Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Bio jednom jedan Stilo...

Recommended Posts

Jakovljeviću, Jakovljeviću, pa ti si izgleda neki još veći izdajnik!

Druze Stari samo javno, što javnije!

Edited by kičerica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do sada nisam imao sta reci,a sada jos manje ! Ovo je neko moje misljenje upereno protiv ovih sto smatraju da su sistem ... :thumbdown:

p.s.

Uklonite ako nije u skladu sa propisima ! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva glupost jbt., a sto ne javno? Zasto da se svi ne naucimo kako da se postupa ubuduce sa ovom lopovskom gamadi? Kome to smeta, osim ako nije iz suparnicke ekipe? Kome bi moglo da skodi? Mislio sam da se Igor sali sa onim sto je napisao u postu da ste vas dvojica iz suparnicke ekipe, ali , eto ispade da je decko bio u pravu :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne treba da dozvolimo da nas ''oni'' podele na taj način. ;) Imaju ljudi pravo na svoj stav, bitno je samo da taj stav bude zasnovan na činjenicama, aktima, normama...a, ne na ''čuo sam, čini mi se, jednom sam...''

A, kad se zasnuje na argumentima onda ne može da se uzme neodgovarajući model automobila kad se računa novonabavna vrednost i da se paušalno naduvava vrednost ostatka.

Ne može da se uzme neki sajt sa pričom ''vidiš koliko tamo košta'' jer da je zakonodavac hteo da gledamo sajtove u postupku naknade materijalne štete, onda bi u zakonu bili navedeni relevantni sajtovi, tj. postojao bi pravni osnov za to gledanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova tema je prilično zapalila sve koliko vidim. Dobro je da je tako jer ljudi treba da shvate da je šta su njihova prava ali i obaveze pre svega.

Tačno je kao što je to ovde pomenuto da se osiguravajuća društva ovde ponašaju bahatije nego u matičnim zemljama ( imao i ja blaži slučaj )ali to je zahvaljujući slabostima našeg sistema, znači opet je problem u nama.

Razgovarao sam o ovome sa svojim kumom koji vozi kamion krstaricu u SAD i on se svega toga nagledao i kaže da je i tamo pokušaja za prevaru od strane o. društava koliko hoćeš jer oni i žive zahvaljujući tome što više para uzimaju nego što isplaćuju, pa ako nisi oprezan onda te oderu.

Jedina je razlika što kad vide da si ozbiljan i procene da bi eventualna tužba bila lošija opcija po njih oni se silno izvine i daju ti i neku siću više da odeš kao zadovoljan, a za sve optuže svog službenika koji je ''juče'' počeo da radi te je siroma prerevnostan.

Još jedan problem koji se tiče direktnog upiranja prsta u bilo koga je da postoji opasnost da te tuže za narušavanje ugleda zbog koga im možda opadne poslovanje i ukoliko izgubiš ( ne daj bože ) tužbu u kojoj bi dokazao njihovu nameru da te prevare, onda oni mogu tebe da ''oderu''.

Nisam pravnik i ne zanam da li je tako moguće kod nas, ali se nadam da si prvo dobro proverio kakve bi eventualne posledice mogle biti za javno prokazivanje nekoga pre nego što postoji neka presuda iako ti imaš sve dokaze na tvojoj strani :rtfm: .

Želim ti da uspeš u ovoj tvojoj misiji i da izađeš iz svega trijumfalno što bi konačno moglo da opameti i druge da se bore za svoja prava, a isto tako da se oni koji od nas uzimaju novac za svoje usluge ''uozbilje'' i nateraju da rade po zakonu i dobroj praksi.

Samo napred! :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuu Nešo,tek sad sam videla :( Nek si ti zdravo,biće svega,ono ne krijem da bih volela da te vidim u Alfici,al kontam da bi onda došlo do prevremenih izbora :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...