Jump to content
FAS Goran
oktopod

Oktopodov ''mali šestak'' BMW... - split Topic

Recommended Posts

Ma mislio sam nek ga proda i za 9-10 K, kad uračuna kamatu i sve, povoljnije mu nego da je uzeo keš kredit. Palo mi je na pamet da će narod to možda da radi pa će se pojaviti polovnjaci sa par meseci i malo kilometara pređenih..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ono... jeste, ali tek kad shvatiš koliko moraš da spustiš cenu da bi ga prodao tako, bude ti jasno da to i nije baš neka računica... jedino ako nađeš nekoga sa kešom pa se dogovoriš da ti uzmeš kredit, a on tebi keš to ima smisla... a ovo... MORA da ide 20% niža cena minimum... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam uvek za!

Inace kad vec offujemo- svidja mi se ovo "pomodarstvo" "etno" kafana. Malo malo pa neka riblja corba, pa pihtije, pa tursija, pa domace rakije :D:D:D

Video sam ti auto u sredu-morao bi da ga operes :p

Iiiiii pojavio ti se blizanac u Smederevu-beli punto, crn krov, crne ali alu felne....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se u kafani ne svidja slikanje i ostale zapadnjacke gluposti ... sta ko ima da gleda gde sam sinoc pio ...

 

bas razmisljam o pranju, sve me mrzi, prljav je u pm, ali nesto sam danas dobro raspolozen pa moze da se desi i jedno pranje u toku dana... 

 

blizanac kazes, mora da je to onaj zamlata za 1.2 ... sto mi nudio da mi proda stiker kluba, neki matori debeli :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sledeci put kad kupujem auto, Dovla ide samnom da spusta cenu, a Jankovic da zapaza detalje ...  :thumbsup:

Nemoj njega da vodis inace ces kupiti nesto iz Wv koncerna, daleko bilo, pu, pu.... :D  Vodi Jankovica i mene eto npr., ja cu da vodim u kafanu :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo idem, morao sam da idem da operem auto, usput pukne ventil na cesmi ... pa menjaj ventil, otkopava, rascicavaj ... namestim ventil nekako ... 

 

MSPK ... ti ces da vozis, ali neki veliki kombi da nadjes, pa da idemo svi ... kao strucni tim 

 

Jel ima ovde na forumu neki stariji vodoinstalater, da ga pitam nesto ?

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Sledeci put kad kupujem auto, Dovla ide samnom da spusta cenu, a Jankovic da zapaza detalje ...  :thumbsup:

Nemoj njega da vodis inace ces kupiti nesto iz Wv koncerna, daleko bilo, pu, pu.... :D  Vodi Jankovica i mene eto npr., ja cu da vodim u kafanu :thumbsup:

Zar Jankovic nije ubaceni GM (citaj Opelj) element na forumu? Mada kad pogledas u detalje, ima i naklonosta ka VW grupaciji...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znate vi koliko ja volim Fiata. U stvari svog Fiata. Bas danas kazem ocu (ono sto sam vise puta pisao-i Ivan) kako sam seo u Stila, otisao do Kovina i vratio se i kako sam i dalje, posle jos malo 2god, odusevljen autom, voznjom, ma nije mi mrvu dosadio!!!

A inace sam jedan od onih kojima jako brzo dosadi mobilni pa proda pa menja, pa kompjuter izgustiram za 10dana i vec mi je dosadan......

Share this post


Link to post
Share on other sites
RE: Moj mercedes 190 2.3 amg :)
Pa ljudi nemojte se svadjati oko gluposti i ja sam stavio amg kao i ako nije amg ko da je bitno ako se njemu to svidja nek stavi nije ovaj forum za svadju ali ni ti bane nemoj se ljutiti ako ti daju savet neki il sto neko izrazi svoje misljenje opustite se ljudi biiip mu i sasiju i amg i sve hahha smile.gif

I kad smo vec kod tog glupog FIAT stila ko da je bitno oni i budze taj auto da bi se trkali sa mercedesom,audijem,bmw-om i td zato sto veze plasticnu krsinu koja ima jak motor a sve oskalo k**** enterijer se izlize u fijatu posle 100 000 km tako da drugari nemojte se nervirati oko ljudi u krsevima koji se dokazuju bas suprotno vi idite lagano spustite prozor ako ste pusaci zapalite cigaru i lagano a oni nek jurcaju.I kad je udes u pitanju tog u stilu skidaju sa soferke a mi komotno izadjemo iz mecke sto je isto bitno ja sam imao udes sa A klasom udario sam u brdo sa 127 na sat bez kocenja nas 5 u kolima nikom nista a sa stilom mislim da bi mi oko bilo u stop svetl,Tako da sedite u mecku uzivajte i mani te se stila i drugih krseva smile.gif

 

Evo šta se piše po drugim klubovima... Znam da nema veze sa vašim ćaskanjem, ali morao sam ovaj snobizam da podelim sa Vama.

Vozači Mercedesa u Srbiji su uglavnom neotesane seljačine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kolege "Sofercine" :D  I dalje zive u iluziji da je to "ona mecka" (123-124) i da se to i dalje ne kvari :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi nismo ni svesni koliko ih boli ova činjenica  ''zato sto veze plasticnu krsinu koja ima jak motor''

 

Srpski snobizam nema granice. Svaki od njih brani svoju švapsku ragu na taj način da bi mu i sami čelnici tih proizvođača pozavideli :)

Mitske priče o milionima pređenih km bez otvaranja motora su najizraženije kod našeg čoveka, ponosnog vlasnika ovih, po odavno, punoletnih automobila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma najjaci su, ne vade prst iz nosa nikada, vecina njih su iskompleksirane seljacine, misli vozi mercedesa i faca je a to sto mu je ta 190ka starija od njega nema veze vazno da ima nisan, a ovom udesu u A klasi bas bi mu poverovao. Ali ne treba se nervirati zbog takvih kompleksasa i plitkoumnika. ALI BRE NEK IZVADE MALO PRST IZ NOSA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...