Jump to content
FAS Goran
oktopod

Oktopodov ''mali šestak'' BMW... - split Topic

Recommended Posts

7755_ilija%20cvorovic.jpg

 

“Bolje je da lepo prizna, pa da sednemo u moja kola, odemo do SkUP-a, gde ćeš stati pred lice zakona i reći – jeste, kriv sam, jeo sam govna! Baš tim rečima, bez moljenja. Jeo sam govna, radio sam to i to, jer sam bio slep pored očiju. Kaznite me da okajem svoje grehe, da ponovo budem čovek, da stanem na svoje noge!”

 

Druže Oktopode, oprošteno ti je :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma koja alfa, to mu dođe italijanski BMW :D

 

Hvala što me počasti woodoo, ne ljutim se, potrudio sam se da ostanem iskren i realan u granicama svojih shvatanja, mogao sam da ćutim i niko ovde ne bi ni znao da sam prodao auto i celu priču.. :)

Edited by Oktopod

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za pohvalu je što si se javio i napisao utiske, retko ko bi priznao, to stoji. Onaj citat iz filma me odmah podsetio na tebe. Ako se ne ljutis na Batu, nemoj ni na mene. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procitao sam cijelu temu,ismijao sam se posteno :D

 

Ko god hoce da voza premium auto taj mora imat i premium novcanik.Ispred dvorista imam Punta JTD i E Klasu W211 E270 CDI(2002-2008). Ja vjerujem da fiat za 20 godina nece imati auto koje ce imati onoliko opreme, ali Fiat i ne cilja na to.Sam podatak o polovnim orginalnim balastima xenona koji kostaju 100eura po komadu mi zadaje glavobolje.Realno svaki Fiat je kanta naspram ovog auta,ali zato je odrzavanje jeftinije bar 5 ili vise puta,zavisno od kvara.

Evo zderoparca :D.Ali vrijedi nema sta :)

 

cxca99000.jpg
 
cxca99001.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle ove teme, kada se probudim idem da poljubim volan na mojoj Alfi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma brate ne moš da veruješ da tamo na forumu čovek mi piše u inbox da sam u pravu i da je na svoj e46 dao 2500 eur za dve godine i još ga nije sredio a onda tamo na temi mi piše da mi niko nije kriv što sam zabo krša i slično,

 

Imam drugara, ljubitelj, clan istog foruma, skucao brdo para na odrzavanje pristojno ocuvanog e46, potvrdio bi tvoju verziju price bez problema. Njega jos vadi sto ima Megana za svaki dan, a bmw mu je za uzivanje ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrlo poucna tema! Bas sam i ja gledao ovakvog bmw-a pre 2-3god i odustao.

Sreca moja pa sam odustao.

Sad polako, smiris strasti pa iz pocetka u pametnu kupovinu.

Inace svaki auto je dobar za sebe alli i klasa za sebe. Ako mozes materijalno da ga ispratis - boce odlican!

Slicno ovome su likovi koji nemaju ni za punta 1 a kupe stila pa oonda nastaju problemi, svetle sve moguce lampice, turbina pisti, zamajac zveci, dizne prljave, sve moguce lampice svetle...... i covek nema para da to odrzava.

Sto se foruma tice i skupine ljudi-i na opelovom forumu je jako slican profil ljudi ;)

Bogatiji si za iskustvo a i mi sa tobom.

Srecno u novoj kupovini!

Share this post


Link to post
Share on other sites

BMW forum Srbija je vrlo "specifican" forum, brdo sujetnih ljudi i dezurnih pametnjakovca. Oktopod je tamo neleteo na njemu slicne pa ga malo zabolela glava. Mislim da bi sledeci izlet trebao da pravi u VW ili u Opel vode :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle ove teme, kada se probudim idem da poljubim volan na mojoj Alfi :D

 

Moj zaledio, mnogo loš osećaj  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja preporuka s obzirom na budzet je neka novija kroma ili stilo, naravno mjet

 

Pozdrav od "Tintoreti-ja" sa poljoinfo foruma. :fun:

Edited by Dragan G

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nemogu doktora Miladina Sevarlica stavljati na forum o automibilizmu. :laughing:

Ovo mi je avatar sa zadnje dzipijade, zet i ja u cirokiju kockici 4.0 bolestan dzip za u teren. 

Edited by Dragan G

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada procitam zadnje oktopodove postove,jednostavno ne mogu da se ne setim ove teme i rasprave sa njenog pocetka. :vava:

Naravno da je BMW klasa i NARAVNO da nije za svakoga i NARAVNO da je odrzavanje lupanje klempi. :blushing:

Da nije tako bilo bi ga na ulicama u mnogo vecem broju,kao puntica npr.

 

Moje je misljenje da je sve individualna stvari i da ako te hoce tj nece,pucaces pare i da odrzavas nov auto jer i takvih slucajeva ima.

Ali ok,sada kad si skapirao i sam i to iz licnog iskustva sve ono sto je pricano ovde,cak sto je bilo i na ivici svadje,sada ti je sve jasnije.

 

Druze,moj savet ti je da kupis auto koji mozes da odrzavas i to u onom najgorem slucaju (kada mozes i da najtezu havariju da isfinansiras i popravis a da imas za hleb sutra) i da to vozis.
Nikada se nisam vodio tudjim pricama,ali sam uzimao komentare za ozbiljno.

Elem...Drago mi je da si iz cele price izvukao pouku i da si video da je ovaj forum jedan od najboljih. :thumbsup:

Svuda ima fijuka,pa i ovde,ali nema ih toliko da te ozrace i nema sujete,jer sam siguran da svi ovde imaju odprilike slican standard i slicno razmisljanje.

 

Srecno u potrazi i kupovini novog auta i jedna molba.

NEMOJ DA POREDIS BUDUCI AUTO SA FIATOM LJUBIM TE... :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

GDE SI OKTOPODE JUNAČINO :)

 

"Jedini izvor znanja je iskustvo" - Albert Ajnštajn

 

Ajd, sad malo prelistaj moje postove od početka... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast što si se vratio ovde da sve to napišeš  :unworthy:  

 

Jesi malo kasno sve to uvideo i shvatio, od početka se vodila polemika kako je cena održavanja slična, ali shvatio si i sam kada krenu veći kvarovi.. Čitao sam i ovu diskusiju sa BMW foruma, ne smatram da si ti zaboo loš primerak, nego eto, mislim da su te "sitnice" nešto što može da rikne kod svakog automobila tih godina, samo što su za BMW-a daleko skuplje nego kod Punta.. 

 

Ekstra bi bilo kada bi sledeći auto bio 500L, jer smatram da bi tvoji tutorijali mnogim vlasnicima mnogo pomogli oko mnogo čega :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast na priznanju! Lepo sad kupi neki auto pa da se navozas kao covek, nebrinuci za cifre delova. :) 
Bmw nije auto za ljude kojima je 500e mnogo. Ja znam da ga voziti necu nikad, kao sto rece "zvukoljub" nemam bogatog rodjaka da mi ostavi milion e nasledstva. 
:clap:  :clap:  :clap:  :clap: 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovanje za priznanje!

Oni komentari na bmw forumu tipa "Radije bih isao peske nego da vozim Punta" su katastrofa.

Kupi sebi nesto jeftinije sto imas para da odrzavas i to je cela nauka. BMW je prevelik zalogaj za prosecnu platu u Srbiji, ljudi se muce da plate registracije, servise, majstore, delove, gume, putarine, gorivo cak i za punta 1.2 8v.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...