Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Vi predlažete... :)

Recommended Posts

U nastojanju da omogućimo što veći broj popusta i pogodnosti, Fiat-Lancia Club Serbia Vas poziva da sami predložite određenu firmu, prodavnicu iz svog grada (ili bilo kog drugug), za koju znate da ima kvalitet u svom radu i predložite je tako za listu Partnera Kluba. :thumbup:

Neophodno je dostaviti ime privrednog subjekta i bar Email i/ili telefon kako bi stupili u kontakt sa njima. Dostavljate podatke na Email Kluba:

info@fiat-lancia.org.rs

U okviru ove teme moći ćete da pratite prijave tako što će postojati lista predloga koji su stigli i pored upisan njihov status, npr. :

na čekanju ; kontaktiran ; u pregovorima ; uskoro početak saradnje ; uspostavljena saradnja ; neki drugi put ;

Tako ćete imati uvid u napredak.

Ne mora biti usko vezano za automobile, dakle i prodavnice kompjutera ili šta god Vam padne na pamet da bi članovi Kluba i Foruma mogli imati određeni stepen zainteresovanosti za njihove artikle i/ili usluge.

----------------------------------------

Imajte na umu da ovo nije posao koji je zamišljen da se okonča za 5 ili 10 dana, dakle sve će ovo trajati mesecima jer nije ni moguće odjednom uspostaviti kontakt i zaokružiti celu priču sa desetinama, stotinama privrednih subjekata, ali je bitno da ćete moći da pratite status. :thumbup:

Fiat-Lancia Cub Serbia će naravno prikupiti što više informacija o predloženoj firmi pre uspostavljanja kontakta sa njima kako bi i na taj način saznali sve relevantne informacije.

Nemojte činiti ''medveđu uslugu'' ;) svojim ''drugarima, kumovima'' ukoliko nemaju potreban kvalitet, pouzdanost, odgovornost u radu jer negativna reklama je gora od toga da se uopšte nema reklame.

Npr. uspostavi se saradnja sa nekim, ali se tokom realizacije te saradnje ispostavi da nisu odgovorni, dovoljno kvalitetni...i onda krenu kritike ljudi na ovom forumu. Ništa od tih argumentovanih kritika neće biti obrisano, i onda umesto nekakve želje da se brzo dođe do reklame, novca, ustvari se dobija kontra od toga... ;)

Fiat-Lancia Cub Serbia nema obavezu da na kraju uspostavi saradnju sa bukvalno svakim ko bude bio predložen, nego ćemo prikupljati informacije i, kao i do sada, uvek se starati o kvalitetu, korisnosti za članove Kluba, Foruma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se i ja ukljucim :)

Sa ovima sam dogovorio popuste na dijelove samo jos nismo precizirali tacne popuste za odredjene dijelove tj sve ce ici preko mene oko popusta dok se sve ne dogovori detaljno posto imam jako dobar odnos sa ovim fiat zastupnikom u BiH :)

http://www.sofa-mm.com/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima kod mene u Banovcima majstor za alu felne, Radovan, vjerovatno su neki i čuli, a koliko mi se čini Ivan je kod njega radio felne i ima njegov broj. Ne bi bilo loše s njim uspostaviti saradnju.

Ako Ivan ne vidi ovo mogu se iscimati do čovjeka da uzmem kontakt telefon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li Klub ima saradnju sa Euroautom - koliko znam oni su zastupnici za SKF i UFI, pa bi ih mozda trebalo kontaktirati.

Edited by Mirko_NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima kod mene u Banovcima majstor za alu felne, Radovan, vjerovatno su neki i čuli, a koliko mi se čini Ivan je kod njega radio felne i ima njegov broj. Ne bi bilo loše s njim uspostaviti saradnju.

Ako Ivan ne vidi ovo mogu se iscimati do čovjeka da uzmem kontakt telefon.

Covek je nadaleko poznat, dovoljno je pogledati iskustva sa njim po netu. Ja sam samo dodao jos jednu preporuku.

Naravno da nije problem za broj, ostavljao sam ga vec na forumu: 063/70-42-114 , Radovan .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li Klub ima saradnju sa Euroautom - koliko znam oni su zastupnici za SKF i UFI, pa bi ih mozda trebalo kontaktirati.

I meni prvo padoše oni na pamet, isto su zastupnici za Delphie kočnice, i dal beše Monroe amortizere ili neke druge isto poznate marke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saradnja sa novaspeed, popust za clanove kluba i clanove foruma? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde malo pogledajte i nas provincijalce..u Novom Sadu osim ludog Stojanova nema nijednog (dobro Nešo, nemoj sad da izvučeš baš jednog, mislio sam figurativno) partnera kluba.. :(

Sve vama begešarima.. :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde malo pogledajte i nas provincijalce..u Novom Sadu osim ludog Stojanova nema nijednog (dobro Nešo, nemoj sad da izvučeš baš jednog, mislio sam figurativno) partnera kluba.. :(

Sve vama begešarima.. :laughing:

+1 :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mora biti usko vezano za automobile, dakle i prodavnice kompjutera ili šta god Vam padne na pamet da bi članovi Kluba i Foruma mogli imati određeni stepen zainteresovanosti za njihove artikle i/ili usluge.

Kad su se neki stisli, evo ja za partnera kluba (pored Radovana iz Banovaca za felne) predlazem i "Stepin Vajat" :laughing: (za pocetak moze urnebes gratis). Sigurno ima jos zainteresovanih za njihove artikle i usluge ;) :

stepin_vajat.gif fast_food_stepin_vajat_2.jpg fast_food_stepin_vajat_1.jpg fast_food_stepin_vajat_9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi van Beograda, vi najbolje znate ko kako radi, koliko kvalitetno u vašem mestu. Teško da ja iz Beograda to mogu saznati bez da odem tamo ili krenem da zovem telefonom i da se raspitujem.

Zato je dosta korisnije da sami predložite nekoga, nego da samo konstatujete kako eto treba još neko da bude. :) Pa, predložite tog ''još nekoga''... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa evo ja da predlozim firmu beo car, ne znam puno o njima,al koliko sam video na sajtu ok su cene nekih delova :up:

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponovo ću da predložim/preporučim Coning (meni neće trebati sigurno još par godina) imaju solidne cene i često razne akcije kada se može po veoma povoljnjim cenama obuti auto. Pored toga rade i kompletnu registraciju vozila (sa izdavanjem nalepnice na jednom mestu). http://www.coningdoo.co.rs/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...