Jump to content
FAS Goran
aca777

P: Sony Xperia Tipo, nov

Recommended Posts

Da bre sikter :D gledao sam da ga uzmem jos dok sam imao Tipa (auto) zdravog i citavog, pa da imam i auto i mob Tipo, ekstra fore radi.. Nazalost auto je otisao kako je otisao, a sada sam uzeo ovaj mob na paket, pa ga prodajem da bi skupio pare za opet auto Tipo :D Hahahaha skupljam polako, ovde 50, ovde 100e, mic po mic, Tipo je kao auto jeftin, godine ga stigle, tako da cu naci zdravlje Boze neki za 700,800e u pristojnom stanju..

Mob prodajem za 90e, sto je provereno NAJJEFTINIJE sto cete naci ovakav NOV mob sa Garancijom 2 godine i opremom na internetu..

Takodje primetio sam da se prodaju telefoni stari 20tak dana kao novi, za razliku od toga, ovaj je NOV, danas uzet, pre manje od 2 sata :D

slike imate na linku iznad, a moj broj je 064/2911044

Edited by aca777

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog takvih stvari (zastareli linkovi) je Pravilnikom foruma OBAVEZNO da se postavi print-screen oglasa kako bi se znalo o čemu se radi kada link zastari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam acu777, ali znam da je Sony Xperia Tipo extra telefon za smesne pare! Ja sam ga isto uzeo preko Vipa jer je bio najjeftiniji android i ima GPS. Instalirao sam IGO my way koji radi fenomenalno i prezadovoljan sam! Za nekog ko nema puno para, a hoce Android iskustvo-eto resenja! Srecno sa prodajom i kupovinom Tipa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Gile na lepim zeljama :) lepo si definisao, ekstra telefon za smesne pare :) Posto se razumem malo vise od prosecnog korisnika mobilnih telefona, napravicu malo poredjenjee, imao sam Samsung Galaxy Ace, mob vrlo popularan u svetu i kod nas 2011 i 2012 (2011 mu je bila cena vrlo visoka, a sada je kao polovan kosta 100e dok evo ja ovaj NOV prodajem za 90, sto je opet najjaeftinije na oglasima sto sam nasao,zato mi oglas ima po 6,7 puta vise viewsa nego ostali, ali vec 2 dana i jos nema da se javi pravi kupac,al naicice:) )

Da rezimiram:

Tipo je telefon najnovije generacije i ima fabricki najnoviji android 4.0 ice cream sandwich, dok Ace ima vec zastareli android 2.1 froyo fabricki, a moze da se instalirala isto zastareli gingerbear 2.3.. Takodje, Tipo ima duplo vecu Ram memoriju od Galaxy Ace-a, (512mb vs 256mb) sto cini da radi tecno,bez ikakvih zastajkivanja za razliku od Ace-a, zatim ima intenu memoriju od 3Gb, daleko vecu od Ace-ovih 160mb, dalje ima bolju rezoluciju displeja sto mu daje lepsu sliku, baterija mu je jaca i duze traje, tanji je i modernijeg izgleda. Za Galaxy Ace mogu reci samo da ima vrlo malo veci ekran (3,5" a Tipo 3,2").

Oba telefona imaju ekran otporan na ogrebotine, procesor od 800mhz, WiFi, Gps, imaju navigaciju, radio, bluetoth, itd :)

Eto koliko vredi ovaj simpaticni telefon crne boje :) Ekstra mob za smesne pare :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...