Jump to content
FAS Goran
Woodoo

AutoBlog glasanje za najbolji auto do 10.000 €

Recommended Posts

Meni se svidja Linea. I vrlo je komotna za vožnju, i meni je mnogo lepa, i gepek je ali GIGANTSKI, i boje su super (ja sam vozio bordo metalik ili nešto nalik na to), ali motor je katastrofa. Kao da je popio "Bensedin". Pre mog Stila vozio sam Bravo 1.4, prelepe tamno-plave metalik boje, i mnogo sam voleo taj autić, ali je motor od 1.4 nepodesan za bilo kakvu upotrebu, sem možda za kosačicu za travu. Na kraju sam prodao Brava, koji je bio limarski i tehnički u besprekornom stanju, za budzašto, samo da se rešim tog prokletog 1.4 motora. Put na more, u Crnu Goru, bio je prava agonija. Non-stop sam ga vozio u crvenom samo da bih isterao bilo kakvu reakciju. I stalno sam imao utisak kao da jašem kevin usisivač - i po zvuku, i po snazi, i po startnosti. A svako "stizanje semafora", je bilo prica za sebe. Kada upalim pseudo-klimu da i ne pričam. Neće mi više pasti ali ni na kraj pameti ni da razmatram neku takvu polu varijantu. Bez obzira na tehnicki napredak, i kojekakva tehnološka čudesa, taj motorčić je jednostavno nepodesan, glasao sam za Lineu iz solidarnosti, ali uz motor 1.4 kunem se, ljudi, ne bi ga prihvatio ni besplatno. Na sajtu Fiat-a Srbija ne nudi se uopšte varijanta sa nekim prihvatljivim motorom, tako da bih za te pare pre uzeo polovnu "Deltu" sa normalnim motorom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MiroslavL

Ukratko ne. Promena IP-a u Jdownloader-u je moguća samo za tu aplikaciju. Ako hoćeš da promeniš IP na browseru moraš da koristiš neki proxy server koji upisuješ u sam browser (IE, Chrome, Mozila....) Obićno tools ili options meni.

Evo ti dva takva sajta:

http://www.freeproxylists.net/

http://www.hidemyass.com/proxy-list/

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MiroslavL

Ukratko ne. Promena IP-a u Jdownloader-u je moguća samo za tu aplikaciju. Ako hoćeš da promeniš IP na browseru moraš da koristiš neki proxy server koji upisuješ u sam browser (IE, Chrome, Mozila....) Obićno tools ili options meni.

Evo ti dva takva sajta:

http://www.freeproxylists.net/

http://www.hidemyass.com/proxy-list/

JDownloader ima skriptu koja restartuje ADSL modem i time dobija novu IP adresu. Barem je tako bilo na Telekom ADSL-u. Dovoljno je onda da obriše cache i cookies iz browsera i mogao bi opet glasati.

Odosmo u off :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
:laughing: sva sreca pa nije providno ceo forum napao lineu.... :2guns: ali iskreno ima boljih vozila, medjutim eto PREKO VEZE i moj glas... :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nismo mi krivi sto je neradan dan i lose vreme, pa blesimo po netu :stuart: ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam glasao jutros, ali bojim se da će biti providno da Linea u jednom danu dobije preko 200 glasova :)

Nije providno ako su glasovi regularni. Seat klub se takodje organizovao. Ja u tome ne vidim problem.

Bez obzira sto ima lepsih i novijih automobila pitanje je sta je najbolje za 10.000. U toj dilemi, verujem da bi vecina za te novce kupila pre Lineu nego neki drugi auto koji im je na prvi pogled izgleda kao bolja kupovina. Zbog svega sto nudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidim ni ja problem, da se razumemo :)

Iskreno, meni je Linea najbolji izbor sa tog spiska.

FORZA ITALIA!

P.S. Seat klub očigledno nije svestan sa kim ima posla :)

Edited by lalic1709

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da raspolažem sa tim parama, verovatno bih pre kupio polovnu Alfu 159, GT, Bravo T-Jet ili Lanciu Deltu :rolleyes: Linea mi se ne dopada na oko nikako, ali dao sam joj glas u svakom slučaju jer je naša :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnogo smo jaki :unworthy: ,ja sam jos na pocetku dao glas za lineu

serbia_national_day_2013_1038005_hp.jpg

e svaka cast za google,kad sam video odusevio sam se,eto mali off

srecan nam dan drzavnosti :cheers:

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...