Jump to content
FAS Goran
Kuvalja

Stilo mjet 140hp Abarth

Recommended Posts

Mucnina u stomaku traje od cetvrtka uvece i nece proci dok se sve ne zavrsi, far je odmagljen vec sledeci dan, ali opet ce se javiti posle kise ili pranja tako da to nije resenje.

Videcu od srede sta i kako......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je kad se farba. Ja prvi kombi kad sam radio, umalo se nisam razboleo ( radio ga je majstor) ...pa sam prihvatio posle nekog vremena :) Od tada ne farbam vise nista ako ne mora ( dalje ga bilo) ili radim sam ali belu boju i to bez greske :D

Edited by MS PK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam ja da uvek postoji ta sansa da se boja razlikuje pogotovo ovako neke kao sto je na mom autu, ali i moze da se uradi bez razlike, tj razlika ce biti samo u laku sto je na celom autu mat lak od godina i spoljnih uticaja a ovo nov pa mnogo sija, ali to se resava poliranjem auta i vremenom da i ovaj malo izgubi sjaj, a branik treba prvi da izgubi sjaj posto je na udaru peska, kamencica..... Sve jedno vracam ga da se opet farba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to za far sam i ja imao problem kada sam menjao balast i sijalicu na vozacevoj strani zimus (decembar ili januar jbm-l ga) - ona kisa pa sneg pada a on magli ceo da se voda u kapljicama slivala dole :realmad: . cim su krenuli topliji dani ja ti otvorim onu plastiku pozadi ali samo gde je ona metalna zakacka i tako ostavim (ne moze da ispadne u voznji) i totalno zaboravim na to do pre nekoliko nedelja. kad sam provalio da je to otvoreno malo onu plastiku bolje namestim i sada je ok (padala je kisa i posle toga i bila su jutra hladnija) i nista ne magli --- stilo je to. 

a za farbanje vrati ako si platio i ako to nije to. ja bih to isto uradio jer niko ne sere lovu na ulici. samo bez sekiracije. pozdrav .......  :welcome: .

PS. JEL MI VIDJAS :geek: BRAVU TAMO U BATAJI (stara ljubav zaborava nema jbg-a) ......... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavrsice se i to sa branikom i to sa farom, nikada ranije nije maglio tako da verovatno nije lepo vraceno staklo. Bravu sam video samo jednom u prolazu pre mozda mesec dana inace je uopste ne vidjam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to ti kazem - pretresi ti taj far ponovo i sve ce biti OK. ako je vidis javi mi ovde ili skljocni neku sliku sa mobilnim pa posalji - ako budes mogao (jedino ako je nisu polupali ili prodali) ....  :cry: . hvala kuvalja puno na odgovoru za bravu .............  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pragovi konacno montirani....

 

cxcv5014.jpg  cxcv5015.jpg
 
cxcv5016.jpg  cxcv5017.jpg
 
cxcv5018.jpg  cxcv5019.jpg  cxcv5020.jpg
 
cxcv5021.jpg  cxcv5022.jpg  cxcv5023.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde da kažem i ovde, baš  vrhunski izgledaju pragovi, a i pas mi se mnogo sviđa :)

 

Hteo sam ja još juče da ti okačim one slike iz LaLune, ali reko' da ne pokazujem pragove dok se sam ne pohvališ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebo ih konstruktor kada ih ne prave po meri. Čini mi se da ih je Nole produžavao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno su legli pragovi! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima, totti mislis nisam vise polu covek?

Odlicno! I sve su slike super ali ona sa kucetom

Vidi operisan sam od slikanja, ali ako ti kazes da valjaju onda je to napredak, nisam ja kao @Markobgd da koristim one efekte

Kuca je cuvar, poludi sa terase kad neko pridje autu.

Ajde da kažem i ovde, baš vrhunski izgledaju pragovi, a i pas mi se mnogo sviđa :)

Hteo sam ja još juče da ti okačim one slike iz LaLune, ali reko' da ne pokazujem pragove dok se sam ne pohvališ.

Mogao slobodno, mene mrzelo i sada nisamo imao sta da radim pa reko da se pohvalim.

Jebo ih konstruktor kada ih ne prave po meri. Čini mi se da ih je Nole produžavao.

Jeste odvratno ali nema druge, od poliestera nisam hteo da stavljam, da li su Noletovi pravljeni ili je bas fabricke produzivao?

Odlicno brate! Sad mu samo Blade fale :)

Vidi to mu fali da bude bas kompletan auto ali veruj mi da pragovi uopste nisu pojeli ove felne pa da kazes sada moram, bas se lepo uklopilo, 17" su extra i zelja su mi i najbolje stoje stilo ma koliko god bile ceste, ali neci da placam tu cenu guma, a ove ofarbao i stavio nove toyo gume tako da nema menjanja.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo, druze !

Ni meni nikada nije bilo jasno zasto su ih fabricki okratili, ali sto i sam kazes - sta je tu je...

Bas me kopka kako uzivo stoje u kombinaciji sa ovim nasim MiM 16''. Vidjao sam ih par, ali nisam bas zagledao...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivane bice prilika, po meni bas skladno deluje, kazem sigurno je bolje sa abarth, ali ni ovako bukvalno nista ne fali i nije ni malo sakat, dok ce na zimu sa 15" verovatno biti.

Dante, planiran sve 30-40%, ali otom potom. Sto se tice projektora zadovoljan sam, ali nije to sada ne znam sta, ja sam bio zadovoljan i sa obicnim farovima i halogenim sijalicama, vec sam negde spomenuo za mene je to vise estetika, jedino primecujem da dugo bas suri i da papanima koji ne gase duga bas zasmeta kad im sinem duga pa se ne razmisljaju da li da ugase svoja, dobra stvar sve u svemu ali ne i neophodna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma odlicno je, meni se svidja i sa ovim felnama iskreno da ti kazem :D

Ima neki smek, malo se razlikuje auto od drugih, po tom pitanju.

Ali odlicno mu stoje, to je moje misljenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog funkcionalnosti nece ici ni mm nize, jeste lepse ali dosta mi je toga, na bravu sam morao da biram kuda vozim, gde cu da se parkiram...jednostavno nije to za nase puteve, necu da udjem u klan sa Nemketom pa da menjam kartere na nedeljnom nivou :)

Hvala Angell.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije to opelo, ili nedaj boze plasticni francuzcic pa da ga recikliraju, koliko sam video tebi su vec poceli da skidaju plasticne delove, pripazi krila ona mogu biti sledeca

Share this post


Link to post
Share on other sites

To skida onaj skraćeni Opelaš, jer je čuo da plastika ne truli... Hoće sebi da ugradi na Astragona, kao onaj Indijac u reklami :D  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...