Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Nova servisna akcija FAS-a

Recommended Posts

Od 01.03.2013. Fiat Automobili Srbija kreće sa realizacijom velike akcije za Fiat/Lancia/Alfa Romeo

''Out of Production'' vozila.

Planirano trajanje u ovlašćenim servisima je do 31.05.2013.

Akcijom su obuhvaćena najzastupljenija Fiat/Lancia/Alfa Romeo vozila koja se više ne proizvode, i to:

  • Fiat Stilo (1.6 16v benzin, 1.9 JTD dizel, 1.9 MJ dizel),
  • Fiat Croma (1.9 MJ dizel obe verzije),
  • Alfa Romeo 147 / 156 (1.6 TS, 1.9 JTD),
  • Alfa Romeo 159 (1.9 MJ dizel obe verzije),
  • Lancia Lybra (1.6 16v benzin, 1.9 JTD dizel)

Za njih smo pripremili posebne cene paketa za VELIKI/MALI SERVIS, kao i za zamenu kočnica. Takođe smo snizili cene za još 370 rezervnih delova koji pokrivaju najčešće otkaze i redovno održavanje gore navedenih ''polovnjaka''! Na oglasnom rešenju, iz priloga, mogu se videti cene paketa koji su predmet akcije. Za sve detalje mozete kontaktirati najbližeg ovlašćenog servisera, čiji se spisak takođe nalazi na oglasnom rešenju.

Fiat0103akcija.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

To su cijene. Imaš na sajtu Stojanova isto ovo, a vjerujem da će biti okačeno i kod drugih ovlašćenih zastupnika.

«Tapatalk Desire»

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još da je upao PK kaiš sa zatezačima u cenu velikog bilo bi super. Što mi nije baš najjasnije, jer obično veliki servis treba da obuhvata sve. :thumbup:

Ovako, treba dodati još 100 evropljana za te delove jer oni nisu na akciji. Bar mi je tako rečeno. ^_^ Mada, opet nije loša ponuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jel nejde u veliki servis kompletna zamena ulja i u menjacu i kocionom sistemu i u servu itd . zamena rashladne tecnosti . Obavezna zamena pk kajsa itd ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je samo neka ovakvih i slicnih akcija ima jos vise. Voleo bih videti i da ima nesto za zamenu seta kvacila. U svakom slucaju pozdravljam ovakve akcije. :guitar:

Edited by Jastrebov

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili to samo rade na vozilima dok su pod garancijom :laughing: Bio sam sa kolegom dok je bio u ovlascenom servisu i auto je bio pod garancijom sve su to menjali samo sto je bio benzinac cak su i svecice i ne znam sta jos menjali znaci komplet sve.E sad znam da bi to sad kostalo daleko vise nego 200 i nesto evra ali kako nemaju to u ponudi ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam Na mom novom puntu prvi put radio mali servis pre neki dan van ovlascenog servisa i kad je covek povadio filtere koji su oni stavljali tek tad vidis sta u stvari rade, a te filtere debelo naplacuju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešto mi se ovih 11900 za mali servis crome čini puno još uvek...

Ne znam za Cromu, ali za Novi Bravo 1.9MJT samo cena filtera goriva je oko 6000 din.. Znaci, nemojte uporedjivati cene Champion filtera iz APa, nego nazovite Euroauto pa prverite cene UFI filtera, kao i SKF setova zupcastog i PKa, pa onda sudite o ceni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još da je upao PK kaiš sa zatezačima u cenu velikog bilo bi super. Što mi nije baš najjasnije, jer obično veliki servis treba da obuhvata sve. :thumbup:

Ovako, treba dodati još 100 evropljana za te delove jer oni nisu na akciji. Bar mi je tako rečeno. ^_^ Mada, opet nije loša ponuda.

PK kais i zatezaci , zupcasti i spaneri ,ulje selenija 5l,svi filteri,vodena pumpa sve zajedno ispod 17000din

sve se odnosi na 1.9jtd

Edited by specista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veeeeeeliki poster stoji u prvom postu i na njemu piše šta obuhvata mali, šta obuhvata veliki servis...samo treba pročitati. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...