Jump to content
FAS Goran
Dovla

FLCS Road Assistance - Vaša pitanja

Recommended Posts

Ovde možete pisati sve vaše sugestije, predloge, pohvale, kritike i pitanja u vezi korišćenja FLCS Road Assistance aplikacije. Detalje o svim update-ovima i uputstva za korišćenje možete videti OVDE.

Izvolite :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Gusara obavezno da se napravi Pro verzija kako bi koristio krekovanu verziju :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D

Postovani gledaoci, mozete se javiti na naše telefone, 461584, zatim dobijete centralu i na centrali trazite jednu gospodu koja se zove Sabaheta. Sabaheta ce vas spojiti sa Draganom koji obicno nije na lokalu koji trazite, vec ode da igra karte na lokalu 122. Pa ponovno nazovete Sabahetu da vam ona da lokal 122, ako ne bude na lokalu 120. A ako je on na lokalu 122, trazite da vas spoje sa lokalom 503, tu ce vam se javit jedna baba. Kazite baba baba i volio bih u program i na taj nacin cete lako dobiti naš program.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve pohvale za ovako nešto. :thumbsup:

Molim admina da obriše jedan od moja dva naloga na FLCS Road Assistance aplikaciji.

Napisah broj telefona sa +38164... , pa rekoh da ispravim na 064... , međutim napravih dva ista naloga.

Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

predlazem da negde na forumu ostne i textualna verzija spiska za nas koji nemamo mogucnosti koriscanja aplikacije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubacićemo u napomenu da se napravi automatsko ažuriranje prvog posta one teme "Pomoć na putu" kako se ko upiše u formular. Bićete obavešteni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probao sam da instaliram aplikaciju ali stalno mi javlja "Parse Error" kad AppInstaller krene da je učitava sa SD kartice.

Za koju verzuju Androdia je predviđen ovaj program, možda nije za moj bajati Samsung Galaxy Spica (v2.1)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako lepa i korisna aplikacija :thumbup: ! Svaka cast :respect: ! Jos kada bi ista mogla da se preradi i za BADA OS :whistle:;) ... Bilo bi sjajno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sad samo android (1.6 +).

@Bolens: verovatno je nisi lepo prebacio na SD. Otvori link direktno preko browsera u fonu ili je posalji sebi na mejl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

neće, pa neće... probao sam i preko telefona direktno da skinem sa linka pa onda install ali nema šanse: "GREŠKA PARSERA - došlo je do problema pri parsiranju paketa"

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Ajde pokušaj da instaliraš kafanski podsetnik (iz podvarkovog potpisa) pa javi da li radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jooj, komplikuje se stvar... ne vidim Podvarkov potpis, jednom sam to isključio pa sad ne znam gde se uključuje. Toliko opcija, podešavanja... bolje da ništa i ne diram i ne instaliram, "samo na'ranim svinje" već mi je muka od svega, tih gedžeta, apdejtova, apgrejdova... snaći ću se već nekako, hvala na pomoći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledaj podesavanje bezbednosti u telefonu verovatno mu je zabranjena konekcija na internet pa te zato pod|ebava...

Podvarak uradi offline verziju sa mogucnoscu update... Ali kad korisnik to zeli a ne da se sama app vrsi update...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kafanski podsetnik ima ~30k preuzimanja i samo jedan error tog tipa (gledam stats u play store dev. panelu).

Flcs RA ima bug samo pri pucanju internet konekcije pri preuzimanju clanova i sl (npr udjete u tunel bas u tom trenutku). To je zbog toga sto nisam imao vremena za ozbiljniji code sa error catch-ovima. Bice sredjeno u narednim apdejtovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verujem ja da program dobro radi tu nema zbora... nešto je do mog telefona. Sad čitam da mnogi koji imaju Android Market imaju sličan problem ponekad. Nemam taj Google Play ili store kako se već zove. Ali desetine aplikacija sam instalirao do sada, što sa Marketa, što sa SD kartice... nisam baš početnik pa da grešim u nečem trivijalnom. Izgleda ipak da nešto tu nije u redu ;)

Usput, "Kafanskog podsetnika"nema na Marketu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upisujte svoje koordinate pri unosu, jer se u suprotnom vidite negde kod Afrike (0, 0) :)

Pa ubaci ti koordinate Sarajeva na moj username :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...