Jump to content
FAS Goran
Woodoo

Ukraden Fiat Stilo 1.6 benzin

Recommended Posts

Za 10-ak sati, dva uigrana lopova, rasture auto komplet. Za delove kradena vozila, se rasturaju odmah, a zatim se u sto kracem roku resavaju bloka motora i delova sasije sa brojevima.

Inace dzabe cod kljuc, lopovi danas sa sobom za Fiate nose blanko otkljucan ECU, bez ikakvih kodova, iskopca se originalni, na njegovo mesto se kaci ovaj lopovski, struja se dovede jedan kraj kabla na +, drugi na masu, jos par minuta da se srafcigerom slomi kontakt brava i ode auto, sve ukupno manje od dva minuta. I najgori alarm je bolji od kola bez alarma, zeder ili lavlja kandza su posebna prica.

Edited by Ivan BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj auto je odavno u delovima, bolje receno jos te noci kada je ukraden posle nekoliko sati je potpuno rasturen i delovi rasprodati...

Imam primer iz licnog iskustva, drugu su pre godinu ipo dana ukrali kamion Mercedes 4146 "cetvoroosivinac" 2008 godite, koji bi u tom stanju danas vredeo 80 000 evra,

cxca1500.jpg

http://suchen.mobile...163595211.html?

o ovakvom kamionu se radi...

Mozete pogadjati sta se desilo sa kamionom... Kamion je iste noci nadomak beograda u jednom hangaru rasturen od strane profesionalaca, sasija isecena brenerom zapaljena da izgori boja i prodata na staro gvozdje, a svi vitalni delovi su rastureni po otpadima raznim...

Posle nekog vremena njegov otac je otisao na jedan otpad da trazi delove za druge svoje kamione, i imao je sta da vidi... prepoznao je svoj DIFERENCIJAL, koji je zafarbao na jednom mestu crvenom farbom, odnosno nije to farba nego sredstvo za dihtovanje koje izgleda kao crvena farba... Kojim je dihtovao diferencijal, jer je bio ostecen na gradilistu pa je curilo ulje... Prijavio je sve policiji, pokrenuo tuzbu, krivicna prijava, ali nazalost nista nije mogao da dokaze... I tako je ostao bez kamiona... Ja nisam mogao da verujem da tako nesto moze da se desi...

Najbolje da se prate oglasi, otpadi u bgu i okolini, mozda se pojave delovi od tog auta i odmah za gusu :D Koliko je dobro oglasavanje javno toliko inije jer i lopovi saznaju pa onda ne objavljuju nista do svog plena javno nego se rasprodaje but zasto sve na brzinu samo da se otkace od svega...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari,juce sam prodavao delove na autopijaci i prilazi mi lik i kaze mi..kupio sam stilo pre nedelju dana a ukrali mi ga pre 3 dana bele boje sa Razbijenim zadnjim branikom posto mu je razvalio kapiju u rikverc,sto je najgore misli daga je overio taj sto mu ga prodao jer kaze za dva minuta ga na auto!Tako da znate da se neko ne opece,Beli stilo sa razbijenim zadnjim krajem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

...sto je najgore misli daga je overio taj sto mu ga prodao jer kaze za dva minuta ga na auto!...

 

Može li neko da protumači šta je pisac ovim hteo da kaže?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo je "off", ali ljudi moji sta se ovo desava sa pisanjem srpskog jezika? Bez uvrede, ali neki bi mogli lagano da se vrate u osnovnu skolu i ponove kako se pise i kako se koriste znakovi interpunkcije kao sto su velika slova, zarezi, navodi....a o smislu recenice i pisanju iste da ne govorimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Malo je "off", ali ljudi moji sta se ovo desava sa pisanjem srpskog jezika? Bez uvrede, ali neki bi mogli lagano da se vrate u osnovnu skolu i ponove kako se pise i kako se koriste znakovi interpunkcije kao sto su velika slova, zarezi, navodi....a o smislu recenice i pisanju iste da ne govorimo.

Off je, ali moram te pitati...

Mislis li da je ovo sto si ti napisao, sto posto ispravno napisano?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jednom pomenuh na forumu to pa sam upao u raspravu, tako da bih sad samo kratko: na forumu su jedino sredstvo komunikacije RECI. A mi ih slazemo k'o drva. Eto ja prvi ne koristim kvrzice, ali kad bi se bar potrudili da pisemo razgovetno, citko, da metnemo po neku zapetu... A mi jok, bruka:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je oduševio neko ko je pitao nešto oko automobila koji nije hteo da pali pre par meseci. Jedno 15 redova bez tačke, zareza ili velikog slova. Glava vas zaborli posle trećeg reda,a  ako ne markirate mišem tekst koji ste pročitali pojma nemate gde ste stali  :laughing:

 

Koliko se sećam jedna rečenica je ovako išla i bilo mi je jako zanimljivo da pitam ljude da protumače šta znači :)


auto je jako dobro veliki servis nije odrađen trap dizne amortizelri volan dobar menjac....  Pa sad vi pogodite šta je rađeno, šta dobro,a  šta ok  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bar znamo šta je hteo da kaže :D I u pravu je :)

Jeste u pravu, znam da ponekad neke reci, recenice gube smisao napisane bez ikakvih znakova, bez ikakvog smisla...ali i onaj koji to kritikuje, tj.onaj ko se usudi da kritikuje, mora biti siguran sto posto da je on ispravan.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U nedelju test pred rostilj,ko ne zna gramatiku i padeze nema da jede i pije a 600 kinti ostaje klubu. :laughing:

Edited by Dr. Tuborg

Share this post


Link to post
Share on other sites

cE nam pretekne mlogo pivce i klopu onda batke ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslije par piva ima da zaplićete jezikom neće vas ni bog dragi razumjeti :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste u pravu, znam da ponekad neke reci, recenice gube smisao napisane bez ikakvih znakova, bez ikakvog smisla...ali i onaj koji to kritikuje, tj.onaj ko se usudi da kritikuje, mora biti siguran sto posto da je on ispravan.

Bez želje za daljom raspravom, moram da ti postavim pitanje da li si siguran da je tvoja gorenavedena rečenica gramatički i pravopisno ispravna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene pitas?
Ako se pitanje odnosi na mene, ne znam zaista, najiskrenije, ali se nisam usudio bilo koga da kritikujem i omalovazam njegovo pisanje i izlaganje...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, tebe sam pitao. Rečenica ti nije gramatički i pravopisno tačna. Ali to zaista nema veze jer smo svi lako razumeli šta si hteo da kažeš. Nemoj misliti da dajem sebi za pravo da te kritikujem, jer i ja takođe napravim po koju grešku koju uočim kasnijim čitanjem.

Ne treba biti skroz kritičan. Mnogo pismenih ljudi na ovom forumu iz želje da što brže odgovori na neki post i da što slikovitije i prostije nešto opiše, napravi po koju sitnu greškicu.

Bitno je ne dozvoliti ekstremima sa znanjem 2 padeža i 24 slova Azbuke da se razmašu...

Izvinjavam se za   :offtopic:

Edited by lalic1709

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve veze ima pravopis sa ovom situacijom? A najjaca fora je sto sad svi obracaju paznju na velika i mala slova :D hahah SRBI LI SMO :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...