Jump to content
FAS Goran
dellas

Autoelektričari - iskustva

Recommended Posts

Da li može neko da mi preporuči nekog postenog i stručnog majstora za reparaciju alternatora, preporuka majstora? Imam loša iskustva sa električarima u Beogradu...

Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zove se Milan, ulica je Slavka Miljkovica 5.

Tel: 063360670 i 0118042670.

Kod njega sam ja licno tadio 4 alternatora i 6-7 anlansera i nikad nikakvih problema nije bilo. Covek garantuje za svoj rad a i dosta je poznat medju taxistima. Cena je sasvim korektna, meni je na puntu zamenio bio sve sem kucista i izaslo je oko 7000.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz kog si kraja...imam ja jako dobrog elektricara pa ako odgovara...Inace on je u Kaludjerici...

Послато са ZTE-SKATE користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima onda isto dobar elektricar u medaku...ako znas gde je to...opet Vozdovac je sirok pojam.

Послато са ZTE-SKATE користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preporuka za elektricara LAKI na Vidikovcu, ima kvalitetne delove i pedantno radi (ne moras nista sam da skidas). Svidja mi se masina za proveru rada alternatora pre nego sto ga vrati nazad na auto (verovatno to svi imaju, ne znam). Ja prezadovoljan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj u resniku je korektan, 3000 su ruke montaza demontaza i rad, a sve sto bude od delova to je preko. Ja sam u kumodrazu , medak bi mi odgovarao, imas li neki kontakt? P.s. hvala svima

Edited by dellas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hi...ja u Kumodrazu skoro pa svaki dan...Auto Elektricar Zlaja, mokroluska 54...tel 011 246 7332...Zovi pa se raspitaj! Pozzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj u resniku je korektan, 3000 su ruke montaza demontaza i rad, a sve sto bude od delova to je preko. Ja sam u kumodrazu , medak bi mi odgovarao, imas li neki kontakt? P.s. hvala svima

za remont alternatora je verovatno ok, to moze svako da radi..

imao sam problem na bravu, isprazni aku preko noci ako ne skinem klemu i ajde oteram auto kod njega da sredi to..

problem nije resen, mozda nije hteo da se zajebava oko toga, mozda i ne ume, ali "pregled" je bez blama naplacen.

mene vise nece da vidi u svom servisu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

0637702489, Aca elektricar,kod okretnice,pored Cvetka,u cosku pored Zedera! Malko skuplji,al kod njega ides samo jednom za jednu stvar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alternator sredjen kod Zlaje na medaku, hvala stilo jtd imas pice ;) Hvala i svima ostalima na predlozima. A za ovaj servis sve preporuke!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nista...on je kod mene u kraju, pa sam imao iskustava sa njim, mozda jeste malo skuplji ali momci rade svoj posao...Bitno je da si ti zadovoljan ;)

Послато са ZTE-SKATE користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije skuplji ruke su 2500, a vecina trazi 3000. A na mom autu je pravi sex skinuti alternator, mora da se skida kompresor klime, nosac motora i hladnjak da se pomeri da bi se izvukao alternator, jos su imali polovne diode u pola cene u odnosu na nove turske ili koje vec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko nekog dobrog i pouzdanog elektricara u NS? Treba mi provera kablova, svecica, bobine...

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje potrebna hitna preporuka za elektricara u NS-u ili okolini. Elektricar za koga sam dobio preporuku me zavlaci vec par dana, ne stizem na red, a uskoro putujem na more.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban mi je neki dobar majstor (elektrcar) koji se razume u auto ozvucenje, kacenje zvucnika , kacenje cd pleyera (ako zna i da popravi) kacenje dvd monitora itd.. 

I oko  ostalih X zica koje treba da se provedu,skrate,smeste,razvuku,zamene itd..  :help: 
Da neduzim auto sadrzi oko 25 zvucnika, pojacalo, kilometre kablova, osiguraca, itd.. To bi sve trebalo da se pretrese da se pregleda da se izolir trakom neke zice zastite itd.. :)  :nuke: 
Ako moze kontakt,www stranica, adresa... po mogucnosti u breogradu da bude...?  :unworthy: 

Hvala :)

 

(i da nije preskup)

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hteo sam da prenesem svoje iskustvo (odmah da se razumemo da ne pokusavam nikog da napljujem nego da cisto prenesem svoje iskustvo).

Jos od sredine prosle nedelje pokusavam da nadjem elektricara da mi sredi senzor spoljne temperature posto uskoro krecem na put pa sam hteo da mi sve bude tip-top jer imam digitalnu klimu.

 

Po preporuci sam pokusao da zakazem termin kod "Autoelektricar Orlic" na Telepu NS.

Covek verovatno radi dobro posao zato sto je i moj cale a i prijatelji sredjivali razne stvari kod njega. Ali ja jednostavno nisam uspeo da uspostavim komunikaciju sa covekom.

Prvi put sam se licno pojavio i objasnio svoj problem. Rekli su da su u guzvi (stvarno je bilo par kola parkirano u dvoristu). Dobio sam broj telefona da se javim pa da zakazemo neki termin.

To je trajalo 7 dana. Zvao sam skoro svaki dan (nekad i par puta) i dobijao odgovor da nazovem sutra. Jasno je meni da neko ima posla, ali mislim da je onda i korektno reci nismo slobodni toliko i toliko, a ne da zovem sutra i tako u nedogled.

 

Posto sam i jutros bio ispaljen za termin, takodje po preporuci sam otisao u "Autostart" koji se takodje nalazi na Telepu NS. Tamo je takodje bila guzva ali su mi rekli da ako mi nije problem mogu da sacekam

pa ce neko od majstora cim bude imao malo vremena da uzme i da uradi "dijagnostiku" kvara, da znam da li uopste moze da se popravi pre mog planiranog puta.

Posle kraceg cekanja uspeli su da mi rese ceo problem. Na moju veliku srecu :D

Dzeksna koja vuce struju ka retrovizoru gde je senzor nije imala dobar kontakt.

Posto je opravka trajala manje od 5 min nisu hteli ni da mi naplate. Naravno dao sam napojnicu majstorima da se caste picem :)

Svaka cast i preporuka od mene za brzo resavanje "kvara".

 

Eto toliko od mene. Napominjem jos jednom. Nije mi bio cilj da nikog diskreditujem, samo sam preneo moje licno iskustvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...