Jump to content
FAS Goran
Deni92ns

Punto 1.4 16v sporting

Recommended Posts

Nazalost,danas me je na skupu u subotici,udario motor dok sam bio parkiran.Ostecena hauba,vezni lim,prednja greda,branik,farovi,hladnjak klime i hladnjak vode.
Auto se prodaje tako udaren za 1700e,bez felni sa slika.Stavljene su slicne felne 15 aluminijumske.

 

2013_09_23_00_37_26_320.jpg  2013_09_23_00_37_39_218.jpg

2013_09_23_00_37_49_384.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajoj kakav maler.  :crazy:  Nadam se da si regulisao sa krivcem sve...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne poverujes. Veoman lep i redak primerak. Sta je taj sa motorom toliko radio kad te je parkiranog zveknuo? Jel covek pao sa njega ili nije mogao da ga iskontrolise pa se zapalio u tebe? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam pojma,kaze da mu je kvacilo zakucalo,skliznuo je sa njega pre udara sva sreca.....ma katastrofa ljudi sta da vam kazem.Taj auto je specijalno trazen u Nemackoj samo za mene.Sredio sam ga do zadnje stavke i eto sta se desi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni ja ga ne bih prodavao... Počneš popravku polako, pa kad završiš - završiš.
To je samo moje mišljenje, naravno, ne znam ja kakav si ti finansijski, da li imaš vremena za to, itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šteta za ovako lep auto...  :cry:

 

Ja ne da ne bi popravljao, nego bi uzeo pare i kupio drugi auto. Gubljenje živaca, vremena, a verovatno i novca. Ovako naplatiš štetu koliko možeš, prodaš auto koliko možeš, i teraj dalje. Sve je individualno, tj od osobe do osobe. Kaži mi jel planiraš možda u delovima da prodaš auto ili samo klot? Realno, možeš mnogo više para da uzmeš ako ga prodaješ u delovima, samo što je mnogo veće cimanje. Ja bi bio zainteresovan za neke delove.

 

Pozdrav i nemoj da se nerviraš, čuvaj sebe i svoje zdravlje, automobila će uvek biti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje biiip!! Ja ne verujem...

Eto sta se desava kad se ljudi loze na tim skupovima, umesto zezanja i druzenja samo se izivljavaju...Verujem da je tacno to za kvacilo sto ti je krivac rekao, ali opet, sigurno da je parkirao motor i caskao sa nekim ne bi bilo sranja...

Ako resis da prodajes delove, pomocicu ti, kupio bih volan od tebe :D

Poz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam kako ti je druze, steta bas. Steta nije strasna ja bih razmislio o popravci ali nije to to u tvojim ocima vise iz tog razloga nisam ni ja golfa popravljao jer je bio perfektan, a posle bi me sigurno nesto nerviralo. Mada je on bio mnogo vise skrsen, pa bih u ovoj situaciji mozda i razmisljao o popravci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf majku mu, jeste solidno udaren, da nisu ovi vezni limovi pokrivljeni, pa i da popravljaš, ovako bolje da prodaš, neće se isplatiti popravka, a i što kažu ostali bićeš sigurno nezadovoljan..  :thumbdown:  :thumbdown:  :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sredis auto maximalno, do svakog detalja, krvavo se nerviras oko njega i onda te udari neko tamo i sav trud ode u sekundi, nemas ni volju ni zelju da ga popravis! bas steta  :realmad:  :realmad:  :realmad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu problem manifestacije, nego organizatori istih. Kada se oni od starta postave kako treba i jasno pokažu svojim rečima i delima da nema ''divljanja'' na skupu, onda ih ne bude i svi budu zadovoljni. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazalost,danas me je na skupu u subotici,udario motor dok sam bio parkiran.Ostecena hauba,vezni lim,prednja greda,branik,farovi,hladnjak klime i hladnjak vode.

Auto se prodaje tako udaren za 1700e,bez felni sa slika.Stavljene su slicne felne 15 aluminijumske.

 

2013_09_23_00_37_26_320.jpg  2013_09_23_00_37_39_218.jpg

2013_09_23_00_37_49_384.jpg

Koliko se ja razumem prednji kraj ti je isti od Punta Classic. Branik nije isti, ali sve ostalo jeste 

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...