Jump to content
FAS Goran
dellas

Autoelektričari - iskustva

Recommended Posts

Boga mi, Sale trazi 40 Evra, jel to korektna cena za ugradnju? Skuplje ruke od alarma

tako se krece od 30 do 40e kod ozbiljnog majstora,zovi Marukulu 0645270656 reci da sam ti ja dao br. Bane iz ak vozdovac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Bane, zvacu ga sutra, sada je malo kasno a nigde ne gori... I meni deluje mnogo, a ozbiljno se razmisljam da ga sam odradim, ali ispred zgrade na parkingu, bez lemljenja, sta znam, ipak bih da to bude naposleno odradjeno, a ja bih to malo skarabudzio. Gde se nalazi Markula, koji deo grada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni "Vitez" iz Batajnice prije dve godine uzeo za daljinsko zaključavanje 1500 ili 2000 dinara. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ti preporucujem Kali Alarm. Lik se zove Zoran. Iz Zemuna je cinimi se. Taman ti je to usput sa posla.

Meni je ugradjivao na oba Golfa sa plivajucim kodom.

Ako imas centralnu, samo ti je dovoljna pistalica. Ja sam tako razmisljao, a centralnu mozes da zakacis za prednja vrata (bese ti imas 4 vrata?)

Iskreno ne znam koliko kosta, ali znam da mi je za Golfa 2 uzeo 100€ (da napomenem da sam samo oterao kola i rekao ugradi najskuplji), a alarm je bio Škorpion sa pejdzerom i centralna za vrata komada 2 :D

Cale mi trenunto nije kuci pa kada dodje okacicu ti broj.

Edited by CileBGD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i nije mi bas usput, posao mi je na dva semafora :)

Ali nije bitno, kada budes mogao pusti broj, najmanji problem provozati se :)

Inace AES Boban, na bezaniji trazi 5000, a ako je jednostavnija ugradnja onda malo manje. Mene ne interesuje otvaranje gepeka, zatvaranje prozora i tako te fenserice, cak i za blokadu motora razmisljam, ipak je to kinez. Znaci samo Arm, Disarm, migavci i pistalica.

Koci me instalacija migavaca i diode koje treba da se stave i nekako se ne osecam prijatno da cackam oko kontakt brave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako hoćeš lika na Pevcu javi se. Dok ti ugrađuje možeš kod Neše kafu da popiješ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Petlovo brdo? Nije mi bas blizu za radno vreme, posto moram da ostavim auto i da se vratim na posao, ma iskombinovacu nesto... Hvala vam ljudi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da ne ostane tema bez zakljucka, ugradjen alarm u Zemunu AS Alarmi, cena ugradnje 2500 din sto mislim da je i vise nego korektno. Covek je majstor svog zanata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ti preporucujem Kali Alarm. Lik se zove Zoran. Iz Zemuna je cinimi se. Taman ti je to usput sa posla.

Meni je ugradjivao na oba Golfa sa plivajucim kodom.

Ako imas centralnu, samo ti je dovoljna pistalica. Ja sam tako razmisljao, a centralnu mozes da zakacis za prednja vrata (bese ti imas 4 vrata?)

Iskreno ne znam koliko kosta, ali znam da mi je za Golfa 2 uzeo 100€ (da napomenem da sam samo oterao kola i rekao ugradi najskuplji), a alarm je bio Škorpion sa pejdzerom i centralna za vrata komada 2 :D

Cale mi trenunto nije kuci pa kada dodje okacicu ti broj.

 

Zoki Kali ne radi vec pet ili sest godina...odselio se u Grcku.... :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zoki je sam proizvodio alarme sa daljincem kada su Exaliburi bili jako skupi i stizali iz Amerike. Doktor je bio za sve ostale. Sad zivi u Grckoj i vodi sajt www.sitonijanadlanu.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sava je stara kajla, radi alarme već nekih 15-20 godina.

 

Sava je sve odradio maksimalno pedantno, ja sam prezadovoljan. I sam alarm mi je ok, daljinci su super, ne deluju jeftino kinesko, metalno kuciste sa plasticnim tasterima, lepo trepce, lepo pisti, ukupan ceh 6000 din, nije mnogo.

 

IMG_20141203_231223.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uhvati me nespremnog, nemam pojma, valjda jeste jer sam je prekinuo kod druge melodije, a te dve bile standardne, tako da verujem da su i strofe i refren isti kao i kod vecine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslednje dugme je Function key, njime se recimo podesava osetljivost shock senzora, ukljucuje se Silent Arm (neka mi neko objasni sta je ovo???), neki Auxiliary chanel 3 output method i Anti-hijacking mod...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...