Jump to content
FAS Goran
chikavili

Chikavilijev potpuno obican Suzuki SX4 4x4 GLX+

Recommended Posts

Posle 6 godina druzenja, rastajem se sa Puntom. Morace da pronadje nekog drugog da ga mazi i pazi. Ja sam s' godinama postao komformista, pa sam resio da uzmem nov auto, da on mene sluzi malo ;)

Pre par dana sam pazario Suzuki SX4 4x4 GLX+

U pitanju je 1.6 VVT benzinac od 88kW odnosno 120KS

GLX+ paket opreme je sasvim pristojan i donosi:

  • klima uređaj
  • izbor pogona 2WD,4WD Auto,4WD Lock
  • aluminijumski naplatci 16”
  • radio CD MP3 sa 9 zvučnika
  • putni kompjuter
  • elektro servo uređaj
  • multifunkcionalni volan
  • ABS sa EBD
  • 6 vazdušnih jastuka
  • svetla za maglu
  • grejanje prednjih sedišta
  • daljinsko otključavanje
  • volan i sedište vozača podesivi po visini
  • kodirani ključ sa imobilajzerom
  • elektro podizači prednjih prozora
  • elektro podesivi retrovizori sa grejačima
  • bočni molderi
  • krovne šine
  • metalik boja (doplata) - Sunlight Copper Pearl Metallic

Evo i prvih slika - aparat mi je kod ortaka, pa sam za prvu ruku fotkao nekim malim kompaktom, a pravi session ce tek da bude ;)

DSCN2122.jpg DSCN2120.jpg DSCN2119.jpg DSCN2127.jpg DSCN2128.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

cestitam.lepa boja .kazi mi samo jel ga isporucuju sa zimskim gumama jer je jos zimska sezona li ne ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

cestitam.lepa boja .kazi mi samo jel ga isporucuju sa zimskim gumama jer je jos zimska sezona li ne ?

Ne. Letnje gume su na njemu (205x60 R16)

Share this post


Link to post
Share on other sites

razmisljao sam o tome kako bi ja na tvom mestu na tim felnama ostavio zimske a za leto neke 17" ali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitam na kupovini, po meni odlican izbor si napravio :thumbsup: Prelep primerak sa odlicnom opremom a i mislim da bas pristojno ide. Ja vec duze vreme merkam isto SX4, odusevljen sam njegovim izgledom ali moracu da sacekam da jos padnu cene :X Srecno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konačno da i neko sa iz dizela pređe u benzinca :unworthy: Jel planiraš nešto da mu radiš, ili ostaje striktno fabrika? Čestitam ti na kupovini, a krajem nedelje ti se javljam za opruge :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo lepo!

nadam se da nece da srche mnogo. drugar mi se zalio da mu u gradu vvt trosi 12 litara opusteno.

U svakom slucaju izbor je super a jos bolje sto je ispod cekica!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima.

Ja sam zadovoljan za ovih prvih nesto preko 24h i nesto preko 120km (a iz grada nisam izasao :D)

Jos je rano za neke objektivne utiske, ali ono sto sam primetio je da cu morati malo da poradim na privikavanju na benzinski motor i njegovo kvacilo - 4-5 puta mi se ugasio na semaforu posto sam navikao da krecem bez gasa i par puta mi je zasmrdela lamela.

Prvi utisci:

Svidja mi se vozacki polozaj, odnosno visina i preglednost. Svidja mi se ponasanje i odziv na komande. Jeste tvrd, ali nista tvrdji od Punta. Lepo povlaci i na vecim brzinama. Potrosnja mi je zasad velika, ali ocekivano (samo grad i akanje, probanje, privikavanje) Zvucnici su krsh - doduse ni ne mogu da se mere sa onim sto sam imao u Puntu, ali sluze svrsi ;)

Sve u svemu, prilicno lep osecaj i kez na licu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitam na kupovini,odilcan auto :thumbsup:

Edited by bucko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitam!na novon autu,Ipak nisi daleko otisao od fiata sx 4 je brat blizanac Fiat Sedici-a,u njega ide 1.9 mjet u dizel varianti.A za benzinca sam cuo od coveka koji vozi novu e klasu,uzeo od cerke sx4,morao nesto hitno do Nisa.Kaze covek ide bolje od mecke .... :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li diler ima dogovor sa nekom auto-gas kucom pa da grunes plin a da se zadrzi garancija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican je, samo se pribojavam potrosnje, ali to ce vec vreme pokazati...

U prilici sam da dosta vozikam novog svifta, od prvih kilometara do sad sam ga vozikao dosta, sad ima preko 16000 km, i bas se lepo voze majku im, sve su podredili vozacu, polozaju sedenja, komandi, bas milina voziti ga...e sad ovo tvoje je ozbiljnije i vece, ali verujem da je osecaj u voznji slican, enterijer im je donekle isti pa zato :D

Srecno, miran si makar 50 000 km, a sta ce posle toga biti, valjda sve super...;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast na kupovini.

Neka te sluzi kao sto treba. Ipak je novo novo :)

:guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...