Jump to content
FAS Goran
chikavili

Chikavilijev potpuno obican Suzuki SX4 4x4 GLX+

Recommended Posts

Upravo sam i ja to hteo da pitam?!? 500l ima airbag i nisam siguran da li ima odgovarajucih presvlaka za njega ili mora da se sasiju.
Inace, ove na slikama kod Chikavilija su odlicne

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, imam airbagove u sedistima, kao i deljivu zadnju klupu (i sedalni deo i naslon), zadnje pojaseve, nasloni za glavu... sve se to resava i sije po merama.


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chikavili pretpostavljam da prica o "Vajs&Co", treci sprat Piramide?

Za eventualno zainteresovane forumase, ovde smo vec caskali o presvlakama i iskustvima sa istim: http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=41565

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, o njima pricam, nego nisam hteo da pominjem da ne ispadne da reklamiram nekoga ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ce Nesa kao administratora da te grdi kako mi nismo takav forum, itd., itd. :) .

Jesu malo jace cene, ali odlicno rade i odlicni su im materijali. Hteo sam kod njih da odradim presvlake da zastitim malo prednja sedista, ali bas dugo nisu imali neki plavi dezen koji bi mi odgovarao. Jedino iz tog razloga sam odradio na drugom mestu, vec pisao o tome i postavio slike na temi koju sam gore naveo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je ovaj Suzukijev znak koštao nešto extra?

Mislim se da uzmem presvlake lad se donačno dočepam 500L pa bih nešto približno originalnu sa onim izvezenim 500L po celom leđnom delu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvezeni znak je ukljucen u cenu.

Samo ne znam da li je izvodljivo da ti ceo ledjni deo izvezu niti da je isplativo.



Btw, jurim sto pre da uzmem onaj Armster naslon za ruku, nego nikako da ga nadjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

'si probao u Auto Style na "uglu" Oml. brigada i autoputa, znam da su ranije imali:

 

http://www.autostyle.co.rs/auto%20oprema%20armster%20naslon%20za%20ruku.html

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, kod njih i pokusavam da navatam jos od sajma. Valjda su ih dobili ovih dana, ici cu da proverim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vili, reci mi majke ti, ti si sređivao i đunta i sad suzuki, jesi negde video/čuo da se prave presvlake od kože, sa rasfešlusom narubu za bolje zatezanje ? :question:  Drugar mi je još davno pominjao tako nešto, pa ne znam ni da li toga ima kod nas, ni kako bi ispalo da se navuče na sedišta, niti išta.  :secret:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da neki kod nas rade presvlacenje kozom ili eko kozom, ali nisam cuo da neko pravi presvlake koje se samo navuku i zategnu rajsfeslusom. Mada nebi me zacudilo da ima i toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da, znam i ja za presvlačenje. Okej, hvala ti svakako.  :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam video neki ovakav auto ali sa znakom fiata?

 

Koja je forra s tim? Koj je to model? Inace prelep auto! I tvoj naravno :unworthy:

 

Si uzeo nov NOV? Ili nov polovan?



Nov iscitao sam sad celu temu ;) Lepe fotke ti pravi taj 40d :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiat Sedici (radjen u saradnji sa Suzukijem):

 

Fiat_Sedici_front_20071108.jpg 2009_Fiat_Sedici_012_5680.jpg kep_06_01_fiat_sedici_3_nagy.jpg

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nema greske chikavili sve odradjuje da bude perfektno, drago mi je da te srecem na jos jednom forumu :band:  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fala Zhorze ;)
 

Ja sam video neki ovakav auto ali sa znakom fiata ????
 
Koja je forra s tim ??? Koj je to model ?

 

Kao sto Ivan rece, to je Fiat Sedici. Proizvodi se u istoj fabrici, u stvari je identican auto, samo sa razlicitim branicima, maskom i oznakama. U dizel verzije se ugradjuje Fiatov jtd/multijet. Otprilike 1/3 proizvedenih automobila je isla pod znakom Fiata, a 2/3 kao Suzuki. Sedici je ime dobiozbog 4x4=16 (sedici) ;)
Ova saradnja se okoncava ove godine - novi sx4 nece imati veze sa Fiatom, a Fiat priprema svoj model crossovera.

 

Lepe fotke ti pravi taj 40d :harhar:

 

Pa mora ;) Doduse, ode 40D... presao sam na nikona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas ih malo ima inace !

Tj Fiata suzukija kolko hoces !!!

 

Dja mi se Suzuki Sedan sx4

Edited by s@le

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sedici se najvise prodavao u Italiji. Kod nas ga nikada nije ni bilo u ponudi za razliku od SX4, a i Sedici je skuplji od SX4 sa istim motorom i u istoj opremi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast,cestitam na novim "obicnim" kolima.moj kum ima 1.5 2wd 2009 cini mi se,ugradio je i plin,pa ako te nesto zanima mogu da ga pitam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala.

Nema potrebe da ga pitas, ne razmisljam previse o plinu posto mi donosi vise stete nego koristi (smanjuje mi i onako relativno mali prtljaznik, a i ne prelazim neke velike kilometraze... zasad). Takodje, ovaj moj motor trosi osetno manje od tog starog 1.5 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kažem ja da su benzinci zakon :laughing:

Zasto kazes ljubav, a mislis na sex  :harhar:  ?

 

Bez zezanja, extra rezultat s obzirom da je 4x4 benzinac (doduse na testu iskljucen pogon na sve tockove).

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe..:)

 

Rezultati su extra, ali ne može se stalno tako voziti..u svakom slučaju, ovaj auto mi se uvek sviđao, sada još više  :thumbup:  Šteta što nije diz..ovaj, što nema ugrađen plin  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rezultat extra prekosutra. Gledajte nadmorsku visinu, on je silazio sa 833 metara (dakle planina) i na kraju se spustio na 69 m nadmorske visine. Igor bi tu glatko prošao sa 1,73 l i to sa sveže ugrađenim kačketom (koji mu povećava potrošnju).

Ako već nešto dokazuju onda samo uporedno ili na nekoj ravnoj deonici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...