Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima,evo da i ja prestavim moje tockove.

Auto je kupljen na placu u BG,sasvim slucajno jer nisam jurio stila,ali sam dobio prepporuku da pogledam ovog.

I nisam se pokajao.

Motor je extra,enterijer ocuvan SUPER,zamenio ulje,filtere,svecice,kupio jednu alu felnu i dve zimske gume i onda rezerni tocak i tu felnu iskoristio za zimski set.

Juce sam isao na kontrolu trapa i SVE je u odlicnom stanju.

E sad,planiram da mu zatamnim stakla i da zalepim crnu foliju na krov sa efektom panorama krova i da mu sto pre ugradim sekvent plin.

Stilo sa 3 vrata je mnogo lepsi,ali sam ja sa ovim prezadovoljan,pogotovo sto imam klinca koji ima svoje sediste,pa je ubacivanje deteta u sediste u auto sa 3 vrata prava vratolomija.

Toliko za sada od mene.

POZDRAV

Evo par slicica dok je jos bio na placu,a postavicu nove kad ga budem oprao i uslikao.

cxca3000.jpg cxca3001.jpg

cxca3002.jpg cxca3003.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da te služi i da se navozaš s njim.

Ubaci par sličica kad budeš stigao :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka te lepo sluzi, dobrodosao na forum ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel to onaj mozda sto ima beli enterijer unutra,al nema digitalnu klimu? Bio je jedan na oglasima do pre neki dan bas je dobar ako je to taj...

Sa srecom da se vozate :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel to onaj mozda sto ima beli enterijer unutra,al nema digitalnu klimu? Bio je jedan na oglasima do pre neki dan bas je dobar ako je to taj...

Sa srecom da se vozate :smoke:

nije druze.

ima siv enterijer.

HVALA jos jednom svima,bas mi je drago da sam sa vama.

vidim da ste posveceni jako i pomazete jedni drugima sto je danas bas bas neophodno

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim da ste posveceni jako i pomazete jedni drugima sto je danas bas bas neophodno

Ih, jos da si uleteo u traktorski klan... Mislim i to je jedna od mana auta, ali aj' sad ;) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinite postovani kolega Mijailovicu, ne znam o cemu pricate, nasiroko je poznato da JTD/Multijet izbacuje gladiole na auspuh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre ovoga sam vozio svasta nesto i dizele i benzince i sve ima prednosti i mana.

Pretposlednji auto je bio for focus 1.8 TDCI sa 115 konja i to je cudo letelo putem,savrseno stanje,ali sam morao da ga prodam zbog kesa koji mi je zafalio.

Autic je bio čaša!

cxca3004.jpg cxca3005.jpg cxca3006.jpg

Ali odrzavanje takvog auta je u najavi duplo skuplje od ovoga+ sto je plin sada mnogo jeftiji.

Poslednji je bio pezo 406 1.8 sa sekvent plinom i to je bila uzivancija.

Videcemo kako ce biti voziti se sa STILOM :dj: ,ali za sada ja PREZADOVOLJAN.

A da,nisam napomenuo da ima DINAMIC paket opreme,i ona fora sa pomeranjem zadnjeg sedista je pobedila!

smestio sam felne 16 ko od sale,ali ne bi moglo da nema toga. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj Focus je prelep! A i idu kao blesavi, samo što sam čuo da baš troše i da njihovi vozači jako retko vide sve ispod 6l

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj fokus je bio tip top i na otvorenom (put do mora i nazad) sa klimom je prosecno potrosio 5 litara i po bordu ali i po onoj staroj najboljoj metodi, napusnis do vrha, vozis i opet punjenje do vrha.

U gradu je trosio 6,5 i to moje ne bas nezne voznje. Autic je bio super,ali ne smem ni da pomislim sta bi bilo da sam morao da menjam set kvacila i plivajuci zamajac npr!

Zato benzinac sa sekventom i prst u uvo bracala... :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne daj da te leraju ovi traktoristi, odlican primerak. Neka te sluzi super, i da obrnes merac kilometara na njemu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da ste jos uvek raspolozeni za salu

Uvek ;) !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obecao sam da cu postaviti slicice cim bude auto opran,pa evo da ispunim to. :smoke:

Stim sto moram da se izvinim za kvalitet slika jer je slikano telefonom. :blushing:

Popravicemo i to cim dobijem nazad svoj foto aparat. :laughing:

image.jpgimage.jpgimage.jpg

image.jpgimage.jpgimage.jpg

image.jpgimage.jpgimage.jpg

image.jpgimage.jpgimage.jpg

image.jpg

HVALA NOCNOM za pomoc oko provere podataka za stila

Untitled.jpg

Edited by asterix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas prelep auto,ne znam,meni se bas svidja bela boja...

A i kilometraza je vrh,jel prava,jesi li proveravao?

A vetrobrani,meni stigli jutros,idem da ih montiram kasnije... :smoke:

Edited by Sale Fiat Stilo 1.9jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...