Jump to content
FAS Goran
Kuvalja

Stilo mjet 140hp Abarth

Recommended Posts

E, jbg :thumbdown: ... Plus sto znam koliko si pedantan i koliko paznje posvecujes odrzavanju.

Obicno ovako nesto naprave dunsteri sa krsevima koje za*ole za sve okolo ili raznorazni koji su do auta kojeg voze dosli bez svog truda (tatine cere i sinovi, sponzorusice, sluzbena vozila...). I naravno, obavezno zapale sa lica mesta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan, imamo isto misljenje o tome ko pravi ova sranja.

@Dante, sva sreca sto je lajsna koja je u boji i sa senzorima?

Nema mi logike, vise bi voleo da mi je vise odvalio branik nego lajsnu, i jedno i drugo su elementi u boji koji moraju da se farbaju plus sto je u lajsni mogao da pukne i senzor kao sto su sad popucale neke zabice pa sada zvace desna strana kada se stiska

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma stoka teska, kolega kupi novi Grande Punto i posle 3 dana vidimo mali rupicu neko cuknuo vratima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam, ali je jace od mene.

Gazda ima leona 2 godine star, vrata su mu talasasta od udaraca ko da je ceo gitovan i neismirglan dobro....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja malo, malo na vratima snimim po neko novo oštećenje al šta da radim...(pretpostavi koliko mene to boli )

Ne možeš protiv toga...ljudi bre zube nw peru a ne o kolima da vode računa...stoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam, ali je jace od mene.

Gazda ima leona 2 godine star, vrata su mu talasasta od udaraca ko da je ceo gitovan i neismirglan dobro....

Ovako bar imamo kola stara u proseku 10 godina pa i nekako, a opet se nerviramo. Zamisli kako je njemu i koliko pizdi  :crazy:

 

I gledam opet slike i opet se iznerviram. Polusvet..

Edited by m1hajlo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg... U zadnjih nedelju dana 3 cukanja su imali ljudi koje licno poznajem.

 

Jedan je najgore pros'o. Drug sa pezoom, uso mu neko u zadnja leva vrata na parkingu i zbrisao. Steta od 50 do 80 evra, zavisi od majstora.

A druga dva cukanja su isti vlasnik, samo dva vozila :) Prvi je Punto, udario ga jedan nazad ali se i on zadesio tu pa su se dogovorili oko troskova, i samo par dana kasnije opet njegov Ford Mondeo, udari ga jedan i ulubi mu zadnje levo krilo, iskrivi mu celicnu felnu... Sredjeno sve danas, platio krivac troskove...

 

Ali ovo kad udare nekog i zbrisu, pa to mi je....

Tako je i meni ocesan branik sa leve strane. Ja kad sam dosao do auta, branik ispao sa te strane, ne drze ga srafovi gore kod krila, lajsna ispala, plus njegova boja preko mog branika... Kad nisam slogirao

A ni njega ni ceduljice sa brojem telefona...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas odradjen mali servis i zamena stabilizatora, ovaj put dignute obe strane posto je trebalo i ulje da se ispusti i tako je dosta lakse zameniti stabilizatore nego stranu po stranu posto balans stangla nije nategnuta.

Sto se tice ulja presao sam sa HX7 na ULTRA, isto 5w40, na 10000km stanje na sipci je bilo identicno kao i prvog dana kada je sipano.... uz ulje sam dobio i torbicu sa kartonskim levkom, rukavicama, maramicama za brisanje ruku i za merenje ulja. Torbica je namenjena za pakovanje ulja od 1L ali cu u njoj drzati neki sitan alat.

Stabilizatore sam uzeo ruvil, pa cu videti kako ce se pokazati.

Inace stilo je kod mene presao 45000km i bas sam zadovoljan autom, u medju vremenu izmedju dva servisa je na alternatoru zamenjena remenica, kolektor, i cetkice.

 

zza1824.jpgzza1825.jpgzza1826.jpgzza1827.jpg

zza1828.jpgzza1829.jpgzza1830.jpgzza1831.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro ima 3 godine i 2 meseca, nije lose ali moze i vise...

Guja zasluzuje samo najbolje odrzavanje :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videh za cukanje, mene je skoro udario neki lik od pozadi identicno, pricao telefonom nije me video uopste, izgrebao mi branik, zeznuo mi parking kameru al je platio sve, farbanje kompletnog branika i novu kameru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, i meni je ali kad sam video vreme sinoc i jutros nije mi se dolazilo.....@NenadAleksic, nije bilo nikakvo cukanje nego je neko zagrebao na parkingu cosak branika, skoro isti taj cosak mi ker izujedao dok je auto bio u pokretu, sve nesto govori da ga ne diram :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kladim se da ces ofarbati to, posto vidim koliko vodis racuna o autu ne sumnjam da ces uskoro srediti. :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slagacu te za tacnu cifru ali oko 9000-9500din.

 

On 6/12/2016 at 10:47 PM, NenadAleksic said:
Kladim se da ces ofarbati to, posto vidim koliko vodis racuna o autu ne sumnjam da ces uskoro srediti.  

 

Verujem da necu dirati, em nemogu da naprave identicnu boju bez uspricavanja, em me svaki dan neko cukne vratima, tako da sto se tice tog nekog detaljisanja odustajem, odustao sam i od rikverc kamere a bila je u planu prosle godine kad sam radio farove, pragove i prednji branik......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odustao je od svega kad je poceo oko Alfe da cacka

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ufi filteri u euroauto, oko 5500 su oni -10% na clansku karticu....

@Sava, sta cu kad se kurvestija namece stalno, uvek je nesto fali....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...