Jump to content
FAS Goran
Delic9

Fiat Bravo - crna munja :)

Recommended Posts

Već sam pisao o sebi, al ako neko nije video opet ću se predstaviti :)

Zovem se Branislav(Bane), '89. godište, student FON-a. A evo konačno i da predstavim moju mašinu. U pitanju je bravo 1.2 16v, 2001. godište. kod mene je od avgusta 2012. Prešao sve ukupno 145000 km, od toga kod mene nešto preko 11000 km.

Do sada menjao ono fleks crevo auspuha, reostat hladnjaka, mali hladnjak, ECU(sa imobilajzerom i kodom ključa) i brdo sijalica. Skinuo inercijalni prekidač jer mi je jednom iskočio pa posle toga nije hteo da se vrati :unsure: . Mogu reći da sam generalno zadovoljan, jer za te pare bolji auto nisam mogao dobiti :thumbsup:

A evo i slika:

14032013.jpg 14032013001.jpg 14032013002.jpg 14032013004.jpg

14032013005.jpg 14032013006.jpg 14032013007.jpg

Kad bude lepše vreme opraću ga pa će zasijati punim sjajem i onda ću i te slike ubaciti.

Pozdrav Fijatisti :cheers:

Edited by Delic9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar bravo, lepo izgleda. Muzika ti je extra :D Imas lepu osnovu za malo sredjivanja, nebi bilo lose kada se razlepsa vreme ako te ne mrzi, onako malo da ga iszdvojis iz mase..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno za te pare ne verujem da postji bolji auto.. Šta je bilo sa ECU-om pa je menjan? Generalno dobro izgleda, mada moj ti je savet da mu ove felne od Lybre zameniš njegovim originalnim GT felnama, još bolje ako nađeš GT sedmokrake, pošto mi ove nekako mnogo izgledaju uvučeno unutra, pogotovo zadnje... Može i neko tamnjenje stakala, ali diskretno :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto bi rekla Seve- dobrodosao u klub :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muzika je privremena, ali je i odlična :) Čim bude lepo vreme moram da ga operem, pa će i pasti neke nove slike. Evo zašto je ECU menjan :

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=41598&st=60#entry870375

Nisam znao da su ovo felne od Lybre, tako sam ga kupio, a an poklopcima je fiatov znak. Istina je da su uvučene, i planiram kad skupim pare da kupim one petokrake(verovatno su to te GT), te mu definitivno najbolje stoje :yes Nisam od onih ko je lud za nekim budženjem, ali sam razmišljao možda da malo zatamnim stakla, ipak ne mora da se vidi sve na zadnjem sedištu :harhar:

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče Bravac okupan :laughing: , al ga već sinoć kiša opet uprljalja :rant:

Ali ima par slika u Brava u punom sjaju

20032013012.jpg 20032013013.jpg 20032013014.jpg

I jedna zanimljiva kilometraža sa putovanja po Banatu :)

17032013011.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni su zbog toga u kraju zabranili da perem kola..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja više ne perem auto dok se ne stabilizujev vreme :)

Inače nešto sam razmišljao da spoljašnje kvake vrata ofarbam u srebrnu boju. Kako bi to ispalo u kombinaciji sa belim migavcima? I da li uopšte da radim tako nešto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nesto na foru golf 4 sa hrom kvakama?

Nisam vidjao bravo takav, al neverujem da bi ispalo nesto specijalno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se svidelo kako to na Alfi izgleda, pa sam pomislio da bi i na Bravo-u dobro stajalo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa pazi, malo se poigras fotosopom i imas uvid :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za dvadesetak dana 1100 kilometara :whistle:

06042013025.jpg

A pokušao sam da merim potrošnju(nisam od čepa do čepa, odakle meni para za to :turned: ), i ispada mi negde oko 7,5 litara. Kombinovano(na oko 2000 kilometara, od toga oko 400, 500 autoputem, retko kad ispod 120, 130 km/h; nekih 500 na otvorenom i ostatak gradske vožnje)

Meni plin ne treba :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slabo je to, ja sam prve dve nedelje prešao preko 2.000km i odlučio se za plin, sad već manje prelazim, ali se plin uvek isplati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to ide po 1000, 1500 do 2000 dinara. Zavisi kako kad :laughing:

A za plin su mi letos tražili 650 evropskih :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas plin na dosta mesta po BG-u, za oko 400 eura, sa 24 meseca pisane garancije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda i ubacim ako mi ulete neke veće pare. Za sada ne mogu da razmišljam o tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam se malo igrao :guitar:

Onaj znak na masci bio sav izbledeo od sunca, a ja imao plave farbe pa rešio malo da ga ulepšam

Priprema:

13042013046.jpg

Farbanje:

13042013047.jpg

Postavljeno:

13042013048.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

super je ja sm taj znak u crno tako farbo ali ti si ubo fabricku boju :thumbsup: ah da mi je naci takvu masku da stavim na moju bravu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova boja mi je ostala još od prošle godine kad sam bicikl farbao, kao da sam znao da ću posle imati FIATA i da će mi trebati =D

A kakva je kod tebe maska?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...