi je toplije da mi opala sva kosa

@Dante Bg, znas da smo nesto jednom pricali na tu temu i da sam rekao da cu verovatno preci, bio sam zadovoljan i sa hx7, ali mala je razlika u ceni da ne bi sipao jos bolje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na stilu je bilo malo radova, crkao parking senzor, pa je kupljen drugi i ofarban u boju auta i sad opet sve sljaka, usput sam kupio mehanizam za zakljucavanje poklopca rezervoara posto to FL verzije nemaju, pa je i to ugradjeno i fabricki povezano, nije bilo izvucene instalacije pa se iz vrata vozacevih morala vuci instalacija, stavljeni pinovi na dzek od kompa i pinovi u dzek izmedju vrata na gumenom buziru i sve provuceno do poklopca, sve sljaka....

U medju vremenu zamenjen hladnjak klime i napunjen sistem sa freonom, kompresorskim uljem i uv tecnost.

Posto se stvorilo neko lupkanje zamenjeni stabilizatori i posto nije nestalo onda zamenjene i viljuske i naravno opet nije nestalo..... onda se ustanovilo da je otisla biksna u letvi volana, pa je remontovana letva, i sa time nisam uopste zadovoljan, stavljene su plasticne manzetne koje pucaju kad se mota volan, zvuk kao da nesto preskace u letvi, a i posle dan-dva se ispostavilo da nisu dobro odradili letvu pa opet tandrce, sad cekam da odem i da se vratim sa odmora pa ide na reklamaciju.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo Milutine :P

46 minutes ago, Milutin-NS said:


Polako, stilo je to...ultimativna masina :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Đe si remont radio?

Šteta za taj hladnjak.

Mene nešto zezucka klima ovih dana.

Slabije hladi ali ipak je solidna.

Moram otići da proverim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A hladnjak me zezao jos prosle godine, ispustao po malo, pa sam resio da zamenim da se vise ne zezam

A remont letve u ugrinovcima,oni skinu, odrade, vrate i urade reglazu trapa....ali dzaba, videcu sta cu dobiti reklamacijom, vec u najavi znam da cemo morati malo da se ubedjujemo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja je bila cena za remont?
 

Inače skoro su i kod Gorana krenuli remont da rade sa kvalitetnim delovima.
Cena je oko 12000 bez popusta za članove ako se ne varam.

 

I ja imam lufta u letvi i to je jedino što mi lupka na trapu ponekad.

Ne da mi se nikako da to remontujem jer je i ovako sasvim korektno za vožnju.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/17/2016 at 10:59 AM, Bingodalton said:

Gde si radio remont u Ugrinovcima?

Ja hocu da proverim moju letvu, ali u NS ne znam da iko radi.

A vidim ka BG-u ih ima dosta.

 

Auto servis Savicic, ali ti kazem da trenutno nisam zadovoljan njihovim radom, videcemo posle reklamacije...

 

On 8/17/2016 at 11:09 AM, joshibeast said:

Koja je bila cena za remont?
 

Inače skoro su i kod Gorana krenuli remont da rade sa kvalitetnim delovima.
Cena je oko 12000 bez popusta za članove ako se ne varam.

 

I ja imam lufta u letvi i to je jedino što mi lupka na trapu ponekad.

Ne da mi se nikako da to remontujem jer je i ovako sasvim korektno za vožnju.

 

12500, da sam znao da je Goran to poceo da radi, svakako da bi kod njega otisao, ali i kod njega cu od sad ici samo kad je on u servisu, primetio sam da kad on nije tu misevi kolo vode, i uvek me nesto mazu i ne odrade sta trebaju, dok kad je tu Goran sve je bez greske.

 

On 8/17/2016 at 11:16 AM, totti said:

Kuvalja, mnogo si tih u komunikaciji, pa pomislili da si tunjav i da će da im prođe fora emoji3.png

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I za stila su, 11-12000 din, ali i to su reparirane.... ali mora neko da ti skine, montira... pa ako ne valja opet sve iz pocetka... ovako sve kod jednog pa nek se on igra, ja njemu dam 100€ i vise ne lupam svoju glavu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad lepo priznaj da i tvoja lupka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je da si pisao oko rada Savcica, ja ga skoro zvao za remont moje letve (curi ulje), rece mi cirfu od 180 eura, garancija godinu dana.

Zvao sam i Radovica, kod njega je 170 eura, isto garancija godinu dana.

Nisam pametan dal da repariram moju, dal da uzmem drugu polovnu.

Javi ovde kako si prosao po pitanju reklamacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To cu javiti tek posle 20. Septembra, za tog Radovica sam cuo samo lose, ima na nekim forumima isto da je lik 5x isao na reklamaciji i na kraju stavljena druga letva. Za Savcica sam dobio preporuku od jednog mehanicara, i mozda je ok ali uvek moze da se desi da nesto ne prodje bas najbolje, tako da cu konacan sud imati tek kad odem jos jednom kod njega. Ne svidja mi se taj zvuk manzetni zasta je on tvrdio da nije do letve (njegovog rada) pa kad je video onda kao jbg nadji ti kvalitetnije pa ce mi on samo 1000 din uzeti za zamenu ali ja naravno necu, moje se nisu cule a dosao sam zbog zvuka tandrkanja a dobio ovaj zvuk + gratis zvuk pucanja plasticnih manzetni. Kad mu oteram auto trazicu da sve to on o svom trosku resi, u slucaju da ne moze nek vrati moje manzetne za koje je i sam rekao da su bile dobre i da mi vrati pare da odem kod nekog ko zna da radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komso potpuno se slazem sa tobom za razmisljanje za Gorana ,kada je on tu ili ako uzme auto onaj njegov najstariji majstor koji je jos od pocetka zajedno sa njim ne znam kako se zove onda je ok ,ali kada uzmu oni mladji ....bilo je propusta koje ne bi da navodim jer je Goran jako dobar i covek i majstor. Ja sam skoro imao akciju oko letve i kardana volana ustanovio mi je Goran da je luft u kardanu volana, u leru u mestu kada smotas levo ili desno cuje se cak cak,menjao mi je kardan stavio polovan i posle 10 dana opet isto tako da sada mi nije jasno sta je u pitanju...Pratim tvoje postove komso oko skidanja lajsne na krovu i ja moram da farbam ,nadam se da cu uspeti da skontam da ne pocupam zabice.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja bas zbog dobrog i postenog majstora nisam hteo nigde nista da pisem osim da treba ganjati kad je on u servisu, cak sam hteo i mail da mu napisem da zna sta se desilo, ali ajde ... kad odem tamo sledeci put popricacu sa covekom, ako zaskripi negde u vezi lajsni vici :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeee hvala na pomoci i da znas da cu da vicem :) probacu polako ali bojim se ako ne bude islo nedaj boze ,zovem te na pivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi dao djavo mira :) morao sam veceras probati iiiiii uspeo sam bas kako je komso u temi za lajsne I objasnio vukao od strane krova ka vratima I polako,hvala komso na savetima  ,svrati na pivo kad si u prolazu taman da osvestamo posle farbanja. Ms hteo sam da skinem po cenu da rizikujem jer je bas mucenje sredjivanje I farbanje na licu mesta...a sada I ja mogu drugima da pomognem ako zatreba :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...