Jump to content
FAS Goran
milos66

P: Punto mk.2 1.2 16v Sporting, plin

Recommended Posts

E ovako u narednom periodu planiram da zamenim i pojacam vozni park nekom jacom limuzinom,zanima me iskljucivo Alfa Romeo 147,156 i Fiat Stilo po mogucstvu sa plinom i 5-ro vrata ! ( ovo bi bilo idealno moze i bez plina i 3 - je vrata)

Ovako sto se tice mog auta u vise nego korektnom stanju sve od opreme radi , kozni volan,menjac,xenoni,klima,ABS ,dva kljuca, navigacija woofer,cd sanzer, vec sam ga stavljao jednom u oglase ali sam odustao zbog ljudi i kretena koji su me konstantno nervirali,znaci necu da ga dam za 2500e i slicne konstatacije .

Sto se tice auta nema nikakvih ulaganja,zamenjene plocice prednje zamenjen antifriz,mali servis pre 200 km,ne znam sta da kazem da ga hvalim jednostavno dodji vidi probaj,vozi kod majstora .... jedinstven i lep auto e sad ima i jednu manu ,u toku zime na parkingu me je neko zakacio i ostetio haubu :( nije nista strasno nije ostetio ni lak ni boju,haubu sam slikao tj ostecenje nemam sta da krijem , auto sa cene od 3000e spustam na 2800e uradjen je i atest ako znamo da je sada samo atest oko 15000 din mislim da auto u ovakvoj opremi i ovakvom stanju vredi 2800e . U puntica sem redovnog odrzavanja i plina nisam puno ulagao jel ga zaista dosta cuvam plin je placen oko 500e , auto je 2001 god 1.2 16v nadam se da ce ovog puta naici pravi i ozbiljan kupac, eto bilo bi lepo da ostane u klubu... ;)

cxca4900.jpg

http://www.polovniau..._sporting_plin/

Share this post


Link to post
Share on other sites

15 :) imam dva seta guma znaci zima , leto...

e da i haubu zavrsavamovih dana tak oda ce biti kao i pre :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

na autu je danas sredjena hauba kao sto sam i rekao blago je bila ulubljena uradjen mali servis redovan servis cena je 2800 e i to je zadnja i fixna cena ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto ti je lep na slikama i podrzavam te u svemu sto si napisao.Kome odgovara cena neka dodje da vidi proba i kupi auto, kome se ne svidja nek te zaobidje.Ja sam pre mesec dana stavio moj auto na prodaju,al sam odustao od svega upravo zbog slicnih stvari kao i ti.Pravi kupac ce da ti plati auto i slatko ce da se navoza sa istim...Mislim da si pogresio sto si stavio plin,jer tu sad ne mozes da izvuces realnu cenu za njega...dakle 2800-500=2300evra to je za takav auto cena i ispod realne...Srecna prodaja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam druze sve to svesni su i oni evo ja alfu trazim vec god dana znaci ono sto valja nije 2100e ili 2500e nego preko 3000e ja sam i ovog punta preplatio mislim u odnosu na tadasnje cene puntica,ali zaista evo stavio plin redovno odrzavanje i milina :) ti stila prodajes , e to jurim ali jako tesko naci dobrog ili bar solidnog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odustao sam od prodaje..Imam dva stila,5v i karavana sam skoro uzeo,ali ostavicu oba za sad nemam vise zivaca da svaka dve godine sredjujem nekom auto,ako me razumes...karavana sam uzeo za posao (ulozio sam do sad oko 700e)al povoljno sam ga uzeo i znao sam sta me ceka.veliki servis,letva,silen blokovi,kocnice,solja poluosovine itd(manje vise sve sto im crkava na toj kilometrazi 230 000km pravih).Juce sam sa tim benzincem,tj.plin isao do Sabca i potrosnja mu je 7.5 litara plina tako da ne moze jeftinije da se vozi i ostavljam ga do daljeg....2400 dinara 350km....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma plin je spasioc... :) uf stilo.. ja sam i pre punta jurio alficu ili stila i kad sam video ovaj zuti primerak ja reko ma moram bar mal oda ga vozim, iskreno ok autic ali nas kad u gepek ne mogu da stavim decija kolica mora trazim ugao 20 minuta m itreba da se upakujem jos toliko da se ispakujem :) malo sam tu bio brz pri kupovini... :) ali jbg... :D dobar autic zaista ali eto naicice neko kome ce ovo biti merak ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam prilike da ga provozam u par navrata i mogu samo da kažem da je vrhunski, prelep, odlično vuče, dobro leži...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako ja sam platio auto 2.300e, veliki i mali servis 150e, 6 novih guma 200e, farovi novi 100e, plin sa atestom oko 500e, mp3 i zvucnici (polovno) oko 50e, obican 8v, nije sporting i nemam alu felne. Ovaj auto je skoro pa dzabe. Razmisljam bilo bi lepo da se napravi podforum "zamena i realna doplata" samo za ljude sa foruma, znas ko je vozio, sta je radio na kolima itd.

Edited by volfivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to lepo sto si uradio i ugradio, ali se to NE MOZE naplatiti prilikom prodaje. Cena za dva auta istog godista u identicnom stanju, stim da jedan ima bolju opremu, redovne servise, 8 guma, plin i sl. su iste. Jedini + je taj sto se bolje opremljeni auto lakse proda. Veruj mi istina je, promenio sam 30-ak automobila u mom vozackom stazu, u neke sam ulozio i preko 15.000 DEM, a prodao bi ih po ceni koliko su kostali jadno opremljeni i lose odrzavani primerci istog godista. Zato sada ulazem u auto samo ono sto je neophodno, bez bespotrebnog bacanja para i ono bez cega se moze ne ugradjujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj ili ce istruliti kod mene ili ce otici za pare na koje sam se nameracio, trece nema . . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma sam ostrljenje,ono sto vredi mora da ima cenu,ja sad kada vidim (jurim alfu) sta se prodaje i za koje pare ( idi kupi sportinga na placu za 1950e , ahahaahah... :D pa onda dodji da gledas mog punta) mislim da mi sa foruma ipak se razumemo iodrzavamo autice nismo preprodavci niti nesto slicno i da nasa vozila vrede zato drugari samo strpljenje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema nam druge ;) ahahah... svi su svesni toga da ono sto vredi kosta ali svako se navuce i da manje para kada kupuje auto ali posle na cupriji dobrooooo plati ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to lepo sto si uradio i ugradio, ali se to NE MOZE naplatiti prilikom prodaje. Cena za dva auta istog godista u identicnom stanju, stim da jedan ima bolju opremu, redovne servise, 8 guma, plin i sl. su iste. Jedini + je taj sto se bolje opremljeni auto lakse proda. Veruj mi istina je, promenio sam 30-ak automobila u mom vozackom stazu, u neke sam ulozio i preko 15.000 DEM, a prodao bi ih po ceni koliko su kostali jadno opremljeni i lose odrzavani primerci istog godista. Zato sada ulazem u auto samo ono sto je neophodno, bez bespotrebnog bacanja para i ono bez cega se moze ne ugradjujem.

Ma ja sam to uradio zbog sebe i svestan sam da sad prodajem auto nece otici ni za 2.500e. Planiram bar jos 2 godine da ga vozim, onda koja bude cena bude ide i gotovo. Hteo sam samo da kazem da je ovaj auto kao stvoren za nekog sa foruma, za kes ili zamenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvarno lep puntic za pozeleti, a felne kao sa stila samo umanjene :) srecna prodaja druze... vredi svaki euro :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...