Jump to content
FAS Goran
diskusija

Grande Punto 1.3 MJet 75 ph

Recommended Posts

Cini mi se da sam to procitao svojevremeno na fiatforum.com .

Pogledacu ti sutra posto sam na fonu, pa ti javljam ako izbunarim nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo sada otisao na taj sajt li mi je eng pa mi je bas mucenje da prevodim posto i nisam bas najsjajniji englez :)

hvala.

bas si aktivan svaka cast :)

nasao alu felne kod nekog tipa u ns 220e sve cetri 15-tice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema na cemu, tu smo da se pomognemo.

A to sto sam u zadnje vreme aktivniji na forumu, meni nije za cestitanje, nego da se zabrinem nad sobom :) , bez zezanja. Oduzi se ovo lose vreme...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazem, ako uopste postoji problem, jer sam ubedjen da sam negde po netu video da te lampice u dugmicima imaju neke serije GP, a neke ne. Nemoj da me drzis za rec, pokusacu da nadjem, pa cu ti napisati ovde.

Evo ovoga za sta sam ti ostao duzan. Dobro se secam, ipak sam to video na fiatforum.com . Ljudi kazu da na nekim verzijama GP te lampice postoje, a na nekima ne. Navodno je u nekom trenutku to izbaceno (meni zvuci nebulozno, ali samo ti prenosim). Ovi sto se zale da nemaju osvetljenje dugmica u par slucajeva voze 2008. Dynamic 1.3 MultiJet, to sam provalio. U ostalom pogledaj i sam ove dve teme, mozda iskopas jos nesto:

http://www.fiatforum...el-buttons.html

http://www.fiatforum...ol-buttons.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa vidis da nam kolega pati sto mu ne sijaju dugmici, pa dok razjasnimo misteriju ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja non stop ulazim na temu kada vidim da je nešto pisano, očekujem slike, ali nikako da se pojave :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne ne u sobracajnoj pise metalik sivi mada je meni nesto izmedju sive i plave meni nije nista spec boja mada ovi moji drugari kazu da je kao strava i ima 5 vrata. ljudi slike tipa sutra prekosutra samo da ga izvezem posto cekam onaj papir da sam ga registrovao :)

Ivan@ a jel bi ja mogao te dugmice nekako da prosvetlim:) tj da se to nekako naknadno stavi???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zar je to toliko bitno :) ? Bitnije i od slika koje ti ostatak ljudi trazi :) ?

Ako je na dugmetu neprovidna plastika i samo nacrtane oznake komandi, kao sto ovi gore pisu - u home varijanti tesko a da lici na nesto. Vidi na otpadu nekom ako hoce da ti zamene. Imas i ove momke sto menjaju diode (boju osvetljenja), mada nesto sumnjam da bi se sa tim zezali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi evo sutra obecavam. eto slikacu ga u garazi nece biti bas reprezentativne ali eto okacicu ih :)))

e tek malopre u garazi dok sam malo cackao oko grandera(namestao maglenku) video da mi neradi brava (ne zakljucava) poklopac od rezervoara prilikom zakljucavanja..

pokusao da odgonetnem problem ali ne mogoh, a i bilo mi vec kasno da se jos i sa tim bakcem.. ako neko imao slican problem nek javne..pozzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ljudi slike kao sto sam i obecao mada se ne vidi bas najbolje posto su slike iz garaze, a pri tom garaza jos i mala pa nema covek nikakav ugao da slika(mada garaza nije za to ni pravljena). jos samo ako budem znao kako da postavim slike ovde :)

medjutim slada valjda. kako to ide ljudi???

Share this post


Link to post
Share on other sites

valjda je to to nemam pojama :)))

sada cemo vidimo

IMAG0427.jpg

a da da da uspeooooo

evo josh

IMAG0428.jpg

evo malo iznutra ljute azdaje :)

IMAG0432.jpg

IMAG0434.jpg

i pod svetlima sto se meni jaaako svidja :)))

IMAG0435.jpg

IMAG0438.jpg

eto ljudi nisu bas neke slike ali obecanje je obecanje

IMAG0440.jpg

eto to bi bilo to.. ocekujem sada impresije :)))))

e da a bord i pokazuje potrosnju od 10,2l znaci strasno!!!! pozzzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo imam fiat 4 dana i evo vec ne mogu cudu da se nacudim (negativno naravno) sta sve italijani nece izmisliti. eto kao prva stvar recimo taj MF volan sto im kod prvobitnih serija sija a kod novijh ne, ali ajd to manje vise. ALIIII da im poklopac rezervoara ne moze da se zakljuca(tj ceo rezervoar) pa to je SRAMOTAAAAAAAA!!!! nemam komentar!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep Punto, a lepa i garaza... eh garaza :(

Drugar mani se osvetljenja dugmica i poklopca rez. Sedi vozi i uzivaj ;)

TapaTalk G300

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako centralna zaključava poklopac onda nema zaključavanje čepa u suprotnom bi trebalo. Prežali hiljadu i kusur dindži i kupi običan čep sa ključem.

Vide li taj auto sunce ili je non-stop u garaži ? Skljocni na ulici ili u prirodi naku fotku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep je Punto, a nemoj tako o Fiatu :) Imaju svi oni bubice, ali su jako zahvalni za vožnju i održavanje. Tih 10,2 litra on troši 250 kilometara :laughing: A zašto ti tabla to pokazuje to je već druga priča, ali mislim da je to prilično nerealno za 1.3mjt šta god mu radio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se tice zakljucavanja rezervoara to je tako. znaci: centralna brava zakljucava sva vrata i gepek, a vratanca od rezervoara i dalje mogu da se otvore. ajde kontao nesto nije u redu tj ne radi medjutim vidim sve u najboljem redu(nista ni slomljeno i ne zapinje). ne budem lenj raspitam se malo i imam sta cuti: uopste nema mogucnost zakljucavanja rezevoara. kao uteha mi je sto ima neko metalno sito u rez pa kao ne moze niko na parkingu da mi digne gorivo ali zato moze da mi uradi masu tog drugog!!! videcu ako ikako budem mogao naci bilo koji cep sa kljucem koji odgovara stavljam bez razmisljanja.

potrosnja??? i ja se najiskrenije nadam da to nije ni blizu tako jer sam ponajvise kupio zbog toga da mi bude ekonomican.

sutra idem do Ns to mi je malo otvoren put pa cu da vidim sta i kako. inace nisam uopste neki zestok vozac cak sta vise svi mi govore da cu ja postaviti rekord po nekoj najminimalnijoj potrosnji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogami, ima ovde po forumu statisticara kojima ces morati da stanes na crtu sto se potrosnje tice ;) .

Ovo za poklopac rezervoara mi deluje malo neverovatno da nema nikakvu zastitu, tj. da ga centralna ne zakljucava? Da nije kvar u pitanju, raspitaj se malo kod GP-ovaca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...