Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pa pazi.po stanju auta mozda je tu negde,ali ne znam kako da proverim.

Bas sam kolegi nocnom objasnjavao da auto mirise na novo (kao kad bi recimo kupio novog punta,na taj miris mislim),tako ne znam sta da kazem.

Inace je utegnut kao pracka,i nista na trapovima nije za zamenu.

Bio kod trapadzije i on odusevljen stanjem.

Vetrobrani su bili na njemu i to je tako dobra fora da nemam reci.

pada kisa,zamagljena stakla i samo otvoris malo prozor i reseno sve.

VRH!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto stvarno izgleda vrh,ali te cisto pitam za km,ako je prava onda je nov auto...a i sta te briga,ako je sve kako treba,dobar motor i ostalo,km je ne bitna...Neka te duuuugo sluzi i uzivaj u njemu,odlican je to auto...

A vetrobrani,ja nisam zurio sa kupovinom jer su novi oko 30eura,pa sam cekao da naleti nesto i uzeo sam ih jako povoljno...Sad idem da ih montiram pa cu da slikam :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

neces se pokajati videces.

hvala za lepe zelje. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pazi.po stanju auta mozda je tu negde,ali ne znam kako da proverim.

Pa jesi li ga kacio na diag, sta kaze kilometraza u ECU (mada sve se da "doraditi" :) ) ?

Cudno mi je za Dynamic-a da nema kozni volan i menjac, digitalnu klimu... Mada kod Zabara su sve kombinacije moguce...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve cestitke na kupovini. Ja licno volim benzince, tako da mislim da si dobar izbor napravio sto se tice motora, jos samo plin i gotova stvar.

Sto se opreme tice Italijani su cudo, isti paket opreme (samo ponazivu) a ne mozes naci dva indenticno opremljena automobila....Dynamic bi trebao imati kozni volan i menjac, digitalnu klimu, plisana sedista...ko ce ga vise znati, ako eper kaze da je dynamic oprema na njemu onda jeste....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto za svaku pohvalu :unworthy: :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da su čudno, čudni su :)

Ovde ima da se vidi šta dolazi uz Dynamic opremu inicijalno a šta kao dodatno.

http://www.parkers.co.uk/cars/reviews/fiat/stilo/hatchback-2002/equipment/

Ja imam takođe Dynamic verziju, a od opreme (opcione po ovom sajtu) imam još i:

- Klimu

- Centralnu bravu

- Climate control, ako se ne varam

- Tempomat (CC)

Ali nisam siguran da li imam Heated mirrors.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako nisi siguran? To su ti grejaci retrovizora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma drugari i ovo je sasvim dovoljno,verujte mi,samo da SVE RADI!

Ja imam fobiju od elektronike i kad vidim da nista od lampica ne svetli onda mi je mnogo lakse.

Bilo bi lepo da imam tempomat,ali kad covek razmisli,sta ce mi???

Gde se to pa putuje da ga koristis?

Ma samo da on ne pravi probleme i sve ce biti dobro.

genca hvala za komentar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh La-bu-de , nista ti ne verujem dok ne vidim slicice ! :p:D

Opasno me mrzi da slikam kola ispred zgrade izgledacu kao steva zigon u radionici..moram da banem kod intera jednu nedelju da upoznam ekipu napokon..mnogo ste mi pomogli ovde red je vise da vas upoznam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali nisam siguran da li imam Heated mirrors.

Svaki ima, aktiviraju se kada se upali grejac zadnjeg stakla.

Ni ja nisam ljubitelj tempomata, ali zna da bude od koristi, da se ne lazemo ;) . I na duzoj turi da odmoris nogu, ali meni olaksava voznju (prvenstveno zivac :) ) i gde su duga ogranicenja na 50 ili 60 km/h, a ocekujes plavce.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tempomat je super nazalost nemam ga...idem cesto za ns i bas bi mi dobro dosao..mogu da zamislim tek put do grcke gde je 90% autoput

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima ja mislim, covek na forumu koji ugradjuje...sa dugmicima 40evra, a sa rucicom za stila 80evra...ja sam bas pricao sa njim o tome. Sad opet, ne znam koliko bi pogresio da ga ugradim sa dugmicima...verovatno bi izgubio na estetici :rolleyes:

Izvinjavam se na offu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to je u redu.

Auto put je totalno super sa tempomatom,mada sam ja peglao BMW5 do Čačka sa njim i bilo je extra.Ali je i bembara bila tip tronik automatik tako da je sve to bila igra.

Ma ljudi,setite se samo kako su kola bila prosta i sve ovo sto sada imamo u njima je smisljeno samo da izbija kes iz dzepa-REALNO.

Meni nista sem klime i serva ne treba.Naravno ima mnogo vas koji se necete sloziti ali smo u principu mi navuceni na luksuz i ono da se sto manje radi a sto vise dobije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i to sto kazes...izvoljevamo mi mnogo, a pre se vozilo pomocu stapa i kanapa, a sad cuda, sarme...i to nam nije dovoljno.Ali ja opet idem onom logikom...ako moze da ima, zasto da ne :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se pogotovo mi ne treba senzor za kisu i za svetla..digitalna klima isto jedino sto lepse izgleda od obicne i nista vise,parking senzori isto ok da vozim s klasu pa da mi treba..

Share this post


Link to post
Share on other sites

najveca muka je bila naci alu felne,MA KAKVE ALU FELNE!

hahaha a sad imas koliko hoces,samo da izaberes da li ces 15,16,17.

Ali ok,necemo ziveti u srednjem veku ceo zivot.

Sve dajem,ali klimu ne dajem! To je jedina stvar koja je trebalo odavno da bude u kolima,mada su je ameri i stavljali bas bas odavno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa u principu od funkcionalnih je sve na mestu manje vise.

zeza me malo ler gas i to je to.

ociscena klapna i to da sija sve(demontirana i vracena),onda i onaj senzor posle klapne ali malo poboljsanje.

morace na dijagnostiku i to bi bilo to.

Do plina nema nista za sada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neso, promeni Garage u Unknown :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...