Jump to content
FAS Goran
Woodoo

AutoBlog glasanje za najbolji auto do 10.000 €

Recommended Posts

Sve je to O.K. glasamo za "naseg"... Mozda nisam lepo procitao(ili nisam nasao) ali ovde nisu ponudjeni svi automobili...ili zasto mi nisu istavili mogucnost da upisem svoj predlog, mislim da bi tako bilo najrealnije...ovako glasam po njihovom izboru a ni jedan mi se ne svidja

Edited by OptimusPrime

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko možda do kad traje glasanje? :D

Do 24. februara, mada ce mozda produziti dan-dva.

Glasao.

Hajde sada realno, kada bi vam neko ponudio na poklon jedan od ovih automobila, koji biste birali?

Sigurno bih odabrao Lineu, mada mi se novi Clio mnogo svidja. Morate da imate na umu da je ovo glasanje za automobile koji kostaju do 10.000 evra. Sto znaci da su skoro svi ovi modeli klot verzije. I uzti su u obzir samo B i C segment.

Linea je 9.000, kad se uzme u obzir cena, koje godine je predstavljena, prtljaznik, prostor u kabini meni je najbolja.

Glasao. Moglo bi ovo glasanje malo da se namesti, ako imate nešto od toga da pobedi Linea :)

Nemamo nista, ima nas dovoljno da glatko budemo prvi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I lepsa polovina ima da voli Lineu i to sa 2 IP adrese. Ideeeeemo :) .

224,150,149,...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo komentara bas sa "autoblog.rs" glasanja. Kaze ovako:

Ljudi kao sto je pro seed oduvao konkurenciju kada je izasao tako ce i kia rio....7godina garancije odlicna snabdevenost delovima vrhunski dizajn i oprema verujte best buy....i ko je glasao za fiat linea i zasto?

Eeeeeee ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo komentara bas sa "autoblog.rs" glasanja. Kaze ovako: "Ljudi kao sto je pro seed oduvao konkurenciju kada je izasao tako ce i kia rio....7godina garancije odlicna snabdevenost delovima vrhunski dizajn i oprema verujte best buy....i ko je glasao za fiat linea i zasto?" Eeeeeee ;) .

Nemaju oni pojma ko smo MI i koliko smo jaki :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ADSL korisnici mogu mijenjati IP na taj način, može se i pomoću nekog VPN programa tipa Tunnel Bear, VpnOneClick ili CyberGhost VPN promjeniti IP no nećemo sad ovako javno... :lol: Dobićemo ih i ovako :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...