Jump to content
FAS Goran
Sava

Punto 1.2 8v, Natural Power

Recommended Posts

meni je skoro riknula h7 i nista mi nije prijavio, zar prijavljuje samo za pozicije? proveri samo za libru dal idu ovakve ubodne ili one duguljaste sto lice na valjak, takve ima u auto miki za 550 din par :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni nije prijavljivalo na staroj tabli, ali je kod tebe drugacija tabla, pa mozda na samoj tabli nema toga da prijavi gresku ili kvar na sijalici, meni svetli ta zuta sijalica, ali to je zato sto sam kupio neke bezveze pozicije za 100 dinara i svetle plavo, tj nisu fabricke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam pojma, sacekacu onda da rikne il cu neki dan da je izvadim pa vidim sta ce da bude..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te druge idu, duguljaste, C5W im je oznaka. Znači nisu iste :2guns:

Meni je na službenom đuntu upalio lampicu za H7 dugo kad je vrisnula, a i dalje stoji upaljena zbog pozicija koje su isto odsvirale svoje. Moguće da je zbog ovog što je beli_punto rekao. Prelistaj upustvo od auta, ako si ga dobio, pa ćeš videti ima li :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima da istestiram to ovih dana kad bude neko lepo vreme i pravac u kit komerc po pozicije da me opet smara lik da moram da kupim one od 1300 :D iskreno voleo bih da nema tu opciju za prijavljivanje greske..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kul izgleda. :D Moram i ja uzeti da probam, kod mene taman dve idu. Inače, skoro sam u Kit Komercu za 300 din uzeo u paru sijalice za treće stop svetlo. Isto neke Italijanske, čini mi se, Lampa da se zovu. Jedna mi je pukla u ruci dok sam je nameštao, a druga pregorela posle dva dana.

Treba žuta lampica da ti se upali na tabli.

Ovakva

Capture.jpg

Danas kupio jos jedan set od 120 kinti, pregledao tablu nemam tu ikonicu uopste, stavio led diode i nista ne prijavljuje i lepo svetle, hvala fiate na pametnoj tabli :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super onda :D Javljaj ako ti treba šta od delova da čerupam ovog službenog mučenika. Da vidiš samo kako koči.. neki dan naglo zakočih na semaforu i zaustavih se dijagonalno. Koče samo prednji točkovi, znaš koja zamka od auta :laughing:

Kolega s posla uzeo za svog đunta H7 Xenon Look Osramove sijalice (oko 1.800 par na Bubnju) i mogu ti reći da uopšte nije loše. Lepše su od običnih, bolje sijaju i ne bodu oči, sad videćemo koliko će da traju :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

skini mu hladnjak klime :w00t: ma to je skup sport, uglavnom mi rikne h7 kad mi ostane para za kafu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pr0dajem moga punta fabrickog kupljen u srbiji...

I totalisan (udes nakon kojeg mu je proglašena totalna šteta) u Srbiji pre par meseci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kola su sredjena extra i kao nova cak iako ne prodam punta planiram da ga vozim jos dugo ,na komparatoru sve unutar granica oho-ho nije bila ni potrebna reglaza , ako hoces da pogledas javi ! Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trenutno me ne interesuje, hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kola su sredjena extra i kao nova...

Jesu...svi auti kojima se proglasi totalna šteta su posle nje k'o novi :D , naročito ako (kao u tvom slučaju), je sve urađeno sa polovnim i/ili zamenskim delovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa koji ce delovi biti nego zamenski?

sta trebaju ne-zamenski delovi??

nisam znao!!!

ja sam decku ponudio da dodje i pogleda i da mu objasnim sve o kolima i situaciju , pre nego sto si ga ti zaplasio, no dobro nije to vise vazno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa koji ce delovi biti nego zamenski?

sta trebaju ne-zamenski delovi??

nisam znao!!!

Postoje originalni, postoje zamenski. Originalni su skuplji.

To je naročito važno kada je limarija u pitanju, jer zamenski npr. nisu pocinkovani. I ne gađaju se u ''milimetar.'' Pogledaj po prodavnicama koliko je npr. zamensko krilo za Punta, a koliko je originalno. Ili, koliko je zamenska šoferka, a koliko originalna, itd, itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

update, pored vana stize iz italije punto classic 2007 natural power :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi!
Hteo bih da se pridruzim pohvalama na racun savinog puntica!

Da ga dugo vozis i da te sluzi u zdravlju i veselju! :)

Vec neko vreme se razmisljam o kupovini nekog puntica na metan, pa me interesuje sta je realno ocekivati od jednog putnickog "natural power" sto se tice potrosnje.

Putujem uglavnom na relaciji Pancevo - Dobanovci - Pancevo, dakle ima dosta otvorenog puta ali ima malo i gradske voznje mada gledam da izbegnem spic i centar pa idem tranzitom oko kalemegdana. Naravno, podrazumeva se normalna voznja, bez divljanja, cilj mi je da se sto jeftinije prevezem od tacke A do tacke B.

Interesuje me koliko metana moze da stane u boce i koja je realna kilometraza koju mogu da predjem sa punim rezervoarom?
(na ovim slikama bi trebalo da budu puntici sa fabrickim metanom - natural power).

 

http://postimg.org/image/3no9gulx7/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/825/pc7x.jpg/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala puno :)

Vidi ovako, ja sam pored ovog vana skoro kupio i putnicku varijantu 2007. godiste.. predstavicu ga u novoj temi kad napravim par slicica..uglavnom, putnicki moze manje da predje zato sto ukupno stane 8-9kg metana, sto znaci da predje po gradu 150-200km u zavisnosti od voznje, klime i td.. na otvorenom ide preko 200.. po meni je fabricki fabricki i nema tu neke polemike..presao sam za mesec dana oko 5000km i odusevio me je kao i van verzija koju imam..

Ako imas jos pitanja mozes slobodno da me okrenes, samo posalji pm da ti posaljem broj..

Pozdrav :)

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav..pre 15 dana sam uzeo punta 1.2 sa fabrickim metanom...sve je ok

samo imam problem sa gasenjem auta(ponekad) u leru...

pa me zanima da li imate nekog dobrog majstora za metan?

hvala unpared!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam resio problem tako sto sam otisao u ovlasceni fiatov servis,sve su mi testirali,i na kraju je utvrdjeno da je auto prezubcio...kada su to namestili auto radi perfektno

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni je putnicki dosao sa promasenim zupcastim za dva zuba. Al mi se nije gasio, samo je lose vukao i ljuljao je pri dodavanju kao da su svecice lose.. reseno je to odavno, jedini nepopravljiv problem za ovog sa metanom je sto nema niko dijagnostiku za sam uredjaj.


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedan update i za punta, obise mi sinoc auto ispred kafica u kom sam sedeo, iscupao mi je radio sa ostecenjima table okolo i odneo je i blendu, uzeo mi je i sorc u kesi kojeg sam kupio taj dan i jos neke sitnice iz kasete (punjac, naocare..)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...