Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

A da ja tebi povoljno prodam ove moje ALU 15'' što su mi ostale? Baš su sa ovog tvog modela fabričke... :D A ti samo posle uvaljaj ove čeličane i vrh... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovla je ponudio finu cenu, ne mogu da kazem da nije... Sad ja gledam za kolko mogu da uvaljam moje celicare. Jel trebaju nekom sa foruma, felne su 5x112, al moze to i na 4x98 :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tema mi je totalno neinteresantna, ali trudim se :)

Danas lepo vreme pa uzeo da osmirglam i ofarbam celjusti, to planiram vec godinu dana a nikako da se nakanim..

 

IMG_20150410_165931.jpgIMG_20150410_165943.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam Buco, priznajem, kriv sam... Sto se tice ksenona, cekam jos malo kinte da ostavim po strani pa da uzmem farove sa socivima od restajlinga i onda da ubacim ksenone. Mnogo su lepsi farovi a i funkcionalniji

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti je najpametnije! Vidi sa yuhicom za koliko novci binti odradio morimoto ;) jer ipak ti od restajlinga su polovni iskorisceni iki kako god, vrlo moguce da su sociva i losa, pa zbog toga bolje novo da ubacis ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pisem nista u temi, auto sljaka kako treba, sve je u redu, nego mozda nekog bude zanimalo...

Danas uradio mali servis. Do sad sam sipao Mobil polusintetiku, i ovaj put iz samo meni (ne)poznatih razloga resih da promenim ulje. Hteo sam da uzmem Castrol, poznata marka, mora biti dobar. Odem u RV Trade i prodavac me ubedi (posle nekih 15 minuta) da uzmem ceski Mogul. Kaze oni su direktni uvoznici iz fabrike u Ceskoj. Cena je toliko smesna da me je sramota i da kazem kolika je, i najvise zbog cene i nisam hteo da ga uzmem. 1100 din kantica od 4 litre, polusintetika 10-40!!! U jednom momentu sam stao sa strane i preko telefona malo na brzinu izguglovao neka iskustva, nema ih bas mnogo, ali sva su pozitivna. Vidim da ga Skoda koristi u WRC-u,isto tako sam naisao na podatak da ga sipaju u nova vozila u Skodinoj fabrici. I na kraju reko "ajde daj da probam". Posle zamene primetno tisi rad motora, doduse to je uvek slucaj, da ne gresim dusu. Pa cu da vidim kako ce da stoji sa potrosnjom, Mobila je trosio 1.5 l na 10000, i generalno, kako ce motor raditi. Ta cena mi je jos uvek neverovatna, mislim da bi ga bez razmisljanja uzeo da je bilo recimo 2000, ovako je moralo da padne ubedjivanje :)

 

I evo neka slika, cisto bzvz

 

DSC00127.jpgDSC00126.jpg

DSC00139.jpgDSC00173.jpgDSC00189.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...