Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Drugari,ajde mala pomoc.

Ovo je smer u kojem zelim da idem.Sta mislite o ovome?

Naravno ne ove felne ni nesto slicno,eventualno STILOve 17 ili ove moje 16.

i da li lajsne farbati u belo ili ne.

Planira se pored stakala i zatamnjivanje krova u crnu sjajnu(panorama imitacija).

Znaci kako bi sve to bilo kad bi cucnulo na mag stila?

beli_bele_felne.pngbeli_extra.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi ovako, po meni belom autu vredi ofarbati lajsne u belu. Jer mi izgleda predobro. Drugim bojama ne toliko.

To je moje misljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krov u sjaj crnu obavezno i naravno tamna stakla, biće to drugi auto :thumbup:

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas u mojoj temi kolega.stilo vec puno komentara o tome jer imam belog 5v stila i hocu ovo isto pa pogledaj. Pogledaj i slike mog auta, beo je, bele rucke vrata, bele lajsne vrata, bele lajsne branika, pa ako ti se svidja ti udri.

Stakla komplet kostaju oko 100-110€ llumar folijama sa ugradnjom. Za svoj auto sam planirao nazad 85-15% zatamnjenje a napred 35-65%, soferku ne diram.

Mozes da uradis i ono sto sam ja planirao, odes na buvljak, kupis foliju 500-600din, zalepis sam i vidis kako mu stoji. Vozis dok ne pocne da pravi mehurice ili slicno da vidis hoce li te i koliko zezati murija i onda pljunes 110€ za kvalitet.

Krov je dobar crn, ali sjaj, ne mat i kosta 30-50€ folija sa ugradnjom, dobijes efekat staklenog/panorama krova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sad sam malo jurio neke likove za foliju za krov i pao dogovor da cim se prolepsa vreme odradimo krov i jos neke sitnice.

Narucen kacket i obrvice a i lajsne ce verovatno ici u boju auta.

I stakla ce biti zatamnjena i to zadnja sofer sajbna 100 posto,stakla pozadi 85 a napred 35.

Ispasce valjda kako treba.

Videcu sa burazerom da se malo igramo u foto sopu i isprobamo sve ovo pre nego uradim sve.

A evo kako izgleda obrvica,do duse jos ne sredjena i u crnoj boji,ali ni ovako nije lose.

Nekako se slaze sa crnim lajsnama na braniku,ali ce biti sve to mnogo lepse kad sve bude belo.

21022013115.jpg 21022013116.jpg

21022013118.jpg 21022013119.jpg

Sta vi kazete?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad odradis, obavezno kaci slike, pisi iskustva i kontakt majstora ;)

Da budem surovo iskren, meni se obrvice na stilu ne dopadaju uopste! Kao noshu da stavim na auto! Posebno na ovaj nas sa 5 vrata! Ali ukusi su razliciti.

za mene stilo ima haubu vec dovoljno namrstenu.

kacket za 3vrata super pa i pragovi

za 5v mi ni pragovi ne stoje, jedino kacketic je onako i to vise zbog strujanja vazduha da ne prlja bas toliko gepek.

ipak mi je 5v vise porodicni auto, ali kazem opet svako ima svoj ukus i po kome treba da sredi svoj auto, zato od mene imas podrsku i za obrvice i kacket ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji si kacket za njega nasao, onaj Nemanjin koji je prilagodio (standardni sa 3v) ili nesto drugo? Koliko repa, pitam za drugara?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,taj od Nemanje cu uzeti.

Mislim da drugi u nekoj razumnoj ceni i nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad odradis, obavezno kaci slike, pisi iskustva i kontakt majstora ;)

Da budem surovo iskren, meni se obrvice na stilu ne dopadaju uopste! Kao noshu da stavim na auto! Posebno na ovaj nas sa 5 vrata! Ali ukusi su razliciti.

za mene stilo ima haubu vec dovoljno namrstenu.

kacket za 3vrata super pa i pragovi

za 5v mi ni pragovi ne stoje, jedino kacketic je onako i to vise zbog strujanja vazduha da ne prlja bas toliko gepek.

ipak mi je 5v vise porodicni auto, ali kazem opet svako ima svoj ukus i po kome treba da sredi svoj auto, zato od mene imas podrsku i za obrvice i kacket ;)

Pa pazi,ni ja nisam za neko preterano BUDZENJE,ali ovo i nije tako strasno.

Sa merom i malo.

Veruj mi da mu obrvice uzivo mnogo lepo stoje.

kad sve sklopim bice jos bolje.

