Jump to content
FAS Goran
nc11

Fiat Nuova Bravo - povezivanje na AUX

Recommended Posts

Postovani Clanovi foruma,

Od nedavno sam vlasnik novog Fiata Bravo, totalni sam pocetnik kada su u pitanju audio uredjaji u automobilima.

Zeleo bih da aux izlaz spojim sa bluetooth reciverom i samim time izbegnem koriscenje kabla sa bananicom za mp3 plajere. Koji bih prirodno ukljucio u telefon/mp3 i preko kojeg bi pustao muziku.

Narucio bih ovaj reciver http://www.adriatiko...3-c139-view.htm

Zanima me da li bi ovako nesto funkcionialo?

Srdacan pozdrav, Nemanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam ja video medju specifikacijama taj uredja sto zelis da kupis zahteva samo neko pojacala ili u slucaju auto radija AUX konekciju. Znaci nje bitno da li ces da ga zakacis na mini liniju, stub, kucno pojacalo ili auto bitno je da imas sony-jev telefon da bi mogao da koristis bluetooth reciver.

Znaci kupis uredjaj, povezes kablovima kako je oznaceno ili kako vec dozvoljava tvoj auto cd/mp3 player, upraris ga sa telefonom koji zelis da koristis pustis muziku na istom a na cd/mp3 player-u izaberes AUX i cujes muziku koju reprodukuje telefon.

Barem bi tako trebalo da bude prema opisu uredjaja.

Ne znam da li je neko imao susreta sa ovim ali ako jeste nek se javi da pomognemo coveku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene isto zanima ovo. Ugradio bih na aux ulaz za USB da ubacujem FLAS jel zna neko gde to mogu da uradm ili koji mi kablovi trebaju i kako sam da ga uradim ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ozivimo malo temu. Da li je moguce povezati CD sarzer (tj emulator sarzera) tako da se me izgube  Blue&Me funkcije kao sto su pozivi i USB media player?

 edit: nasao odgovor :(

 

IMPORTANT If the Blue&Me™ or the Blue&Me™ Nav are present in the car, no type of CD Changer can be installed.

 

Edited by chiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav članovima foruma,

Posedujem Bravo2 sa 1.4 T-Jet motorom (88kw/120ks).

Fabrički poseduje Blue&Me sistem, pa me zanima da li naknadno mogu da ubacim Aux priključak pozadi u radio?

Hvala unapred svima!

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...