Jump to content
FAS Goran
Rile_bg

Fiat Punto Sporting 1.2 16v

Recommended Posts

Napred po zakonu što se Punta tiče ne sme uopšte, ako počnu da driblaju za atest, ode 30.000 i 6 poena, samo što još uvek ne diraju nikoga.. Meni je bio kompletno zatamnjen sem šoferke 30% i kada su doneli zakon da je napred dozvoljeno 30% ja nisam imao gde da uradim atest i majmun poskidam sve folije... Razlika postoji, ja recimo nemam klimu i primetna je razlika sa folijama i bez, samo što su moje bile Llumar u pitanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi pomoc,pocelo je da mi se cuje kod zadnjeg desnog tocka kao neko zuljanje opruge,ne znam kako da se izrazim,kao da skripi opruga...da li neko zna sta moze da bude to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ono sto se cuje to su vrata od suvozaca,to bi trebalo nekako da se sredi...igracu se malo. e da ko kog moze neka sipa benzin u molovoj pumpi,od kako sam tu poceo da sipam,auto je mnogo,ali bas mnogo tisi,mnogo bolje vuce iz nizih obrtaja i sto je najbitnije trosi 1,5 litara manje u gradu nego dok sam sipao u nis-ovoj pumpi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako sam i ja ja rekao da mi je na mol pumpi bolje vukao,ali kada sam sipao vodu umesto goriva na MOL pumpi nije hteo ni da upali :) Posle toga sipam na NIS pumpi i valjda mi se nece desiti ista situacija.Jer znam da ciste redovno cisterne pre utovara goriva u njih.Govorio sam i da jedino MOL neuzima odnosno nema faktura sa NIS-om ali dzabe kada donose kojekakvi koji voze mleko,vodu pre goriva u tim cisternama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem sa skripom u vratima resen,stavio wd40 i nista se ne cuje vise,sad je pravo uzivanje voziti :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sipaj na OMV ovo novo gorivo pa ces videti razliku u odnosu na MOL,ali gledaj da ispraznis rezervoar sto vise mozes.Ja sam ga vozio do one zadnje kockice narandzaste I onda otisao da sipam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uf petrol nije los,imaju ok gorivo,nista ne trokira,samo meni je trosio 9 u gradu,a sa molovim benzinom oko 7,5 i osetno bolje ide i dosta je tisi auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Natoci na OMV ovo novo max motion euro bezolovni oko 150 dinara je I videces razliku u potrosnji veruj mi,ali uradi kao sto sam ti rekao isprazni prethodno sto vise mozes rezervoar I onda idi toci ako nemas kesa natoci barem 20 litara tako sam ja I resetovao bord pa posle 80km video na bordu koliko pise.opet nekima to nije merilo ali ako je pisalo ranije 13.8km/l a sada 18km/l onda vidi se ralika ne samo po tome vec I po radu auta odnosno motora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

au meni nikad nije pisalo 13,8 :D od 12,5-13 pise :D moracu da probam,hvala na savetu :)



au pa ti si iz novog sada :D pa vi nemate brda tamo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako nemamo fruska gora.pa treba ici I na vikendicu a penjanje uz banstol ako si isao starim putem za BG onda znas taj put.samo ti sipaj I videces razliku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

prijatelji pomagajte,od pre par dana auto se cudno ponasa,kad je hladan bolje ide (ide normalno) nego kad je zagrejan,slabije vuce iz nizih obrtaja,ajd da pojednostavim ne ponasa se kao pre?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...