Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Za pocetak, posle duzeg vremena, u par slika i reci da predstavim svoju Lybru. Trazio sam karavana 2,0, ali igrom slucaja je ispala limuzina. 2,0 20v sa manuelnim menjacem, uvezena iz Svajcarske prosle godine. Na satu je imala 106000 km, ali pravih 120000. Razlog je menjan sat na oko 86000. Sada na satu ima oko 130000. Bez obzira na sve, redovno odrzavana, unutra kao nova, nikad zapaljena cigareta (meni mnogo bitno), ali spolja sa dosta sitnih ogrebotina. Sva ostecenja su sanirana, uradjen veliki servis, kvacilo, nabavljena garnitura letnjih i zimskih felni i guma. Nakon toga je ugradjen i sekvent plin. Juce je i ponovo registrovana. Sve u svemu zadovoljan sam.

20130328_155132.jpg 20130328_155155.jpg

20130328_155209.jpg 20130328_155234.jpg 20130328_155254.jpg

20130328_155317.jpg 20130328_155334.jpg 20130328_155412.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolega, odlicna je, identicna oprema kao moja. zanimljiva je ova resetka donja na prednjem braniku, hocu ja takvu :(

ispoliraj farove i migavce ;)

Edited by sashicus

Share this post


Link to post
Share on other sites

auu ko nova je,super auto,uopste ne zaostaje za dizajnom sa novijim autima,a za neke je po dizajnu ispred vremena

a mogu zamisliti kako ide,sa zadovoljstvom da je vozis i cuvas

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prelepa je. Al karavan po meni ima mnogo lepsi zadnji deo. Ovakvu ovih dana kupuje dobar drug iz kraja. Samo motor nije isti, no nebitno. Lepa je bas!

Reci mi samo kakva je udobnost u odnosu na Bravo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jelte, a ko Vam ugrađivao plin. :harhar:

Leeeeeeeepa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prelepa je. Al karavan po meni ima mnogo lepsi zadnji deo.

Ja vidis mislim sasvim suprotno ali kao sto rece , stvar ukusa!

Dalje, ostao sam bez reci. Sjajan auto ! Ne sumnjam da je u doobrim rukama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolega, odlicna je, identicna oprema kao moja. zanimljiva je ova resetka donja na prednjem braniku, hocu ja takvu :(

ispoliraj farove i migavce ;)

Farovi su izuzetno beli i nije im folija jos uvek napukla tako da nema potrebe za zahvatima. Migavcima je los hrom unutra pa zato izgledaju crni. Jurim nove.

Lep auto. Kakve su performanse u odnosu na kappu sa ovim motorom?

Malo bolje vuce u odnosu na Kappu verovatno zbog tezine, ali je u principu isti onaj spori menjac koji me strasno nervira.

Prelepa je. Al karavan po meni ima mnogo lepsi zadnji deo. Ovakvu ovih dana kupuje dobar drug iz kraja. Samo motor nije isti, no nebitno. Lepa je bas!

Reci mi samo kakva je udobnost u odnosu na Bravo?

Iako je na istoj osnovi kao Marea i Bravo/a prednje viljuske su npr. od Multiple a mogli su da stave i od Maree. U odnosu na Fiata je malo udobnija i dosta,dosta tisa.

Jelte, a ko Vam ugrađivao plin. :harhar:

Leeeeeeeepa.

Neki dundjer :smoke: . Salu na stranu to je bila moja proba poljskog AC-a, posto znate da radim Zavoli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre svega najiskrenije čestike, da te zdravo i veselo služi. Zaista je predivna bar što se može videt sa slika, nego što neko pomenu čim je iz Švice ne može da ne valja. Ma da ne sumnjam u iskustvo tako da se nije ni mogla provući neka kršina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

strasno mi se svidja unutrasnjost ovog automobila! odlican primerak :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

komso svaka cast ,prelepa je ,extra izgleda :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolega, odlicna je, identicna oprema kao moja. zanimljiva je ova resetka donja na prednjem braniku, hocu ja takvu :(

ispoliraj farove i migavce ;)

Farovi su izuzetno beli i nije im folija jos uvek napukla tako da nema potrebe za zahvatima. Migavcima je los hrom unutra pa zato izgledaju crni. Jurim nove.

na slikama se vidi da su migavci losi, a za farove onako... probaj samo poliranje bez smirglanja, sigurno ce dobiti bolji sjaj, meni je desni odlican a na levom je bio popustio lak pa sam ga sredio, stavicu u svojoj temi slicice ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao iz fabrike :unworthy: :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...