Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Vi predlažete... :)

Recommended Posts

Sto se tice koninga jako su profesionalni. Pre nekoliko godina dok sam radio kao komercijalista saradjivali smo bili su uvoznici za remenje svih vrsta i dimenzija sada pored toga imaju ceo Continental program registraciju i reglazu. Mislim da nece biti tesko dogovoriti se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko je vec predložio, ali evo i ja da predložim prodavnicu Beo-Car. Vrlo su profesionalni i ljubazni, i što je najbitnije, imaju velik asortiman delova za Fiat/Lancia vozila. Kod njih sam kupio delove za veliki servis i još neke sitnice. Mogu reci da su najpovoljniji sa cenama u Beogradu, jer sam po raznim prodavnicama tražio te iste delove i nisam ih našao nigde jeftinije (npr. Set zupčasti Fiat Ricambi Original; Ap Sport - 7.116, Beo-Car 6.490 itd.). Još kad bi na te cene uleteo neki popust za članove. Pušten info na mejl kluba. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radovan alu felne Banovci nije zainteresovan da da bilo kakav popust na svoje usluge. Za bilo kakvu dodatnu saradnju, za savete isl. covek kaze Da je spreman da pomogne. Jbg. Covek se sakati od posla i Nema racunicu da daje popust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa u principu je i tako, ispravljanje je kod njega bilo 900 kinti (najcesci slucaj), ispravljanje u srcu 1500. Po gradu je masinski od 2000-2500 din, koliko sam ja u toku sa cenama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta bi sa mojim predlogom za Novaspeed chip tjuning za forumase?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ulaganje u marketing treba da bude najveće u trenutku najveće ekspanzije i "zagušenosti" poslom. No dobro, svako je tvorac svog uspeha onako kako misli da treba ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U isto vreme smo postovali ja i Dovla. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biće u toku nedelje spisak sa statusom.

Kao što rekoh u prvom postu:

Imajte na umu da ovo nije posao koji je zamišljen da se okonča za 5 ili 10 dana, dakle sve će ovo trajati mesecima...

...Fiat-Lancia Cub Serbia nema obavezu da na kraju uspostavi saradnju sa bukvalno svakim ko bude bio predložen...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fantome... zezni se pa dodji nekad na skup, da malo detaljnije uputis rukovodeceg organa u svoje namere... a i da se malo sprdamo :p

Edited by chelic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogao bih vala, ne stizem od posla, svaka nedelja mi se namesti druga smena, hbm ti zivot :)

Uputicemo organa u pricu, naravno. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li Klub ima saradnju sa Euroautom - koliko znam oni su zastupnici za SKF i UFI, pa bi ih mozda trebalo kontaktirati.

 

FLCS i EuroAuto kreću u saradnju posle praznika. :thumbup:

Sve je dogovoreno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saradnja sa ovim sajtom

 

http://www.bud3.net/

 

 

Napravili su odličan blog o skupu Alfista na Ada Huji, a i inače prate dosta auto scenu, imaju odličnog fotografa, a mislim da naš klub ima materijala za par dobrih blogova :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bi trebali na forumu uvesti rubriku sa rezultatima iz F1 jer ipak je Fiat vlasnik  Ferarija  a najveca reklama na nosu Ferarija je upravo fiatov natpis Jer ima dosta ljudi koji prate F1 a ja naprosto obozavam i spreman sam da pomognem oko rubrike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima dosta zainteresovanih , biće ih još više za auto gadgete, kozmetiku , dodatnu opremu i sl. Cene su OK i koliko čujem od ljudi i likovi korektni. Moj predlog Xenon Carbon oprema na Vidikovcu. http://xenoncarbonoprema.com/index.php/en/

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/10/2013 at 7:42 PM, Sreten91 said:

Neko je vec predložio, ali evo i ja da predložim prodavnicu Beo-Car. Vrlo su profesionalni i ljubazni, i što je najbitnije, imaju velik asortiman delova za Fiat/Lancia vozila. Kod njih sam kupio delove za veliki servis i još neke sitnice. Mogu reci da su najpovoljniji sa cenama u Beogradu, jer sam po raznim prodavnicama tražio te iste delove i nisam ih našao nigde jeftinije (npr. Set zupčasti Fiat Ricambi Original; Ap Sport - 7.116, Beo-Car 6.490 itd.). Još kad bi na te cene uleteo neki popust za članove. Pušten info na mejl kluba. :thumbup:

Vezano za Beo-Car, zaobilaziti u sirokom luku. Licno iskustvo veoma negativno. Radio sam redovan servis kod njih i rekao da mi pregledaju celo vozilo, narocito trap, jer mi je bilo sumnjivo nesto. Kad sam dosao po auto kazu sve u redu sa trapom, ja rekoh ajde mozda se ja tripujem, imao sam poverenja u njih. Nekoliko dana kasnije nesto je puklo prilikom prelaska lezeceg policajca, bukalno dva puta sam seo u auto od servisa kod njih. Oteram auto u drugi servis, kad ono, pukla opruga, diskovi losi, amortizer procureo. Pa jel moguce da bas nista nisu videli? Sta da sam krenuo na put negde i ostao u kvaru?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...