Jump to content
FAS Goran
oktopod

Oktopodov ''mali šestak'' BMW... - split Topic

Recommended Posts

Pa naravno da BMW ima komplikovaniji zadnji trap kada je zadnja vuca, osim ako nisi poredio sa 75 pa nesto lose video.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma razumeli smo se mi, ali ponavljam nema smisla da kad ti crkne ventilator kabine isti plaćaš 150 eur, za te pare imaš split sistem klimu za stan da kupiš, nije bogzna koja za te pare, ali brate cela klima, unutrašnja i spoljašnja jedinica a ne samo ventilatorče :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova tema je u sekciji "off" znači neobavezno čavrljanje, nije tehničke prirode, niti je tema o Pitagorinoj teoremi na matematičkom forumu. Imaš gore desno dugmence unfollow this topic i tvoja šljiva će biti opuštena :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citam vecinu automobilskih foruma (CBS, AR, Ford, VW, Opel, Mitsubishi, Honda, BMW, Audi, Vrele gume, Toyota, Skoda, Mercedes) i na svakom MORA da se nadje makar jedan kao sto je ovaj Oktopod. Na nekima ih ima na desetine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li si nekad pomislio da je u tebi problem, citas 15 foruma i na svakom si pronasao razlicite osobe koje svrstavas u jednu kategoriju ... koliko je tebi dosadno u zivotu kad sve to stignes da procitas, obradis u glavi i dodjes do ovakvog zakljucka ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, na ovom forumu imaš 66 postova i zabo si se u off offova sekciju, baš nemaš vremena :)

 

No to mene ne interesuje niti treba da me interesuje, interesuje me kakav sam ja to? I šta bi ovaj forum bez mene :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za psihijatra treba diploma, za pacijenta je dovoljno tvoje iskustvo :D

 

volim i ja, i mene interesuje dosta toga, ali ne dolazim do ovakvih zakljucaka da neka tema treba da se zakljuca jer ne mogu da podnesem da neko pise svoje negativno iskustvo o autu koji bih voleo da posedujem :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

...kad vidiš BMW iza zadnjeg točka trap, to je komplikovanije nego Alfin prednji trap ceo

 

Ovo nije tacno, zadnji trap na e46 je prost i lagan za popravku.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Secas se da sam ti i za majstore rekao, a pravio si me ludim, kao to je prosta masina mozes bilo gde da ga odrzavas... Rekoh ti da moras debelo da se napatis i naslusas gluposti i raznih budala dok nekako ne dodjes do nekog ko "zna" da odrzava Bmw-a i koji zna da udara po usima kao da radi RR...Pa stanes i pitas se ko je tu lud, i da livozis spejsatl ili obicna kola stara 10-15god??? I to ti zivis u Bg-u gde imas svega, mozes da zamislis vlasnike Bmw-a u manjim mestima, doduse i sa Ar je slicno samo je ovaj jtd izvadio stvari u zadnje vreme :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

kičerica, nisam mislio bukvalno, ali složićeš se ima tu delova, nije opruga i amort i ćao..

 

mspk, mašinu sam komplet održavao kod druga majstora, problem mi je bio kad zatreba komp pa sam zato neke stvari radio kod majstora koji ima komp, da me računa za mušteriju ako me razumeš a i bilo mi lakše neke stvari njemu da platim nego ovog druga da ganjam danima dok me primi, malo je neozbiljan...a ti što znaju stvarno deru po ušima a ne vidiš zašto, ulje ko ulje, diskovi pločice ko svaki auto, nema tu neke nauke da bi ruke koštale, poštujem kada u ruke naplati i znanje i alat i sigurnost da je odrađeno kako valja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni jedan. Ako uspem da istrajem u toj ideji :)

 

Čovek koji živi i radi u gradu i do posla ima autobus i 45 minuta puta, a kolima 30 zbog gužve, treba da nema auto :D

 

Meni auto doduše treba jer se bavim i voćarstvom pa često idem na plac do kojeg mi nije zgodno busom, a treba kad kad nešto i prevesti....videćemo tamo posle sajma automobila šta ću odlučiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probao sam i ja tako i izdrzao 2god ali ne ide brate. Mnogo glup osecaj, sta god ti zatreba moras nekoga da molis, cimas, a o privodjenju da ne pricamo... Uzmi makar nesto jeftino, jugo, punto1 cisto da ne molis nikog, a i do vocnjaka eto..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se, ali šta god da kupim, košta održavanje gorivo, pa onda kreneš kao neću juga, punta 1, aj bar punto 2, pa aj da je u solidnom stanju...pa aj godište, pa dođeš do cifre, pa aj onda bolje nešto drugo...i eto te opet u nekim ciframa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao bre komšija, pa ako tako rezimiraš ne treba ti auto, neko je sračunao da je jeftinije da ideš taksijem po potrebi.

Živim u Mirijevu, radim u Zemunu na keju. Prvo ostavim ženu kod Hayata, pa idem u Zemun. Kolima mi treba cca 40-45 minuta po ovim gužvama, busom: 1h i 10minuta najmanje, do 1h 30min. Ako mi se posreći vratim se za 35 minuta. Busom 1h 30minuta. A imam malo dete. I šta sada? U nabavku idem kolima. Pa treba da vučem dvoje pijačnih kolica jbt ako bi išao pešaka do Maksija.

Da se razumemo, malo mi se smučila vožnja, ponekada mi je lepše da se zabodem u bus, stojim i slušam muziku, ali vreme mi je dragocena stavka. I naravno, kez od uva do uva kada mi točkovi proklizavaju u trećoj pri 60km/h (juče u 27 marta po kiši :D), i kada žena urla: koliko sam ti puta rekla da me ne lepiš za sedište :p

Evo ja sam sa Bravom za 3 godine prešao oko 38000km, i svake godine sam sve manje para davao na održavanje. Poslednju godinu skoro samo redovno održavanje. A volim da zgazim, ne krijem :D

E da, kako bi išao na more sa detetom od 16 meseci na primer? Avionom ne dolazi u obzir, gde da turim onolike stvari, pa onda urlanje na poletanju. Put do Grčke i nazad sa putarinama me je izašao 175€, sa vozikanjem tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...