Jump to content
FAS Goran
sindrom

Zaštititi snimak na YouTube od uklanjanja?

Recommended Posts

Neko je cini mi se pominjao jednom da je moguce postaviti snimak na youtube a da ga ne mogu izbrisati ili vrsiti pritisak na autora da ga skine. Ako neko zna nesto o tome neka kaze. Snimak je napravio drugar a radi se o otimanju imovine i napadu na mene i druga od strane Francuskih putara. Hvala svima unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kontam zasto bi neko vrsio pritisak na tebe da se skine. Ima i gorih videa na yt tak oda samo ti okaci to...nema ko da ti trazi da ga skines

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes i da ga postavis i da ga skines kad hoces ... daj da vidimo to otimanje od strane francuskih putara, svi ste se nesto profinili umesto da ih bijete vi snimate :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@DraganUS Na koji nacin da posaljem? Imam nekoliko fotografija i kratak snimak. Sve oko 20MB.

@beli_Punto Bilo je i toga ali nije zabelezeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prospe mi se lezaj na prikolici i spadne sa osovine. Podignem malo jastuke i krenem da izadjem sa auto-puta a onda me stigne putar, zaustavi i preti da ce pozvati policiju ako ne sacekam majstora kog ce on pozvati. Moj gazda kaze da sacekam iako sam imao jos dva kilometra do izlaska sa auto-puta. Cekao cela tri sata u zaustavnoj traci, dodje "majstor", pogleda i kaze da ga pratim.

Izvede me sa auto-puta, okrene u suprotnom smeru i vrati 107 kilometara nazad sa takvim defektom. Dovede me pred neki servis koji je ogradjen zicom i u njemu je stotinak kamiona i automobila, neki stoje vec nekoliko meseci. Skontam situaciju i necu da udjem unutra dok ne razgovaram sa njihovim sefom. Sef mi kaze da nisu u mogucnosti da mi otklone kvar u narednih 7 do 10 dana. Ja mu kazem da je to mnogo da cekam a on trazi 500 evra za usluge. Ja mu kazem da mi nisu pruzili nikakvu uslugu vec me vratili nazad vise od sto kilometara plus putarina i da ne mogu da mu dam nikakav novac bez fakture ili racuna o pruzenim uslugama.

E, tu nastaje krkljanac. Oni pale slep-kamion da me uvuku unutra a jedan drzi vrata da ne mogu da izadjem napolje. Posto sam malo veci i jaci od njega lako sam ga se oslobodio. Utrcavam u kamion i palim ga. Iza mene se postavlja kombi da ne bih mogao da idem nazad a ispred slep-kamion. Fotografisem sve i kazem kolegi da snima.

Jedan pritrcava i kida mi creva od goriva tako da se kamion gasi. Drugi trci sa pajserom a treci sa elektrosokom. Onda ni ja ne budem lenj pa izadjem sa pajserom...

Dodje policija i nista, kaze sve je OK. Na moje insistiranje da me uhapse ili zastite oni se samo smeju i kazu da sam ja stranac i ne poznajem njihove zakone i da je to sve po zakonu. Pozovem konzula on me savetuje da odem u drugi grad i prijavim policiji otmicu i pljacku, medjutim, moj gazda nije hteo da se spori pa sam platio 625 evra za "usluge". Da sam znao da ce tako biti, drugacije bih ja postupio...

Obratio sam se Francuskoj ambasadi i cekam odgovor.

To je to u kracim crtama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Katastrofa, znao sam da su Francuzi g.... ali da su ovakvi nisam. Mada, prosle godine mi je jednom prilikom francuski policajac rekao da Francuska pravi zakone kojima ce kaznjavati sve strance koji otimaju posao Francuzima (bas tim recima).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je da si ti došao kući i da je sve u redu.

A ovo mi deluje kao baš uigrana akcija. Nadam se da nije bilo nekih teših povreda u objašnjavanju sa Francuzima..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ukapirao da je uigrano tek kad je dosla policija. Nismo imali nikakvih povreda, srecom i malo snagom. :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

greska u koracima trebao si onog sto se najvise drao da pogladis dva tri puta s pajserom... i onda pravac u konzulat...

Edited by Gusar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ikada bude problem (a, ne verujem) sa snimkom, pošalji da ga lepo okačimo na FLCS server, a odatle ne može niko da ga skine. Ima da instaliramo i poseban plejer da ne mora da se radi download, nego da se gleda online ako bude trebalo. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da te razocaram,ali to kako su postupili JESTE bilo po zakonu.Na putu ne smes nista sam da popravljas,pogotovo na kamionu.Na auto putevima vaze posebni propisi,a u cilju povecane bezbednosti.To sto je 500 e nama puno,pa smo navikli da sami nesto prckamo,niko nam nije kriv.Trebao si kao svaki gospodin sofer da stavis ruke u dzepove i da javis gazdi da je kamion parkiran u servisu i da ti organizuje prevoz za nazad ili smestaj dok se ne popravi.Tako se to radi u pametnim uredjenim zemljama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar bih ja mogao sam da popravim taj kvar kada je potrebna zamena cele osovine? Zar je postupanje po zakonu da me vode 107 kilometara od mesta nezgode umesto do prvog iskljucenja sa auto-puta?????

U kom to zakonu pise? Navedi bar jedan clan zakona naseg ili bilo koje zemlje na svetu. Zasto mi nisu otklonili kvar vec me pustili kada sam platio?

Ima li iko pravo da lupa po vratima vozila, kida creva od goriva i ostecuje vozilo a policija sve to posmatra i ignorise ocigledno krivicno delo?

Zasto niko nije napravio nikakav zapisnik ni policija niti bilo ko iz te firme? :realmad:

Sta je tu po zakonu objasni mi molim te? :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...