Jump to content
FAS Goran
Rile_bg

Fiat Punto Sporting 1.2 16v

Recommended Posts

Ti još gori od mene sa ovom kilometrazom :lol: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa tu smo negde sa pređenom kilometrazom za 7 godina. Ja kupio sa 124k sad sam na 170k, ti sa 92k sad si 150k 

Share this post


Link to post
Share on other sites

8x Puntic registrovan od kako je kod mene. Na satu oko 156000 kotrljamo se bez problema. 

Od servisa uradjen je redovan servis i uradjena je zamena kraja letve i kraja spone ( bili su fabricki delovi ).

Edited by Rile_bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  

4 hours ago, Axic said:

ja i ti jos malo pa decenija kako ne menjamo Punta :D

Mislio sam da sam po tom pitanju bio najgori od sve dece - ali stizete me, a izgleda i prestizete :) .

Da Puntic i dalje lepo sluzi, dok ne resis da menjas ;) .

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi update: 

- registrovan puntic jos jednom. Dal je 8 ili 9 put vise ni ne znam :D tehnicki smo prosli iz drugog puta jer je zadnja desna kocnica popustila ( rastelovala se), ponovili samo tu akciju i prosli ( hvala Goranu na brzoj intervenciji ) - ostalo je sve kako treba i na tehnickom nisu imali ni jednu primedbu sem zadnje kocnice. Ove godine sam jefitnije prosao. Sve zajedno sa tehnickim je ispalo oko 19500din (tehnicki je 5200din).

-Uradjen je redovan servis

-zamenjen set kvacila i neki lezaj u menjacu kao i ulje menjaca - kod Gorana.

Sad smo na nekih 168000km. Sem estetskih problema nema nikakvih drugih, sto bi se reklo sedi i vozi.

Sledece u planu je da se sredi vozacevo sediste kod tapetara. Kad cemo da ga menjamo videcemo jos :D Iskreno ne znam sta bi uzeo ali najprimamljivije mi deluje Punto Evo MA 1.4 135ks.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Axic said:

@Rile_bg kad budemo prodali Fiate ostaje da ugasimo svetlo, ti, ja i @MS PK kao forumaši sa najdužim vlasništvom automobila. :D

Nisam siguran da bi mogao da vozim neki auto duze od 3-4 godine i to max....kakvi to 9-10 godina, dosadi bre. Mada opet ako se ne kvari nista i nema se para za dodati za neki ozbiljniji napredak, nema smisla prodavati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druge investicije su u planu tako da zamena punta trenutno nije u fokusu. Autic dobro sluzi, ima neke bubice ali su sve resive. Ono sto da kazem gledam su Punto evo 1.4 135ks i Delta 1.4 140ks, mozda MiTo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Rile_bg kako raste cena goriva ti gledaš veće potrošače :D u inat svetskom globalizmu.

Kad ti se već opustila ruka idi na 1.8 ili 2.0 turbo. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesmo li ekonomski tigar ili nismo? :D

Sumnjam da Evo sa tim motorom vise trosi od sportinga, mislim da su tu negde, grad 8-9l, otvoreno oko 5-6l

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ga šaltaš na 2.500 obrtaja max :D a zabava krece od 2.500 do 5.500 :unsure:

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...