Jump to content
FAS Goran
Kuvalja

Stilo mjet 140hp Abarth

Recommended Posts

U jbt Ivane sta mi sad uradi, cas ovako lepse, cas onako

'Si vid'o  :stuart: ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez znaka, i sa crvenom navlakom za volan! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se ova "nasa" maska uopste ne dopada kada joj se skine znak.Sva je nekako plasticna i od obicne plastike i deluje jeftino..I vecina ih je vec pokrivljena od vremena i izbledela i svasta nesto :)

Neke druge varijante su mi mnogo ozbiljnije i uklapaju se u taj "clean look"

 

npr:

 

0223395914001.jpg MSD_Fiat_Stilo04_v_KG_chrom_591.jpg 0223395914003.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tooo bre Dante kralju! I meni se te mnogo svidjaju ali su retke i verovao ili ne sve sam ih na nekim krsinama vidjao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad dodjem kuci pa cu sa kompa da smenjujem ove dve slike, slazem se da maska bez znaka ide bolje uz projektor nego bez.

 

 

Sada znam šta treba da radim :D

 

Stvarno bi izgledalo bolje sa projektorima. Taman da upotpuni tu mirniju notu koju daje maska bez znaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde da se dopiše još samo PK i da bude kompletiran Stilo Mićine supruge. :D

 

Šalu na stranu, Kuvalja ovo sa morimoto projektorima je ispalo :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salu na stranu, fina je maska, moj rodja iz Aleksinca je ima na Stilu, to je inace njegova slika... Ali kvalitet nije neki... Mnogo je tanka ova mrezica u pozadini, njemu je pukla na par mesta pa landara...

 

Meni su ok one fabricke sa znakom, ali sa hromiranim resetkama sa prednje strane...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam, ima kod mene u temi jedna slika gde su jedan pored drugog pa su se neki interesovali za masku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se ubacim niotkuda.. Farovi perverzija! Lep auto, inace, ja bih zadrzao masku sa znakom, nekako mi lezi uz njega, ili bih stavljao neku masku koja ima neki motiv italije ili FIATA, a bez znaka mi auto gubi licnost nekako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostace maska sa znakom sigurno, zavrsio sam sa dodavanjem bilo kakvih zajebancija i poboljsanjima, samo ce da se odrzava auto kako je i do sada i to je to. Malo sam se razocarao i smorio, branik ima manje kristala nego ostatak auta sto se vidi na direktnom suncu pa branik deluje zeleniji a auto sivlji dok u hladu i svim ostalim uslovima sve je identicno, sto znaci za koji dan branik se vraca opet na farbanje.

Desni far pustio maglu pa i on ide na popravku, sve u svemu sve sto sam zeleo da poboljsam s*ebalo se, tako da mi je muka od svega.

Nisam siguran da li i pragove da montiram ili bacim u oglas.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj trip sam i ja imao sa Puntom, šta god da uzmem da radim se pokajem, ali opet na kraju sve dođe na svoje mesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad kod istog coveka ofarbaj pragove i onda imas masku u tonu sa njima, a kola na sunce danas i ode magla :) Salu na stranu, pusti da prenoci nervoza, ni jedan posao ne prodje da se nesto ne iskrivi po malo u procesu. I meni desno krilo ima sjaj veci od ostatka auta. Resio sam to tako sto sam prestao da se opterecujem, super su ti kola. Sedi zensku u kola i teraj, tome i sluze u krajnjem slucaju :D Ako nemas, nista, guras kontejnere :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...