Jump to content
FAS Goran
chikavili

Suzuki SX4 S-Cross

Recommended Posts

Hvala svima od srca...:respect:

Uputiću ih svakako i na ovu temu i linkove ovde na našem forumu, pa kako god vide i shvate priču o Suzukiju, kad' su se već toliko naložili baš na njega.

 

BTW, pominje se ovde i Kamiq:  moj prvi komšija ima novog, kupio ga u oktobru kad' i ja Tipa Sedana, neki dan smo pričali paša i ja sa njim,....kaže čovek da je baš trom (npr. 200 NM počinje od 3800 obrtaja). I to je, eto, mom paši bio dovoljan razlog da ga više ne uzima u obzir. Lično pravo.

Realno, nije zahvalno mešati se "preko mere" nekome, posebno u familiji, u izbor novih kola,....bla, bla,......da ne širim temu na teren ličnih doživljaja, subjektivnosti pri analizi nečeg objektivnog i uporedivog,...bla,....bla,...

 

Vekilo hvala i pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, nebojsa zvezdara said:

Uputiću ih svakako i na ovu temu i linkove ovde na našem forumu

Kom nasem? Fiat/Lancia, Alfa, Suzuki, VW/Skoda, Toyota, Honda, BMW, Renault, Peugeot, Citroen, itd. forumu :D ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nebojsa zvezdara nek bace pogled ovde:

https://www.forum.hr/showthread.php?p=89880779

Kod njih je dosta popularan!

 

Nek pogledaju i temu o starom, pošto je ovaj novi za mene samo redizajn spoljašnjosti, dok je unutrašnjost 80% ostala ista!

Edited by bane1321

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akcija za Suzuki S-Cross

 

233924-suzuki akcija.jpg

 

Kompanija Euro Sumar je pripremila akcijski kontigent S-Cross vozila u najvišem serijskom paketu opreme Elegance za brzu isporuku. Akcijski model je dostupan u dve konfiguracije:

  • prednji pogon/manueni menjač po ceni od 26.700 evra
  • 4x4 pogon/manuelni menjač po ceni od 28.700 evra

Za sve informacije o kupovini Suzuki vozila pozovite prodajne salone (njihov spisak je na sajtu)

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites
47 minutes ago, moron said:

Dobra cena.

I losa podrska. Koleginica je davno uzela S-Cross kod njih a na sanaciju i zamenu vrata je cekala jedno 3-4 meswca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, pa ja čitah na Dačija forumu da je jedan na limariju krajem prošle i početkom ove godine čekao maltene 5-6 meseci (redovno sam pratio njegove povremene postove da delova i dalje "nema i nema" ). A u tom periodu nije bilo bolje ni vlasnicima Reno vozila.

Share this post


Link to post
Share on other sites
I losa podrska. Koleginica je davno uzela S-Cross kod njih a na sanaciju i zamenu vrata je cekala jedno 3-4 meswca
Drugar polomio branik,hladnjak i još neke sitnice napred na automobilu koji je široko rasprostranjen kod nas,da ne imenujem brend, čeka se 6 meseci na delove.



Poslato iz Euro Sumar-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...