Jump to content
FAS Goran
Kuvalja

Stilo mjet 140hp Abarth

Recommended Posts

Meni se u startu nije svidjala, ali vremenom mi postala omiljena.

Iskustvo mi je da je bas poprilicno tacan, cak i u gradu, bilo je trenutaka i kad je bilo odstupanja ali bas retko....

Kada sam krenuo imao sam 3/4 goriva, u Makedoniji sipao 27+7€, na Lefkadi 50€, u Makedoniji 39+8€, i kad sam stigao kuci 3700din, svaki put do cepa, e sad ko zna cene goriva nek sracuna potrosnju, toliko me izaslo gorivo za svih 2800km.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo.

Kako te je posluzilo vreme tamo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E bilo je pravo letnje, to jutro kad sam stigao se taman zavrsavalo to nevreme, vec u 17h sam se kupao, i svakog narednog dana sve toplije i bolje, i u nedelju ujutru kad sam kretao pocela kisa i da se crni nebo, nisam mogao da prodjem bolje.

Prijatelji koji su krenuli par dana pre mene su 3 dana sedeli u smestaju. Svake godine u septembru u grckoj me posluzi vreme maksimalno, more toplo a sunce prijatno, bukvalno ceo dan budem na plazi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komso i planiram da batalim Seleniu ulje,reci mi komso gde si kupovao samo ulje i koliko te kostalo ulje ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E uzimao sam u auto Miki u prvomajskoj shell ultra 5w40, a filtere ufi u euroautu, sad se nesecam cena, ali litra je ispod 1000din.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja hocu shell i isao isto na ultru,razmisljao da mi uradi servis Neli on fura schell i rekao mi da kosta po katalogu tip ulja za njega oko 920 din samo iskreno nisam siguran koji spomenu tip da li je ultra . I naravno i ja Ufi uzimam na clansku u Euro autu.. Pohvala za novi retrovizor vrhhh je bas sam gledao par dana sa tvojih slika i razmisljam da li i ja da ubacim ,bilo bi vrh kada bi funkcionisalo jos i merenje spoljne temparature C :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne bi kod njega nikad radio, znam da je u motor kao nas sipao 10w40 nekom liku.....

Izgledalo bi extra, ali izgleda da ovaj retrovizor nema tu funkciju, mozda neka naredna serija ima pa imaju isti retrovizor.

Shell imas hx7 i ultra, oba 5w40, ali ultra je modernije i bolje ulje i full sintetika, a hx7 je nesto kao selenia wr na sintetickoj bazi samo radjeno.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet doslo vreme za mali servis, samo ovaj put kupljeno 4l ulja, posto je od proslog servisa ostalo 0,5l i taman je to to, opet shell ultra i opet ufi, u medju vremenu zamenjena rucica menjaca sa novom iz originala i stavljen drugi volan koji je u odlicnom stanju i starijeg modela sto znaci da ima deblju i kvalitetniju kozu, jedini minus koji ide sa tim volanom su i samaraljke sa selespida, ali sta je tu je. Zamenjene i plocice, uzete ATE, stari brembo je odlicno posluzio vise od 50000km. Sto se tice letve opet je radjena i sad je dobro uradjena, i ako je servis tvrdio da nije lupanje do letve i da su je bzv ponovo radili, ipak je bilo do nje, a njihovo centriranje trap mi je skroz pojelo gume, tako da od mene nemaju bas nikakvu preporuku, najvise zbog toga sto ne priznaju svoju gresku tako olako....
GOPR0294_1480734270603_high.JPGGOPR0295_1480734270603_high.JPGGOPR0184_1478445995853_high.JPGIMG-20161026-WA0000.jpgIMAG4456.jpgIMAG4454.jpgIMAG4391.jpg
Jos 10000km pa opet veliki servis....

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
 

 

Edited by Kuvalja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filtere sa 10% popusta u euroautu 5020 din, a za plocive i ulje sam izgubio racune pa ne znam tacno, 4l ulja oko 3000 i nesto u automiki a plocice u kitkomerc-u 5-6 hiljada...

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da su te šamaraljke na volanu super za nervozu. Dok čekaš na semaforu lupaš po njima :D

Sent from my F3311 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad bi tu lecio nervozu otkinuo bi sve.... hteo sam tu da povezem volume +/- ali nemam zivaca.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Koliko si platio plocice, ulje i filtere (ceka me mali servis pa da znam)?

Nasao racune, 4l ulja 3080 din
Plocice 5200

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo me opet, na satu smo presli 200000km 

Za novu godinu je Stilo dobio i novu obucu pa nisam mogao da docekam prolece pa je montirana vec 15og februara.

Pa sam resio da izbacim fabricki upaljac i ubacio dupli usb punjac sa voltmetrom i sada u svakom trenutku vidim punjenje, dobra fora je sto je punjac mat i ne vidi se nikakav displej tek kad se da kontakt izbija osvetljenje kroz plastiku.

Porucio sam i neke mrezice za gepek da se lakse organizuju stvarcice a da ne lupaju..

I danas mi stigao nosac za naocare porucen iz originala kod Koleta pa je odma i ugradjen.

U pitanju je fabricki nosac za Cromu, ima isti raspon rupa kao i Stilo 145mm. Legao je kao da je tu uvek i bio :)

Prosle nedelje odradjena jos jedna registracija, za 4500km ide jos jedan mali i veliki servis i moooozda 40% zatamnjivanje ali to cu jos da razmislim.

 

IMAG4624.jpgIMAG4584.jpgIMAG4578.jpg

IMAG4579.jpgIMAG4642.jpgIMAG4640.jpg

IMAG4634.jpgIMAG4639.jpgIMAG4652.jpg

IMAG4653.jpgIMAG4654.jpgIMAG4655.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cepove nemam sve samo dva, i nerealno traze za njih a jedan je ocigledno lopina koja skida po porudzbini i od njega necu da uzmem, mozda cak skinem i ova dva, polako se navikavam na desnu stranu koja nema cepove....
Nosac je nesto malo ispod 2500din ne secam se tacno cifre.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima da se bira boja nosača?

Mogao bih da stavim isto kod mene. Krem mi je nebo.

Sad otvorih sliku na kompu, pa i kod tebe je krem. Na telefonu deluje sivo...:huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema, i ovo je neka krem-bela kao i ostatak mog neba tj plafonjere, suncobrana i rukohvata. Imas na onoj slici kataloski broj pa mozes da porucis ceka se 10ak dana.
Ili mozes da se odlucis za otpade, kod pedje je 1000din, ali kad sam bio nisu mogli da nadju a posle se ispostavilo da su izgleda prodali, jos jednog kojeg sam zvao nije imao, i onda nisam hteo vise sa njima da se cimam nego proverio da li moze novo da se poruci i koja je cena.....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam sva 4. Došli su uz felne ali popucale kopče na 2, pokrivile se. Moraću da lepim. 

Ali svakako, čepove samo na skupove i sl. Ne pada mi napamet po gradu da ih vozim. 

Mislim da taj nerealni lik traži tipa 20 evra po čepu, strašno. 4 čepa = 4 čelične felne 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...