Koliko para? Mislim sta je za vas razumno :D

obrvice su 1000 din a spojler je 30 e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cisto da ti sugerisem, pozuri posto je Nemanja imao neki zimski popust. Ja sam pazario 2 komada za kupe, za Igora i mene, za 4500 din. Znaci izaslo nam 20 EUR po komadu, u spricgitu (30 EUR mu je bila redovna cena). E, sad, taj spojler za 5v je on prepravljao od ovoga za kupe, pa je i cena mozda bila malo jaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije to strasno.

500 din gore dole.Kad mi vec :santa: nije doneo,onda ja moram da se otvorim. :crybaby:

To me bas i nece izvuci. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio je popust 20% (i ja jos malo pregovarao za 2 komada). A, jbg, da rece malo ranije mogao sam i da ti donesem da ne placas kurirsku sluzbu, posto sam pre 2 nedelje isao na tu stranu... Nama ispalo skoro duplo jeftinije, na ovu krizu nista nije za bacanje ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bas.

Nisam pratio i eto ga.Sta da se radi.koliko je postarina?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam za postarinu, posto nam je to u decembru moj prijatelj licno preuzeo od Nemanje.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo imam i par slicica (sa PA) tog kacketa koji je Nemanja prepravio sa kupea:

c3eae5e976a7_800x600.jpg 3c761d592e2f_800x600.jpg 16edd3e243f0_800x600.jpg

Jedino sto je (po meni) malo podignut zadnji deo pri montazi. Ne prati liniju krova, najbolje se vidi na prvoj slici.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je taj.

Pa izgledace to ok po meni.

imam jos par ideja,ali to kad bude doslo vreme.

Bice unikat,bar neko vreme. :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na petovratnom Stilu distanceri na fabričke 16tice i već je drugi auto, da ne pominjem folije, ima to ekstra da ispadne, iskreno u poslednje vreme se baš često okrećem za tim petovratnim :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I dodje vreme da se rastajem od mezimca.

Suma sumaru,extra utisci za stila,sve je mnogo bolje nego sto je nekada bilo kod Italijana,posebno limarija.

Moj auto je otisao u ruke coveku koji je sto se odrzavanja tice isti ili bar skoro isti kao ja.

Nadam se da ce lapo da ga sluzi,a mislim da ce i buduci vlasnik da se registruje pa cu povremeno vidjati sad vec bivsi autic na forumu.

Zbog potrebe za jacim autom,bio sam prinudjen da ga menjam,ali teska srca.

Da sam mogao da ga zadrzim i da kupim jos jednog koji ce da bude radna mazga,ne bi on jos dugo dugo otisao od mene.

U svakom slucaju bar za sada ADIO FIAT a pozdrav novom clanu porodice.....

...

...IMG_6841.jpg

IMG_6842.jpg

IMG_6843.jpg

IMG_6844.jpg

IMG_6845.jpg

IMG_6846.jpg

IMG_6847.jpg

IMG_6848.jpg

IMG_6849.jpg

IMG_6850.jpg

IMG_6851.jpg

IMG_6852.jpg

IMG_6853.jpg

IMG_6854.jpg

IMG_6855.jpg

IMG_6856.jpg

IMG_6857.jpg

Edited by asterix

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahaha :laughing:

Mogu i hocu. :harhar:

Svidja mi se duh kod ljudi ovde i to je danas tesko naci. :unworthy: 

Vise slika i utisaka za koji dan,a ove sada postavljene slike su iz maila koji sam dobio od bivseg vlasnika. :dj:

Kazem opet,da nije potrebe za jacim autom,MOG STILA jos DUGO DUGO ne bih menjao.Stvarno je salonsko stanje.

Mozda ce i buduci vlasnik biti clan foruma,pa ce izneti svoj sud. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz prvih utisaka i Filip i njegov cale su prezadovoljni sa tvojim sad vec bivsim Stilom ;) . A i ti znas od koga si uzeo Lagunu, kao sto si i sam video.

Pazi kako je svet mali, zove me prijatelj u subotu ujutru i pita me da li mogu da pomognem sa par saveta coveku koji hoce da proda (zameni) Lagunu i interesuje se i za Stila.

On me nazove, bas smo se ispricali, sve sam mu detaljno objasnio, uputio da obavezno pogleda i forum i oglase na FLCS, a ostatak price ti je vec poznat :) . Juce me zvao da se zahvali na savetima i da mi kaze da je bukvalno za dan pronasao auto :thumbsup: , nadam se na obostrano zadovoljstvo.

A izdogovarao sam se i sa Ficom da pita sta god mu zatreba dok ne udju u stos oko odrzavanja, pa ce se verovatno i on pridruziti forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...