Jump to content
FAS Goran
jovanca

1.9 JTD 115 vs. 1.9 MJet 120

Recommended Posts

Ja sam vozio jtd 115 ks četiri godine i prezadovoljan sam. :thumbup:

Sada vozim mj 140 ks godinu dana (odavno čipovan) i prezadovoljan sam. :thumbup:

I slažem se sa Igorom da je to jako teško pitanje, ali kad već biraš izaberi onaj koji je stvarno u dobrom stanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima tu jedan stos jako poucan!

resio Mujo da se zeni a nezna koju ce od njih tri da odabere.

testirao prvu,ona sve znala

drugu,i ona sve znala.

trecu pita nesto a ona ce njemu "Mujo,kako ti kazes"!

i tako Mujo izabrao zenu ....

naravno onu sto je imala NAJVECE SISE!

Naravoucenije oba dobra a ti pazari onaj sa najmanje kilometara!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje se chipuje multijet, ja bih to tako gledao. :lol:

Sto bi rekli - ima bolji potencijal. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oba su odlicna, tj. 80% su isti, mjet ima drugacije ubrizgavanje i jos po nest, mladji je i ujedno skuplji za odrzavanje i kazu da malo vise trosi od jtd...Kao sto ti i kazu, uzmi onaj koji je u boljem stanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nerealno dobro izgleda, bar što se tiče slika. Cena nije jaka ako je auto stvarno dobar, ali ja sam na ovom placu uglavnom krševe gledao, a gledao sam i u kakvom stanju kola dolaze.. Što opet ne mora da znači da svaki dolazi kao iz svinca..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opran, nalickan maksimalno i spolja i iznutra, tu nema sumnje da su se potrudili.

Alufelne nisu sa ovog konkretnog primerka jer su sa Stila koji se pravio do 2004, godine a ovaj je restajling. Dakle, njegove felne su skinute i stavljene ove. Nešto ne verujem da je fabrički izašao sa čeličnim jer ima solidan paket opreme, ali opet...ko zna. Nemoj previše uzimati u obzir servisne knjižice, nalepnice ovde ili onde. Samo provera pre kupovine u servisu koji zna šta da gleda na tom modelu.

Ne volim što nema slika od napred da se vide oba fara na njoj, da se uporede zazori, nego je postavljeno ovako da kada vidiš jedan far ne vidiš drugi i obrnuto.

U svakom slučaju ovako sa ostalih slika izgleda lepo. :thumbup: Da tražim takav auto ja bih na osnovu slika sa oglasa išao da ga pogledam uživo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala vam,tako otprilike i ja razmisljam,mora se videti uzivo,javljam ako odem da ga vidim,vodim i majstora sa sobom :)...dijagnostika itd ...

pozzzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alufelne nisu sa ovog konkretnog primerka jer su sa Stila koji se pravio do 2004, godine a ovaj je restajling. Dakle, njegove felne su skinute i stavljene ove. Nešto ne verujem da je fabrički izašao sa čeličnim jer ima solidan paket opreme, ali opet...ko zna. 

 

Njegove su felne , Dynamic 12/2004. I njegova boja sedišta, zadnja klupa ti se pomera po dužini.

Poslušaj Nešu i dobro proveri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...