Jump to content
FAS Goran
kolega.jankovic

Fiat Stilo - sređivanje krovne lajsne?

Recommended Posts

On 8/26/2016 at 11:48 PM, vuki said:

Glupo mi bilo da te cimam za to iskreno,ako ti ostalo ok,ali nemoj da cimas ako trebas da trazis I rovaris puno po podrumu

Tek sada videh ovu poruku, trebao si da mi pustis poruku, jesi zavrsio sa tim ili ti treba jos?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema veze ,zavrsio sam na kraju sa fenom za skidanje farbe islo malo sporije ali se skinulo posle doradio smirglom,u jurnjavi nekoj ovih dana pa nisam fotkao. E sada ovo mozda pomogne nekom, slucajno se raspitao I odneo na kraju lajsne na plastifikaciju kod elektronske trebalo da kosta smesne pare oko 3-4 eura valjda oni to naplacuju oko 0.5 eura po metru, I moja iskustva su polovicna odneo im ja u sredu I rekao da urade crnu mat verziju I oni ok kazu bice sutra gotovo ja reko ok,zovem sutra kao nisu stigli bice opet sutra I odem ja po lajsne taj treci dan ,pitam jesu li gotove kazu jesu ja uzeo ih reko da pregledam I drama :) sta je kad ono lajsne izbusili na svakom kraju burgijom 4 ja izgoreooooo reko ko je I zasto busio I ko mu je dozvolio kao verovatno da bi okacili za pecenje ali slezu ramenima kazu vidi sa sefom ,I zovem ga I on prosipa pricu da su morali da buse zbog pecenja u peci ,ja mu kazem druze imas 4 otvora na svakoj po dva za pak tregere tu si mogao da kacis ....it'd I on meni nije mogao jebi ga ja reko sto me nisi pitao ...uglavnom da ne davim vise , da ga ne bi tukao uzeo sam lajsne plastificirane I izbusene I otisao pa napunio rupice silikonom ...da je bio tamo taj magarac tukao bi ga zato sto je bezobrazan I tvrdoglav I tupi svoje iako je svestan da je zajebao.

Edited by vuki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je neko skidao skije sa stila karavana jedna mi se otpustila pa pravi dosta buke pri voznji. Vidim postoji kao neki poklopac verovatno je ispod vijak na samoj skiji ali ne mogu da ga skinem a bojim se da ga ne polomim. Kako da ga skinem bez upotrebe prekomerne sile?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate,izgleda extra! Odakle je taj farbar? Mislim da mi ga preporucis pa da i ja isto uradim. Moj stilo isto bele boje i ista prica kao kod tebe! Hvala! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...