Jump to content
FAS Goran
dellas

Autoelektričari - iskustva

Recommended Posts

Cek bre milane, pa imas fabricki na kljucu otkljucavanje/zakljucavanje. :) Preko njega zakljucavaj i otkljucavaj auto a preko tog drugog priveska i cetvrtog dugmeta aktiviraj alarm (ako nisam i ja nesto pogresno razumeo). :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugovi i prijatelji,

Potrebna mi je preporuka za elektricara u Novom Sadu. Naime, imam problem sa centralnom bravom i alarmom na Zastavi 10, znam sta je tacno problem ali nisam strucan da ga resim. Pa da vidim da li imate nekog strucnog za ovo.

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

potrebna mi je preporuka, ili bar informacija o elektroničaru koji popravlja instrument table. Dakle, ne autoelektričar: (anlaseri, alternatori, akumulatori, bobine ...) niti ugradnja auto-alarma (ovi samo ugrađuju, ne verujem da se bave popravkama)

 

Na mojoj Libri ne radi pokazivač temperature motora, mada se na dijagnostici vide korektni podaci (dakle, davač temperature je OK).

 

Dakle, još jednom, preporuka za elektroničara koji popravlja analogne instrumente na instrument tabli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega odakle si?

Da li ti je daleko Stara Pazova?

Tamo ima lik koji je bas razbija kako radi....

Ako ti to nije daleko ti javi da nadjem broj, a imas i one na Tosinom bunaru, imas i Sima Koya sa foruma on ima i temu na forumu ali koliko sam skontao dosta je jak sa cenama....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mihajlo Takac

Evo i broja 064-116-2364

Edited by Kuvalja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

 

Da li neko zna dobrog autoelektričara u Čačku ili bližoj okolini za popravku alternatora?

Auto (Stilo 1.4 16v) mi je ostao u kvaru na izlazu iz Čačka ka Užicu (verovatno zakucao ležaj alternatora).

 

Hvala 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze li preporuka za autoelektricara za ugradnju alarma, lokacija Juzni bulevar, dedinje, savski venac, autokomanda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto pitanje ali za drugi kraj grada, Banovo brdo, Vidikovac, itd.

Mada moze i negde u centru, bitno da je pouzdan i pedantan

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ga na mapi.

Meni je najlakse kad dolazim iz Kneza Viseslava(u nastavku je ulica Patrijarha Joanikija), prodjes Mazdu, Maxi i tu je sa desne strane.

Capture.PNG

Edited by skile86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Par njih je pitalo za Novi Sad, a niko nije spomenuo auto servis "TEST" na Petrovaradinu. Do sada sam dva puta nosio kod njih, i oba puta su bili korektni kako sa cenama tako sa uradjenim poslom. Nisu bile velike stvari doduse... Pitao sam za alnaser, rekao mi je 30e ruke + delovi :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari,

na Z10 mi se upalila lampica alternatora i izgubio je servo. Ocigledno je da je neophodna neka vrsta servisa alternatora. Telefon Zlaje iz Mokroluske vise nije aktivan.

Ima li neko neki drugi broj kako bi mogao da zovem i zakazem?

Hvala svima unapred !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li ko iskustva sa servisom Auto Ljuba, nalaze se u Rebeke Vest? Cuo sam na par strana da je Zlaja krenuo da delje sa cenama, Ljuba mi je sledeci najblizi elektricar :)  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba mi elektricar za proveru akumulatora da li je za menjanje ili nesto vuce struju, koga preporucujete? Prednost nbg, zemun, ali nije nuzno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...