Jump to content
FAS Goran
Kuvalja

Stilo mjet 140hp Abarth

Recommended Posts

Evo da se pohvalim, posto je bravo otisao na red je dosao i stilo, nemam svoje slike, posto nisam imao kad da ih sacinim, ali posto vidim da ste postali ne strpljivi nakacicu one sa oglasa a ovih dana nove. Pa da pocnemo :

Stilo je 2005 godiste stigao iz holandije, oprema je abarth sto podrazumeva pored sve normalne opreme, navigaciju, digitalnu klimu, parking senzore, senzore za kisu i senzore za farove svetla, naslon za ruku, 16 felne mislim da se zovu GT, vi me ispravite ako gresim i ima verovatno jos dosta toga sto ne mogu da se setim a i ne znam, auto je generalno u ok stanju, motor lepo radi kvacilo mekano lepo odvaja, zamajac se ne cuje, turbina takodje deluje ok nigde nije masna i ne balavi, auto ide kao lud i sta jos reci. Kad sam doterao auto kuci tek sam tada izvalio da nema zadnju dasku tako da to moram sto pre da pazarim. Nadam se da cu ovih dana stici jos neke utiske da prenesem, posto sam preumoran bio sam na terenu oko 40 dana, dosao ovde par dana da obavim tu kupovinu i stalno neka jurnjava, postoji mogucnost da se opet vratim na teren pa ne zamerite ako ne budem dodao ovih dana nove slike i iskustva. Slobodno udelite neke pohvale i kritike. I ovom prilikom da se zahvalim svima koji su ucestvovali u pomoci oko kupovine na toj temi, HVALA DRUGARI.

big_1007604_1363696706.jpg big_1007606_1363696732.jpg big_1007611_1363696761.jpg

big_1007614_1363696788.jpg big_1007617_1363696815.jpg big_1007620_1363696844.jpg

big_1007625_1363696863.jpg big_1007601_1363696889.jpg big_1007597_1363696917.jpg

big_1007586_1363696983.jpg big_1007591_1363696960.jpg big_1007595_1363696938.jpg

Ovih dana cu da odradim mali servis, i da se prekontrolise zupcasti, i da zamenim diskove posto su vec dosta potroseni, mislim koci on super i sve to ali ne bi da rizikujem da se nesto dogodi, kada se od svega toga oporavim, na red ce doci morimoto i farbanje rozetne u crno, i mozda ali samo mozda balgo zatamnjivanje stakala. A posle svega toga cu se pozabaviti sa ovim CN+ da uvedem neku parking kameru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh kakav je! Stvarno prelep primerak i želim ti da se lepo navozaš sa njim. Oprema je odlična. Felne jesu GT i preporučio bih ti da što pre na njih staviš sigurnosne šrafove ako ih već nemaju jer su dosta tražene. Još jednom da kažem da auto fenomenalno izgleda. Blicam ti da staneš kad ga primetim u Batajnici :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuvalja još jednom čestitke. Šta je forumsko navijanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opa,sad si baja sa stilom iz Bataje :D

Drugar svaka cast na kupovini,da se lepo navozas i da te lepo sluzi. Prelep je,to sam ti odmah rekao. Kad dodju tablice dolazim da vidim zver uzivo, i da vidim sta radi tih 140 hp :D:p

Share this post


Link to post
Share on other sites
:clap: Odličan Stilo. Baš moćno, da ne kažem je..čki izgleda :) Čestitam na kupovini!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican je! Sve cestitke! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam i tamo na temi o kupovini navijao za ovaj, sa slika mi je odavao takav utisak, a pogotovo posle tvojih prvih impresija. Nadam se da nece izneveriti.

Sta reci, koju poruku poslati :) , kad sam vec sve rekao kada smo rapravljali o izboru.

Najvaznije je da si ti zadovoljan. Nek je sa srecom, da te dobro sluzi! I dobrodosao u klan Stilo traktorista :stuart: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican Stilo,imamo iste motore! :)

nego,reci mi sta podrazumijevas pod tim CN+ i ugradnjom kamere? Mislis na tu fabricku navigaciju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, EXTRA je :thumbsup: :clap: Sa srecm da se vozate!

Ja bih prvo skinuo kuku, blago zatamnio stakla, neku makar imitaciju auspuha na kraju i nebi ga pipnuo estetski vise...Sta da mu diras brate kad je vec fabricki u full-u

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne diraj ni auspuh, dizel je za lulu na dole i cao !

I jos je sladje kad oplevis nekoga pa da skapira da ga je traktor otkinuo, a on na benzincu probija patos uzalud :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast na kupovini! Nek te sluzi 200 godina i da obrnes kilometar sat bar 2 puta :D ako te put navede u Kaludjericu, javi se za pivo, i da vidim uzivo kako 1.9 140ks ide :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari hvala vam, ne mogu sada da pohvatam svakom pojedinacno da odogovorim, nisam ocekivao ovoliko postova,

Igore javi se cim me vidis inace ja sam ovde kod mitraljete u kraju,

beli_punto pa kad sam seo u ovo zabroavio sam ga u trenutku, mada nedostaje mi spustenost, stabilnost i tvrdoca brava, navikao sam na to i sada mi svaki auto posle njega preudoban i previse ljulja,

Zoranic MNE pa postoji fora da namestis video in, naravno to je budzevina, pa bi na to doveo parking kameru.

Nikakvi dodaci na auspuh ne dolaze u obzir ipak je ovo dizelka pa nek tako i ostane, da stakla su mi u planu, kuka je i meni odvratna ali svi me nagovaraju da je ostavim za ne daj boze da me neko ne stigne. Videcu da banem na neki skup nedeljom ako budem u BG-u pa ce te videti auto i uzivo, naravno ko dolazi na skupove, a evo i neka slikica od malopre sa pranja, ali slikano telefonom posto nemam aparat, a ovih dana cu da uzmem neki pa cu ga islikati cim bude lepo vreme.

IMG_20130329_205244.jpg IMG_20130329_223812.jpg

IMG_20130329_223822.jpg IMG_20130329_223834.jpg IMG_20130329_223920.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

O masini smo sve rekli, nego skidas li ovaj sisotres iz avatara ili ostaje i dalje :) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

cestitam na kupovini! to je taj stilo!

a kuka, evo i ja moju 99% skidam i prodajem ;)

Ma ja skidam 100% odvratna mi je, samo ne znam da li moram da skidam branik ili ne, nisam to gledao, i zanima me kako ide za instalaciju, nadam se da ima samo neki dzek.

O masini smo sve rekli, nego skidas li ovaj sisotres iz avatara ili ostaje i dalje :) ?

Joj ne znam ni sam :) verovatno cu da ga promenim na neko vreme pa vracam, nego sada sam se tek setio da treba da promenim auto u garazi, jos stoji bravo.

ima nas iz bataje ;) extra auto

Izgleda da nas ima dosta a niko se ne poznaje, ne secam se da sam video ovaj auto sa avatara negde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...