Jump to content
FAS Goran
Dzoni_m

Veliki italijanski auto :) - Ulysse / Nuova Croma / Stilo MW / Lancia Phedra

Recommended Posts

Ima ovde da je neko vozio Phedru a isto tako ima i Ulysee sa 2.2 motorom.

 

Pogledaj za Ulysee, velika je tema, lancia i fiat su iste platforme. 

 

Po meni, lancia je viša klasa, bolja završna obrada, više pažnje posvećeno detaljima... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam se vozio, vozio sam Pug 806 i odlican je

To je sve da kazem isto samo sto je phedra mnogo luksuznija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav  svima.
Nikad nisam vozio Fiat automobile, potreban mi je savet. Gledam neki Fiat Ulysse sa 2.0 benzincem i ugradjenim sekventom. Vredi li petljati se sa ovim autom. Ima li nekih skrivenih i poznatih nedostataka ? Cenio bih vasu preporuku, savet.

Hvala

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Voodooser

 

Mislim da je to neki PSA motor, da nema veze sa fiatom, jer u to vreme kada su se pravlili Ulysse, Citroen C8, PUG 807, Lancia Phedra, nije postojao u ponudi fiat atmos benzinac 2.0 sa 4 cilindra,  već su imali predivan motor sa 5 cilindara.

Rekao bih da je to neki PSA 2.0 motor, a mislim da je 2.0 turbo fiatov, ali nisam siguran.

I dizeli su francuski, nemaju veze sa fiatom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ekipo. Odavno sam clan foruma ali nisam puno pisao. Kako to bude u zivotu, javljam se kad mi treba usluga.

Naime, evo vec nekoliko dana razmisljam o kupovini Fiat Ulysse modela. U pitanju je 2000. godiste (mislim) sa 2.0 benzinskim motorem i novim sekvent plinom. Auto je tek registrovano, sve je ispravno na njemu. Ima nekih esetskih sitnica da se dovede u odlicno stanje. Bitno je da je mehanicki ispravan. Prodavac je moj dobar drug koji je mehanicar pa znam da je auto dobar.

Moje pitanje je, koliko su ti motori pouzdani? Kakva je dostupnost djelova? Koje su mane tim modelima. Raspitao sam se i vidio da je nastao u saradnji sa PSA grupom i zvali su ih eurovans.

Cim dobijem slike kacim da vidite o cemu se radi.

 

Hvala unaprijed na savjetima. :)

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo par slika na brzinu. Ipak je 1999. godiste. Jedino sto ima od ulaganja za sada je tapacir vozacevih vrata. Kaze da je los, mada mislim da bi se to moglo srediti.

 

IMG-34c204c793ee155b774c367528eb4c75-V.jpgIMG-25f49a879b11aaf4e1bb467da2864665-V.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lancia je lux sa svojom alcantrom.Mada,tesko je naci neofucan primerak..

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/1/2018 at 2:49 PM, The Punisher said:

Ako je cena 1000 evra onda je dobar.

Pa prodaje ga moj drug i cijena je bas ta, 1000 eura. Auto je vozio stariji covjek, medjutim poslednjih godina mu ne treba. Plin je skoro ugradjen i nov. Tapacir vozacevih vrata treba da se sredi i n haubi je poceo da se guli lak. E sad, auto je mehanicki potpuno ispravan. Naime, prosao je tehnicki prije 20-ak dana i ceka se saobracajna. Prednje gume su nove, zimske. Evo jos nekoliko slika:

 

IMG-bd1f39b0c246da9a9a4e3674dfc97266-V.jpg

IMG-9e1d788dd5728f7ef0b174cd5ada9b22-V.jpg

IMG-38965f3528170dd88e068398b741b121-V.jpg

IMG-97562b1aaf9af13d6fa87728522740ca-V.jpg

IMG-790949233259f2f0c20654a5b68fd83c-V.jpg

IMG-ac923bc0d224e28caea56586b41f0266-V.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozio sam se u njemu kao vozač i kao suvozač, proputovao dosta. Troši oko 12l po gradu, sa plinom je tu negde isto. Ali smo uzeli dobar primerak I služio je odlično uz redovne servise.
Ovaj sa slika ne bih uzeo ni da mi plate, ali iskreno. Mislim I da mu je pod true. Koliko god da je dobar mehanički, očekuj da će sve ostalo crkavati, jer I mnogo bolje očuvani imaju neke svoje bubice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav. Vidim neko me spomenuo zbog motora. Samo kratka informacija, 2.2 benzinac u Cromi je Opelov motor na lanac. Ako treba vise informacija slobodno pitajte ili ovde ili na PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u pravu si.kad uzimas takav auto ocekujes da bude u top formi.Ko da juri delove za tako retku zivotinju?Vrlo brzo bi postao nesretan zbog izgleda i para koji ti trebaju.A neces ga prodati lako....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...